[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Katės
logo

Katės

Šnekamės apie kitus savo augintinius :)

Standartinė sailor » 2010.02.22 17:48

Man irgi pusiau ilgalpaukiai patys gražiaus.
O šita ne vien raina, ji gi trispalvė.

Ir aniri katytė labai gražiai atrodo su baltu trikampiu ant krūtinės ir baltom kojinytėm. Ir visa laikysena ori tokia :).
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Tutis .5 » 2010.02.22 18:29

O mano svajone rusiska melyna. bet jos tokios brangios, kad belieka tik pasvajot. O dabar kai yra pauksciukai tai jau uzteks ir princulkos.
Vartotojo avataras
Tutis .5
 
Pranešimai: 920
Užsiregistravo: 2009.07.07 09:14
Miestas: Vokietija, Bochum
Augintiniai:

Standartinė Blondi » 2010.02.22 18:57

Jo rusu melinieji begalo grazus :) as tai ana vasara palaidojau savo mylima katyte( rusu melinoji buvo), maniau niekad daugiau nenoresiu kates, kazkaip labai skaudu buvo netekti tokiom aplinkybem, kuriom netekau... Bet nesenai pamaciau kaciuka, kuris man parode, jog tikrai myleciau nauja kaciuka, labai noreciau tokio grazaus Meino meskenu raino kaciuko...niu bet kaip vaikinas man pasake, jis suprastu, kad noriu kaciuko, nors zinau, kad jam jie nepatinka, bet, deja, jis negali suprasti, kodel noriu "arklinio" kaciuko...Manau zinot, kad Meino meskenai didesni uz iprastus..
Blondi
 
Pranešimai: 1294
Užsiregistravo: 2009.11.05 18:08
Miestas: Klaipeda
Augintiniai:

Standartinė Tutis .5 » 2010.02.22 19:05

Na matot pas mus pauksciukai. O as jau pasimokiau. Buvau paemus dar viena jauna katyte. Labai miela m graži, bet jau puldinėjo paukščiukus..net narvai lakstė . :whistle2: :@ Teko atiduot į geras rankas.
Vartotojo avataras
Tutis .5
 
Pranešimai: 920
Užsiregistravo: 2009.07.07 09:14
Miestas: Vokietija, Bochum
Augintiniai:

Standartinė Tutis .5 » 2010.02.22 19:12

Na matot pas mus pauksciukai. O as jau pasimokiau. Buvau paemus dar viena jauna katyte. Labai miela m graži, bet jau puldinėjo paukščiukus..net narvai lakstė . :whistle2: :@ Teko atiduot į geras rankas.
Vartotojo avataras
Tutis .5
 
Pranešimai: 920
Užsiregistravo: 2009.07.07 09:14
Miestas: Vokietija, Bochum
Augintiniai:

Standartinė Blondi » 2010.02.22 19:18

Na taip, gaila, kai taip nutinka, jei tureciau kate, tai neleisciau likti be prieziuros vienam kambary su pauksteliais, visgi jie laisvai pas mus gyvena ir narvelis tik per nakti uzdaromas.Nu o kadangi jos neturesiu, tai del to neverta sukti galvos, kai islaikisiu egzaminus galesiu del suniuko sukti galva.... :yahoo:
Blondi
 
Pranešimai: 1294
Užsiregistravo: 2009.11.05 18:08
Miestas: Klaipeda
Augintiniai:

Standartinė Kukutis » 2010.02.22 19:54

sailor,cia gal ne baltos kojines,cia gal batai is naujausios kolekcijos.ar pastebejot,pas abidvi vienodi :girl_dance: labai mieli padareliai. :give_heart:
Vartotojo avataras
Kukutis
 
Pranešimai: 2888
Užsiregistravo: 2009.08.29 12:08
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2010.02.22 19:57

Tutis vieno kambario bute gyvena - sunku būtų izoliuoti katę nuo paukščių.Man Meino meškėnai laaabai patinka, jeigu sugalvočiau kada laikyti veislinį katiną, jis būtų viena iš veislių, pasirinkimą iš kurių svarstyčiau.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Blondi » 2010.02.22 20:10

Sailor, gal jums teko gyvai suaugusi Meino meskena matyti?As maciau tik kaciuka, bet jis dar mazas buvo, tai visas jo grozis nelabai ir matesi, nuotraukuose intike jie man begalo grazus ir kiek skaiciau ju harakteris man patiko, be to labai sudomino faktas, kad jie auga iki 5 metu, tai tada nieko keisto, kad jie didesni uz iprastus :)
Beje, gal ne paslaptis tarp kokiu dar veisliu rinktumetes? tiesiog pazadinot smalsuma uzsimindama "vienas is"
Blondi
 
Pranešimai: 1294
Užsiregistravo: 2009.11.05 18:08
Miestas: Klaipeda
Augintiniai:

Standartinė Tutis .5 » 2010.02.22 20:12

Jei iseinu izoliuoju. Paukstukai su kiaulyte kambari, princulkai likes plotas.
Vartotojo avataras
Tutis .5
 
Pranešimai: 920
Užsiregistravo: 2009.07.07 09:14
Miestas: Vokietija, Bochum
Augintiniai:


Grįžti į Kiti augintiniai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius