[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 384: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Akvariumai
logo

Akvariumai

Šnekamės apie kitus savo augintinius :)

Standartinė Rodnega » 2014.05.10 21:02

Kas minutę čia tikrai niekas nesėdi . Kas tuo metu patarė, tas patarė . Klaidingai, kažkiek, nes nėra gupija lepi žuvis. Kažkiek gali būti be įrangos, bet tik kažkiek. O realiai įranga reikalinga, nes tu savo rankomis gi nei vandenį pašildysi nei išfiltruosi . Beje, gupijai reikia ne tik vandens, filtro bei šildytuvo . Aišku, tuo reikėjo domėtis prieš įsigyjant žuvis o ne po to , bet kad jeigu jau nutiko tai kas nutiko , belieka studijuoti blogiečio Gedės duotas nuorodas ir pačiam atsirinkti kas gerai o kas ne....
--------------------
P.S. Po tokių priekaištų realiai nesinori kažkam padėti ar patarti nes vis tiek liksi kaltas
Vartotojo avataras
Rodnega
 
Pranešimai: 1830
Užsiregistravo: 2010.02.01 20:29
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė Maisn1000 » 2014.05.10 21:39

Aš nieko juk nekaltinu. Kai paklausiau tai pasakė,kad nereikia jokios įrangos ir pan. o juk rašiau,kad tame nelabai ką nusimanau, tai klausiau to žmogaus nurodymų. O paskui galiausiai likau kalta,kad marinuoju žuvis. Man irgi nėra malonu, juk akvariumistikoje esu visai žalia...
Vartotojo avataras
Maisn1000
 
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2011.01.03 19:59
Miestas: Alytus,Ukmergė
Augintiniai:

Standartinė Rodnega » 2014.05.10 22:13

Tavęs dėl marinavimo nekaltina. Gede pas mus ne visada taktiškai parašo, kiek grubiai nei daugumai įprasta. Koks pas tave dabar yra akvariumas, kokia įrangą ir kokias žuvis ( augalus ) turi? Pradėkim nuo to . Aš ne tokia patyrusi kaip Gede, bet padėsiu kiek galėsiu
Vartotojo avataras
Rodnega
 
Pranešimai: 1830
Užsiregistravo: 2010.02.01 20:29
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė Maisn1000 » 2014.05.11 14:24

Akvariumas apie 20 litrų, įrangos jame jokios, augaliukas dirbtinis,nes taip patarė pardavėja,kad pradedantiesiems geriau netikri,nes su tikrais daug problemų,jie pūna ir pan. O žuvytė buvo gupija,dabar jau nebėra jokios :(
Vartotojo avataras
Maisn1000
 
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2011.01.03 19:59
Miestas: Alytus,Ukmergė
Augintiniai:

Standartinė Rodnega » 2014.05.11 14:45

Blogai patarė. Pradžiai įsigyk termometrą, šildytuvą, vandens filtrą, gruntą, augalą . Sudėk gruntą, pasodink augalą, sudėk visą įrangą ir supilk vandenį. Taip palaikyk apie savaitę laiko, kad atsirastu mikroflorą. Po to įsigyk porelę gupijų, nors aš tuomet dar įsigyčiau kokį šamą arba sraigę, ir augink į sveikatą. Ateityje patariu įsigyti didesnį akvariumą ,man asmeniškai didesnį turėti yra žymiai įdomiau nes gali įsigyti didesniu, įdomesnių žuvų ( sraigių, krevečių, vėžių, varlių, krabų....) ir augalų .
Pati aš pradėjau nuo http://www.sena.lt/main/catalogItem?category_slug=zodynai_zinynai&slug=dawes_john-didzioji_akvariumu_enciklopedija&id=85391 , 20 litrų akvariumo ir porelės kardonėšių
Vartotojo avataras
Rodnega
 
Pranešimai: 1830
Užsiregistravo: 2010.02.01 20:29
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė Maisn1000 » 2014.05.11 19:17

Ačiū labai už patarimus :) taip ir padarysiu,kaip sakėt. Iš pradžių norėjau mažesnio akvariumo,kad įsibėgėt ir pan.o vėliau jau ir didelį įsigysiu :) Man labai gražūs jūriniai akvariumai,bet manau,kad man nelabai pavyktų jį prižiūrėt :(
Vartotojo avataras
Maisn1000
 
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2011.01.03 19:59
Miestas: Alytus,Ukmergė
Augintiniai:

Standartinė Rodnega » 2014.05.11 19:55

Su laiku, įgijus pakankamai patirties, kodėl gi ir ne
Vartotojo avataras
Rodnega
 
Pranešimai: 1830
Užsiregistravo: 2010.02.01 20:29
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė Maisn1000 » 2014.05.11 20:33

Na taip :) o gruntas tai tas pats kas akmenukai? O gyvą augalą kaip reikia prižiūrėt?
Vartotojo avataras
Maisn1000
 
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2011.01.03 19:59
Miestas: Alytus,Ukmergė
Augintiniai:

Standartinė Rodnega » 2014.05.11 23:28

Taip, gruntą sudaro specialūs akmenukai.
Aš kažko specialiai augalų priežiūrai nenaudoju . Žinau, kad būna specialios trąšos , bet neperku
Vartotojo avataras
Rodnega
 
Pranešimai: 1830
Užsiregistravo: 2010.02.01 20:29
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė gede » 2014.05.15 21:55

Čia vaizdelis, naujiem keptiems(ir ne tik) akvanautams, kokį lygį galima pasiekti- stipriai užsispyrus. Tiesa tokia, kad profesionalais irgi juk niekas negimsta, nors tiem stipriems profams(visose srityse), Motušė Gamta, vistiek indrebia kažkokį geną, kad žmogus maksimaliai savę atsivertum...

Vartotojo avataras
gede
 
Pranešimai: 4906
Užsiregistravo: 2007.12.09 18:20
Miestas: Panevezys
Augintiniai:


Grįžti į Kiti augintiniai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius