[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Žirgai
logo

Žirgai

Šnekamės apie kitus savo augintinius :)

Standartinė sailor » 2013.05.15 11:06

DoDo, Irish Draught turėjai omeny? Taip, jie gražūs, stambūs ir labai gero ramaus charakterio :yes4: .

Ant mūsų kumelių ir net asiliukės nugaros irgi paukščiai tupia. Matyt, vabzdžiai ten juos vilioja.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė DoDo » 2013.05.15 14:31

Aha, tuos ir turėjau omeny. :):

Kiek žiūrėjau, paukščiai kailį peša, matyt, lizdams.
Vartotojo avataras
DoDo
 
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007.02.04 12:31
Miestas: Vilnius

Standartinė sailor » 2013.05.16 00:31

Kai žieminis kailis krenta ir naujas auga, tai paukščiams patogu pešti. Bet taviįkės kailis blizgantis, matosi, kad naujas, tai negi ir tą peša?

Kai gyvūnų prižiūrėti nereikia, tai ir laiko daugiau turiu, galiu parašyti apie savo kumelę. Vyras, gavęs vasarą savąją, labai arkliais susidomėjo, o dar ir draugai su tuo pačiu hobiu daug įtakos jam daro :xaxaxa: . Tai pasižiūrėjęs, kaip kiti perka parduoda tuos arklius, ir jis užsikepė nusipirkti kokį jauną ir jį mokyti. Sugalvojo, kad čia man arklys bus, va, sako, kartu galėsim jodinėti. Vos ne Kalėdoms dovaną nupirko, vos sulaikiau :girl_cray2: . Sakau, kam ta skuba, nedega man tas arklys, laiko ne prūdus turiu, ir taip sunkiai spėju, tai pirk tada, kai pasitaikys toks, koks man tikrai patinka ir tinka. Ale jis vis tiek per dienas skelbimų puslapyje apie parduodams arklius lindėdavo. Paskui pavasarį Širšė buvo iškomandiruota pas kaimynę žolės ėsti (nes kaimynės žoliapjovė sugedo), tai Lady labai Širšės ilgėjosi ir sykį buvo ištrūkusi ir pabėgusi. Gerai, kad laiku pamačiau, iškviečiau vyrą iš darbo, kumelė dar lakstė po mūsų kiemą, bet vis matavo žvilgsiu gyvatvorę. Kai vyras privažiavo ir vartai pradėjo vertis, kumelė ištrūko pro beprasiveriančius vartus ir nušuoliavo keliu. Vyras į mašiną, apvažiuoti iš kitos pusės, aš jam sakau, skambink kaimynui, kad kelią užtvertų ir ją sulaikytų, nors ji greičiausiai susots prie asiliukės, o ta kiek arčiau ganosi. Akurat, taip ir buvo. Pamačiusi Širšę, ji sustojo. O Širšę tuo metu kaimynė vedė už virvės perkelti į kitą vietą. Ta, pamačiusi kumelę, irgi išlėkė į kelią, nusitempdama kaimynę (asilai labai stiprūs). Vaizdelis buvo geras ir gana juokingas (ale kai asilas tave tempia, tai tau visai nejuokinga būna). Bet Širšė irgi sustojo prie kumelės, ir tada kumelė nusekė į kaimynės kiemą paskui vedamą asiliukę. O paskui buvo parvesta namo, patalpinta į arklidę kuriam laikui, kad nusiramintų, o paskui pervesta į kitą ganyklą. Tiesa, Širšė irgi buvo porą kartų nuo kaimynės namų nutrūkusi ir ėjo keliu į tą pusę, kur kumelė ganėsi. O kitas kaimynas po šito įvykio su pabėgusia kumele pasakė, kad jei ji sykį pabėgo, tai bėgs ir toliau, ir jai būtinai reikia kompanijos. Vyrui to ir užteko: būtinai reikia pirkti antrą arklį :xaxaxa: . Sakau jam, kad kumelė jau turi kompaniją, Širšė tuoj sugrįš, o jis vis tiek sako: va, kokia vieniša ta mano kumelė, ir toiau sklebimus žiūri, atseit, man arklio ieško. Ir vis parodo keletą sklebimų, ale man jie nepatinka. Galiausiai vieną sutikau apžiūrėti, bet sakau: man jis turi patikti ne tik išvaizda, bet ir charakteriu. Važiuojant žiūrėti, pasiėmę jo draugą, kuris jam tą įtaką dėl arklių ir daro, pakeliui kai pasakaiu, kad jei man nepatiks, tai nepirksim, tai vyras ir pareiškia: jei tau nepatiks, tai tada aš gal vis tiek nupirksiu. Čia net supykau. Galiausiai man tas arklys net nepatiko, ačiū dievui kad jis po to kivirčo jo ir nepirko. Bet skelbimus vis tieks žiūrėjo toliau, tik man nerodė. Dar sykė pasakė, kad besikalbant su mėsininku (tas irgi arklius laiko), kai užsiminė, kad man arklio ieko, ir paaiškino, kokio aš noriu, mėsininkas pasakę, kad kaip tik tokį turi ir net nusivežė vyrą to arklio apžiūrėti. Vyra grįžęs man pasakę, kad arklys man patiktų, bet labai jau kaina jo didelė, tikrai jo nepirks. Galiausiai prie svečių, užėjus kalbai apie arklius, pasakė, kad rado arklį (kumelę), jau apžiūrėjo, žada pirkti (vėlgi man), mano kad man tiks, bet rodyt man iš anksto nenori, nes aš vėl pasakysiu, kad man nepatinka. Sako: pamatysi tada, kai nupirkęs parvešiu mano. Na, ir vėl pasipiktinau :piktas: . Man gyvūną perka, o aš negaliu išsirinkti 8| . Dar pasakė, kad kumelė nėščia, ir aš turiu rinktis vieną - arba ją, arba kumeliuką, o kitą jis paims. Sakau, anksti dar dalintis. Bet visgi įkalbėjau, kad nuvežtų apžiūrėti. Ir ji man patiko. Ir graži, ir gero ir ramaus būdo, dešimties metų amžiaus, pilnai apmokyta, su patirtim, stabili, visaip jodinėta ir labai patikima - kaip tik tokia, kokios man reikia. O dar ir vardas Chccolate. Kai vyras savo kumelę gavo, tai labai ilgai vardą rinko. Aš pasiūliau vardą Chcolate, nes ji šokoladoėns spalvos ir yra, vyras lyg ir nepritarė, paskui lyg ir priėmė tą vardą, kurį laiką ją visi taip šaukė, paskui jis persigalvojo, ir dar kelis kartus kaitaliojo vardą, kol išrinko. O šitos ir vardas Chocolate - nagi, tikrai man skirta kumelė :tender: . Labai ji man patinka, tikrai labai rami, saugi, viską daro labai gražiai ir be problemų, aš prie jos labai saugiai jaučiuosi, tik kelias pastarąsias dienas labai mažai laiko turėjau pas ją nueiti, nes prieš išvažiuodama turėjau n+k darbų nudirbti. Ir vyras ja labai džiaugiasi, irgi daug laiko su ja praleidžia.

Tai va, tokia mano naujoji augintinė. O dabar dar ir kumeliuko laukiu. Turėtų gimti, kai po trumpų atostogų Lietuvoje namo sugrįšiu.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė ErikaE » 2013.05.16 13:06

na va, kaip kartais gyvenime susiklosto :pooh_lol: Žirgai man žiauriai patinka, bet auginti, tai nei sąlygų, nei vietos nėra, o ir kai pagalvoju kiek reikia laiko ir lėšų :no: Užtenka kartais nuvažiuoti į žirgyą ir pajodinėti :pooh_lol: Aišku buvo geriau ir pigiau, kai močiutė kaime arklį tūrėjo, bet ką jau padarysi, neįkalbėjau niekaip, kad neparduotų :pozor:
O Chocolate tikra gražuolė, labai jau bus įdomu pamatyti kaip auga kumeliukas :tender: Kaip supratau jį taip pat pasiliksite sau? :twiddle:
Vartotojo avataras
ErikaE
 
Pranešimai: 3962
Užsiregistravo: 2011.01.05 21:08
Miestas: Lentvaris
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2013.05.16 18:17

Aha, planuojam pasilikti :yes4: .
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė DoDo » 2013.05.16 20:06

Vis dar šeriasi kailiukas, bet kiek mačiau, peša įsirežę, tai gal ir vasarinio kailiuko išpeša, nes arklys vis bandė nusipurtyt, tik kad nepavyko... :xaxaxa:

Na, labai jau vingiuota pirkimo istorija, bet smagu, kad pirkinys vykęs ir prie širdies. :): Tik tiek, kad joti dar negreitai teks.

Man dar įdomu, šiek tiek iš kitos operos klausimas, ar Airijoje perkant arklį įprasta daryti sveikatos tyrimus ir kokius?
Vartotojo avataras
DoDo
 
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007.02.04 12:31
Miestas: Vilnius

Standartinė sailor » 2013.05.25 15:56

Nežinau dėl tų sveikatos tyrimų, neteko girdėti.

Štai tokią dovanėlę šįryt radau, kai pas savo kumelę nuėjau
Prikabinti failai
DSC_0628.JPG
DSC_0630.JPG
DSC_0633.JPG
DSC_0638.JPG
DSC_0640.JPG
DSC_0641.JPG
DSC_0656.JPG
DSC_0670.JPG
DSC_0683.JPG
DSC_0702.JPG
DSC_0706.JPG
DSC_0717.JPG
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Kikimara » 2013.05.25 17:35

Koks gražumas judviejų!! Dieve, Dieve.. :give_heart: :give_heart:
Vartotojo avataras
Kikimara
 
Pranešimai: 3651
Užsiregistravo: 2010.07.26 19:18
Miestas: Kėdainiai
Augintiniai:

Standartinė Jovita » 2013.05.25 22:08

Kaip miela! :give_heart: Ir jau bėgioja :o Sveikinu :*
Vartotojo avataras
Jovita
 
Pranešimai: 1599
Užsiregistravo: 2010.04.22 21:26
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė alinaaa » 2013.05.25 23:12

Nuostabus vaizdas tiesiog. :give_heart: :give_heart: O jie tik po gimimo ir beveik iškart bėgiot pradeda. :tender:
Vartotojo avataras
alinaaa
 
Pranešimai: 1748
Užsiregistravo: 2008.06.09 15:40
Miestas: Vilnius - Ignalinos r.
Augintiniai:


Grįžti į Kiti augintiniai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 7 svečių

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius