[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Mano senasis Bartas
logo

Mano senasis Bartas

Nebėra mano plunksnuočio...

Standartinė Maksas1 » 2014.11.13 19:16

Mažai čia pasakojau jums, apie savo seniausią augintinį prancūzų buldogą Bartą. :( Taikiausi su ta mintimi, kad jis senas, kad jam 12metų, kad jis gali išeiti bet kurią dieną... :asaros: Vakar dar su mama prisiminėm, kaip jį parsivežėm, visas jo išdaigas... Gamtinius reikalus išleisdavom į lauką atlikti, vieną kartą jis buvo negrįžęs ilgai, bet visi naktį ėjome ieškoti ir radome išsigandusi. Neseniai atėjusi mama pasakė kad jis negrįžta iš lauko, ėjome ieškoti, radome mano Bartą atsigulusį taip kad vėjas neužpūstų, ir užmigusį... :asaros:
Prikabinti failai
DSC01141.JPG
Picture 010.jpg
Vartotojo avataras
Maksas1
 
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2012.07.19 12:26
Miestas: Klaipėdos raj.
Augintiniai:

Standartinė deivis99 » 2014.11.14 08:52

vargsiukas,kokie jie supratingi :asaros: uzuojauta jums :unsure:
Vartotojo avataras
deivis99
 
Pranešimai: 953
Užsiregistravo: 2011.02.23 16:32
Miestas: Kaunas
Augintiniai:


Grįžti į Memorialas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius