[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Ateities planai, norai ir svajonės :)
logo

Ateities planai, norai ir svajonės :)

Šnekamės apie kitus savo augintinius :)

Standartinė witaliukas » 2010.03.18 10:31

Na, mano kieme, gal pasisekė, kad nėra tokių prasigėrusių, klijus beuostančių nepilnamečių, vyresni jau geria ir pan, o jaunimas visas mano pažįstamas, nes pati su vaiku dažnai išeinu ir visiems jiems žaidimų prigalvoju, kad be veiklos nesėdėtų. Buvo, aišku, ir tokių, kuriuos labai sunku buvo prikalbint pajudėti... Kai kurie iš jų gyvenime nebuvo grėbliukų ar kastuvo rankose laikę :pooh_lol: Sunkiausia buvo mažiausius baltarankius įkalbint (tiksliau jų tėvus), ir vyriausiuosius tinginius, bet kai visas kiemas stebi, visas jaunimas dirba, iš "bedarbių" šaipytis pradėjo :taunt: Jiems nieko nebeliko, kaip tik sukandus dantis padėti :pooh_lol: O vėliau ir patiems smagu buvo! :) Taip mes 3 dienas plušom! :P
Vartotojo avataras
witaliukas
 
Pranešimai: 344
Užsiregistravo: 2009.12.26 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Papooga » 2010.03.18 17:21

Sunku man įsivazduoti, kaip senam geram sovietiniam filme :pooh:
Vartotojo avataras
Papooga
 
Pranešimai: 10520
Užsiregistravo: 2007.01.23 00:17
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2010.03.18 20:07

Kad vaisius nuvalgys tai man negaila, tegu tik medžių nelaužo. Juk tam ir vaismedžiai, kad vaisiai nuo jų būtų valgomi. Sodint noriu ne kad pati pavalgyčiau, o kad gražu stebėt kaip žydi, mezgasi, noksta... :rolleyes:
Šiaip namai gana nauji, kieme medeliai lyg ir auga nenulaužyti kol kas, tik vienam kampe keli nuo ligų numirė. Bet susodinti klevai, o man rodos, kad keli vaismedžiai vietoj nudžiūvusių klevų būtų ir gražiau, ir iš dalies praktiška.
O šią žiemą keli kaimynai organizavo sniego kasimo akcijas ir dalyvių jose buvo. :boast: Tai tikiuos, kad į mano medelių sodinimo akciją gal irgi kas sureaguos. Jei nepamiršiu, parašysiu kaip sekėsi.
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė KAROLInute » 2010.06.23 19:59

na as irgi ateityje planuoju isigyti rozelu porele prieinama kaina ir margos grazios noreciau rankiniu daugiau :$
Vartotojo avataras
KAROLInute
 
Pranešimai: 520
Užsiregistravo: 2010.03.28 15:30
Miestas: panevezys
Augintiniai:


Grįžti į Kiti augintiniai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 17 svečių

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius