[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Iškeliavo mano kreminė...
logo

Iškeliavo mano kreminė...

Nebėra mano plunksnuočio...

Standartinė vokas » 2012.11.24 01:25

Niekad nemaniau, kad galima taip liudeti del paukscio... I dausas iskeliavo mano pacios pirmos vados zebriniu amadinu patele, kuria vadinau tiesiog kremine. Zinau jog amadinai nera prirasau, taciau ji buvo kitokia, praktiskai prisileisdavo prie ranku, ypac senatveje.. Ji pas mane isirito, augo, gyveno, augino savo vaikus ir galiausiai mire... O nugyveno ji tikrai ilga ir grazu gyvenima (isiritusi 2004 05 04 iskeliavusi 2012 11 22) taip, kad net 8,5 metu.. Nors liko jos vaikai ir kiti jau viso burio amadinai, niekas niekada neatstos to pacio pirmo paukstuko kuris pas tave atsirado siam pasauli ir nugyveno visa gyvenima... Stai tokia ji buvo :angel2:


Paveikslėlis
Vartotojo avataras
vokas
 
Pranešimai: 336
Užsiregistravo: 2009.04.05 18:50
Miestas: Kaišiadorys
Augintiniai:

Standartinė Jovita » 2012.11.24 04:05

vokai,liūdžiu kartu.. Sunku prarast numylėtą augintinį. Laikykis :)
Vartotojo avataras
Jovita
 
Pranešimai: 1599
Užsiregistravo: 2010.04.22 21:26
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Smile » 2012.11.25 16:20

Vokai, užjaučiu..
Vartotojo avataras
Smile
 
Pranešimai: 657
Užsiregistravo: 2010.06.05 13:19
Miestas: Joniškis
Augintiniai:

Standartinė Plunksna » 2012.11.26 18:48

Vokai, suprantu, kad labai liūdi, bet tavo paukštelis buvo laimingas turėdamas tokį mylintį šeimininką.
Plunksna
 
Pranešimai: 675
Užsiregistravo: 2010.01.24 20:04
Miestas: Prienų raj.
Augintiniai:

Standartinė vokas » 2012.11.29 02:32

Dekui visiems :friends taip kremine nugyveno ilga ir grazu gyvenima, o dabar toliau gyvena jos vaikais ir kiti burio nariai kuriais reik rupintis :yes4: gyvenimas tesiasi :yes4:
Vartotojo avataras
vokas
 
Pranešimai: 336
Užsiregistravo: 2009.04.05 18:50
Miestas: Kaišiadorys
Augintiniai:


Grįžti į Memorialas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius