[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Katės
logo

Katės

Šnekamės apie kitus savo augintinius :)

Standartinė Blondi » 2010.02.22 20:22

As kate su degu labai bijodavau palikti kadangi esu maciusi, kaip ji uzkankino laukine pele, mete ja i virsu taip zaisdama, kol pele visai isvargo, ji taip ir su balionais zaisdavo, metidavo jos nagiuku neisleisdama :) visi stebedavos, kad nesusprogdina :) taciau, kai paleidome degu salia jos nustebome, ji ju bijojo, jie abu bega link jos, o kate nuo ju kuo toliau...ot juoko buvo :$
Blondi
 
Pranešimai: 1294
Užsiregistravo: 2009.11.05 18:08
Miestas: Klaipeda
Augintiniai:

Standartinė Otilija » 2010.02.22 20:23

As pati jau ilga laika kaciu neauginu, taciau pries metus laiko eidama namo pamaciau grazia katyte pagailo jos parsinesiau namo ,o jau mielumas katytes :girl_dance: pamaitinau ir paleidau vel, nes auginu suni o su suniu nesutare jinai.. :'( Svarbiausia ,kad pavalge ir susisylde :friends
Prikabinti failai
IMGP0234.JPG
IMGP0245.JPG
IMGP0260.JPG
IMGP0264.JPG
IMGP0265.JPG
Vartotojo avataras
Otilija
 
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2009.08.29 18:54
Miestas: Jonava
Augintiniai:

Standartinė Tutis .5 » 2010.02.22 20:25

Grazus tie murkliai :bye: :URA
Vartotojo avataras
Tutis .5
 
Pranešimai: 920
Užsiregistravo: 2009.07.07 09:14
Miestas: Vokietija, Bochum
Augintiniai:

Standartinė Blondi » 2010.02.22 20:28

grazi katyte, matosi, kad labai meili :)
Blondi
 
Pranešimai: 1294
Užsiregistravo: 2009.11.05 18:08
Miestas: Klaipeda
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2010.02.22 20:36

mačiau suaugusių - dideli, gražūs, pūkuoti - kaip tik mano skonio :). Ir dar tie šepetukai ant ausų :).O kitos man patinkančios veislės yra į Meino meškėną panašios - Sibiro, norvegų miškinė, Kurilų bobteilas (tik pusiau ilgaplaukio varianto norėčiau), dar patinka Abisinijos katės ir jų "ilgaplaukis variantas" Somalio katės.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Blondi » 2010.02.22 20:42

Kurilo bobteilai tai tie su trumpom zuikio uodegytem jei neklystu?jei taip, tai man jie taip pat labai grazus :) Sailor, kaciu atzvilgiu panasu skoni turime su jumis :$
Blondi
 
Pranešimai: 1294
Užsiregistravo: 2009.11.05 18:08
Miestas: Klaipeda
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2010.02.22 20:52

Taip, su trumpom uodegom, bet bobteilų (tų trumpauodegių) yra ne viena veislė). O Kurilai man patinka būtent dėl savo stambumo, šiuo atveju į uodegą aš nežiūriu, nors, kandagi man labai gražios pusiau ilgaplaukės katės, tai didelė graži pūkuota uodega man yra didžiulė katės puošmena ir privalumas:).
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Blondi » 2010.02.22 21:13

tai jau tikrai, kad privalumas, pritariu 100 procentu, taciau idomiai atrodo ir trumpauodeges, nors tokiu gyvai visai neteko matyt, tik nuotraukuose.Na Meino meskiukai man labiausiai patinka, bet kadangi man tektu rinktis labrodariuka ar ta kaciuka, tai rinksios labrodariuka, nes nuo mazens svajoju apie toki, jau visus jusu straipsnius, sailor, perskaiciau, is ju suzinojau dalyku, kuriu nezinojau, tad eilini karta esu jums dekinga...Jeigu meskiukai pigiau kainuotu, tai gal drauga pavyktu ikalbeti ir suniuka, ir kaciuka, bet kadangi 1000lt sterelizuota katyte,o nesterelizuota dar brangiau, o dar uz labrodariuka 1000, tai draugas net uzsiminti apie tai neleidzia :@
Blondi
 
Pranešimai: 1294
Užsiregistravo: 2009.11.05 18:08
Miestas: Klaipeda
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2010.02.22 23:14

Nepergyvenk, nenorėk visko iš karto, jeigu labai norėsi, tai laiku prie labradoro dar ir Meino meškėnas atsiras ;).
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė aniri89 » 2010.02.23 00:13

Dėkojame už pagyras :girl_dance:

Man kažkaip atvirkščiai, patinka nepūkuoti gyvūnai :) Anksčiau turėjau paprastutį, bet labai panašų i Britų trumpaplaukį, kaip Whiskas reklamoj.
aniri89
 
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2009.05.25 17:43
Miestas: Vilnius
Augintiniai:


Grįžti į Kiti augintiniai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius