[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Liukutė ...
logo

Liukutė ...

Nebėra mano plunksnuočio...

Standartinė evers » 2017.12.06 20:45

Nebėra ūpo forume rašyti :asaros: :asaros: ....
Toks jausmas,tartum tuštuma spaudžia labai :asaros:
Nebėra mano Liukutės :asaros: :asaros: jausmas labai baisus užklupo po jos netekimo :asaros:
Bijosiu daugiau augint tokias prielipas,nes po netekimo,baugiai ir į kitas žiūriu.
Vartotojo avataras
evers
 
Pranešimai: 4410
Užsiregistravo: 2009.10.21 15:21
Miestas: kretingos raj,
Augintiniai:

Standartinė gede » 2017.12.06 23:50

Laikas gydo žaizdas :yes4: , o augintinių netektys, nors ir būna skaudžios, bet visada turi alternatyvą-kitą augintinį, ko nėra netekus artimo žmogaus, taip , kad- paraudam ant kieno nors peties, nusivalom ašaras ir... niekada nesakyk niekada :winkas:

Laikykis...
Vartotojo avataras
gede
 
Pranešimai: 4906
Užsiregistravo: 2007.12.09 18:20
Miestas: Panevezys
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2017.12.08 16:13

Kaip gaila :asaros: . O kas nutiko?
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Džiulieta » 2017.12.08 18:34

Užuojauta :asaros:
Vartotojo avataras
Džiulieta
 
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2015.11.21 12:33
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė evers » 2017.12.08 21:46

Turbūt nepraperėjo kiaušinio.bent aš taip manau.ženkai rodè,kad perėtnorėtu.pikta buvo,.popierius beproto plėšè.kaip dugne guoli daryt norėtu.kikis prie jos baisiai neleido prieit,puldavo mane.prieš mirti kažkokia įtartina buvo pasišiaušus,kaip pastorėjus lėčiau laipiojo.ryte radau po visam.bijau labai Kruopa taip pat vis deda kiaušinius.
Vartotojo avataras
evers
 
Pranešimai: 4410
Užsiregistravo: 2009.10.21 15:21
Miestas: kretingos raj,
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2017.12.09 05:28

Greičiausiai taip ir buvo. Mano mylimiausia nimfutė taip bedėdama kiaušinius vasarą numirė - kažkas jai ten plyšo viduje...
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė evers » 2017.12.09 16:41

Bet Liuka yra buvusi padėjusi kiaušiniu.tai negalvojau ,kad gali užstrigt :asaros:
Vartotojo avataras
evers
 
Pranešimai: 4410
Užsiregistravo: 2009.10.21 15:21
Miestas: kretingos raj,
Augintiniai:

Standartinė ErikaE » 2017.12.28 17:07

Užjaučiu :asaros:
Man visad buvo baisu auginti butent pateles, juk tiek daug jų pasimiria dėl užstrigusių kiaušinių :asaros:
Vartotojo avataras
ErikaE
 
Pranešimai: 3962
Užsiregistravo: 2011.01.05 21:08
Miestas: Lentvaris
Augintiniai:


Grįžti į Memorialas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius