[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Gyvalazdės
logo

Gyvalazdės

Šnekamės apie kitus savo augintinius :)

Standartinė tomenas333 » 2012.08.13 20:50

Dėl foto tai bėda pas manę kaip visada :xaxaxa: Fotoaparato neturiu, o telefonu nelabai ką gero galima ir padaryti :): Pasistengsiu rytoj gal pavyks keli kadrai.
Vartotojo avataras
tomenas333
 
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2011.01.30 11:35
Miestas: Vilkaviškis
Augintiniai:

Standartinė tomenas333 » 2012.08.14 11:51

Foto prastos, bet gal įžiūrėsite ką nors :xaxaxa: Foto bus tik Medauroidea extradentata ir
Lamponius guerini Nes Peruphasma schultei ir
Sungaya inexpectata dar visai mažylės ir su mano turimom priemonėm nieko padoraus padaryti neįmanoma :xaxaxa:
Prikabinti failai
P140812_11.26.jpg
Medauroidea extradentata
Patinas ir patelė (patinas smulkesnis)
P140812_11.26_[01].jpg
Medauroidea extradentata
P140812_11.26_[02].jpg
Medauroidea extradentata
P140812_11.30.jpg
Lamponius guerini
Taip pat porą, patinėlis smulkesnis
P140812_11.30_[01].jpg
Lamponius guerini
Vartotojo avataras
tomenas333
 
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2011.01.30 11:35
Miestas: Vilkaviškis
Augintiniai:

Standartinė žizelė » 2012.10.06 14:02

Na aš turiu tik 1 insektariumą ir nežinau tiksliai kaip čia geriau.... mano insektariumo išmatavimai- ilgis 29 cm , plotis 30 cm o aukštis 40 cm . o jame dabar tik 2 gyvalazdės . Jūs galit patart kaip man čia daryt :xaxaxa: Na aš norėčiau kokių kitokių dar čia įdėt bet bijočiau , kad nemokėsiu augint ir dar kai žiema artėja :nežinau: Kad ir su šitom man baisu.... bijau , kad maisto pritrūks.... nes dabar aš tik maišelį prisišaldžiau braškių ir aviečių lapų :geda: Tad man reikia tik jūsų patarimo :geda:
Vartotojo avataras
žizelė
 
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 2012.08.11 13:52
Miestas: Punia
Augintiniai:

Standartinė BrosTito » 2012.10.06 14:25

Nereik manęs Jus vadint :xaxaxa: Šiaip tokių išmatavimų inde laisvai galima iki 10-15 gyvalazdžių laikyti. Visos mano paminėtos rūšys, kurias parduodu, gali laisvai kartu sugyvent, nekenkia žmogui, galima rankose laikyti ir vienodu maistu maitinti :) Geriausia yra prisišaldyti ąžuolo, aviečių, braškių, gervuogių lapų žiemai, visus šiuos augalus valgo. O iš naminių augalų - tradiskantės, kinrožės tinka. Iš bėdos žiemai galima ir giliukų prisisodinti ir tuomet, kai išdygsta, jų ugliukų duot, bet čia labiau jaunikliams (nimfoms) tinka. :)
BrosTito
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2012.10.04 23:33
Augintiniai:

Standartinė žizelė » 2012.10.06 14:40

O man dar įdomu dėl šilumos reikalingos joms :):
Vartotojo avataras
žizelė
 
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 2012.08.11 13:52
Miestas: Punia
Augintiniai:

Standartinė BrosTito » 2012.10.06 15:03

Šilumos, šiaip sako, kad jos geriau jaustųsi turi būti +23, bet čia ta šiluma labiau reikalinga, kad kiaušinėliai išsiristų, bet su perinimu vėlgi - geriau kas mėnėsį susitvarkyt indą, išrinkt kiaušinėlius, sudėt į atskirą mažą indelį ir jį kur nors prie radiatoriaus ar po staline lempa laikyti, kad gautųsi kaip "inkubatorius". Pas mane namie gal +18-20 temperatūra, ir sočiai jiems užtenka. Na, žiemą, blogiausiu atveju prie radiatoriaus galima padėt, tik ne per arti, kad nenudegintų. Taip pat, turėtų nebūt tiesioginių saulės spindulių, tai jei ant palangės laikysi, pridenk iš vienos pusės su skudurėliu kokiu. Nepamiršk, kad gyvalazdės naktiniai gyvūnai, tai tik tuomet ir suaktyvėja, o dieną labiau ramūs būna, lapus ar šakas imituoja. Taip pat, gyvalazdėms svarbi dregmė, bet užtenka vos kas keturias dienas papurkšti lengvai. Kad neliktų plėmų, jei stiklinis insektariumas, purškimui vandenį naudok virintą arba distiliuotą, tik beabejo karšto iškart nepuršk :xaxaxa:
BrosTito
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2012.10.04 23:33
Augintiniai:


Grįžti į Kiti augintiniai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių

cron

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius