[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Graužikai
logo

Graužikai

Šnekamės apie kitus savo augintinius :)

Standartinė Ausrele » 2013.06.06 09:38

Chi, chi - taip ir norisi paimti paniurkyti tokį pūkuotuką... :give_heart:
Vartotojo avataras
Ausrele
 
Pranešimai: 2498
Užsiregistravo: 2009.04.21 16:31
Miestas: Vilniaus r.
Augintiniai:

Standartinė Rasese » 2013.10.14 10:27

Kikimara, kokia laiminga tavo Braškė :)

Aš įlindau pasipasakoti apie savo kiaulytę Pufę.
Pavasario pradžioje gydėm abi kiaulytes nuo poodinių erkučių, kurių greičiausiai pasigavom su kraiku... Viena atsigavo, "sužydėjo" ir priaugo savo įprastą svorį, o vat Pufė - ne...
Gerai būt buvę, jei iškart būčiau pastebėjus, bet ne. Tik prieš porą savaičių "dašilo" man, kad jai negerai: kūda, neėda, net nebegeria. Dalinas abi vienus apartamentus ir bliūdus, o kad jau Rikė ėdri, tai nepasimatė, kad maisto lieka.
Iš pradžių įtariau dantis, nes prie maisto puldavo, bet vos paragavus pamesdavo... bet ką gi aš žinau. Pasilyginau su internetu ir nustraksėjom kitą vakarą pas veterinarę.
Veterinarė pamatavus temperatūrą, apžiūrėjus, padarė išvadą, kad su dantukais viskas tvarkoj (bet mano prašymu visgi patrumpino trupuliuką), o vat skrandis - išpūstas. Liepė atskirti, laikytis sauso pašaro dietos, neduoti jokių žalėsių ir žiūrėt, kas bus. Jei nieko negeriau per porą parų, nešt atgalios ir leis antibiotikus.
Taip ir padariau. Užbarsčiau probiotikų ant maistelio ir sekiau. Bet niekas nesikeitė. Kiaulė neėdė ir net negėrė. Net lašiuko. Ypač gerai pasimato, kai greta kolegės maistas tirpsta ir gertuvė tuštėja.
Nusprendžiau, kad gaila man tokiam silpnam gyvūnui dar ir antibiotikus leisti. Jau apie dantukus skaitydama radau siūlymą duoti kiaulytei kūdikių tyrelės. Nupirkau. Bananinės, be priedų. Suverčiau pusę kapsulės probiotikų, praskiedžiau šiltu vandeniu (kad pro švirkštą lengviau spaustųs ir daugiau vandens gautų), gerai išmaišiau, prisitraukiau į švirkštą ir sumaitinau. Taip skaniai čepsinčios kiaulytės nebuvau mačius. Supratau, kad nesuklydau - alkana. Ir toliau sekiau sakalo akim, kaip sekasi. Parą laiko maisto ir vandens nelietė. Tuomet į tyrelę (šįkart obuolių+braškių) primaišiau ne tik probiotikų, bet ir virškinimo fermentų (turim ir tokių natūralių). Ir šįkart labai skaniai sučepsėjo (su mano pagalba iš švirkšto). Man jų liežuviai labai patinka :D Džiaugiaus kaip vaikas, žiūrėdama kaip laižos :)
Už pusės paros radau spirelių :URA Reiškias reikalai juda gera linkme. Varake jau tyrelės spjaudėsi. Po truputį, po trupinuką pradėjo rankiotis iš sausiako gabaliukus, bandytis šieno pagraužt, ir labai prašėsi petražolės, kai kaimynei daviau. Lapukus sugraužė, stiebelius paliko, bet vis viena man džiaugsmas :) Nupirkau gerą krūmą petražolių ir šėriau. Jei nieko nepainioju, jose gausu kiaulytėms reikalingo vitamino C.
Vakar Pufė jau ėdė, palyginus, normaliai, gertuvė tuštėja, tikiuosi išsikapstys. Vis dar stebiu atidžiau. ;)
Išvadų jokių nepateikiu, tiesiog jau moraliai ruošiaus laidoti kiauliuką, o čia ir atsigavo :) Eksperimentuoti su gyvūnais nesiūlau, bet būti drąsesniems - visada :)
Paskutinį kartą redagavo Rasese 2013.10.17 12:47. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Rasese
 
Pranešimai: 448
Užsiregistravo: 2008.02.11 17:00
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė ebas » 2013.10.15 02:26

Smagu :URA . Tikiuosi išsikapstysit :yes4:
Vartotojo avataras
ebas
 
Pranešimai: 4707
Užsiregistravo: 2010.03.09 02:23
Miestas: E.U.
Augintiniai:


Grįžti į Kiti augintiniai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 12 svečių

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius