[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Sunegalavo ir staiga mirė banguotukas
logo

Sunegalavo ir staiga mirė banguotukas

Nebėra mano plunksnuočio...

Standartinė linska » 2013.09.23 17:22

Sveiki. Taigi ištiko pas mane tokia problema, kažkas negerai banguotukei: kažkaip tarsi lekuoja, lyg sunkiau kvepuotų, neskrenda, dabar narvelio dugne tupinėja. Vaškinė jos tokia lyg ir apaugus, bet ne tiek kad kaip erkutė, o ir tai taip beveik visada buvo pas ją, tai patepiau vazelinu dėl visa ko dabar. Tikrai ne perėjimas. Metų turi nemažai, bet dar ne tiek, kad senatvės problemos būtų. Galvoju gal kas su viduriais dar gal? nes išmatos tai tokios su daug skysčio, jau vėsinu ramunėlių arbatą. Net nežinau ką čia daugiau sumastyt, kas galėtų būti, kokių priemonių dar būtų galima imtis. :unsure:
Vartotojo avataras
linska
 
Pranešimai: 667
Užsiregistravo: 2009.01.21 22:03
Miestas: Kedainių r.
Augintiniai:

Standartinė migle9 » 2013.09.23 17:48

Siūlyčiau paskambinti arba nuvežti skubiai pas veterinarą.
migle9
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2012.10.01 20:49
Augintiniai:

Standartinė linska » 2013.09.23 17:55

jau viskas, mirė, labai greitai. matyt gal kažkas su širdim 8O
Vartotojo avataras
linska
 
Pranešimai: 667
Užsiregistravo: 2009.01.21 22:03
Miestas: Kedainių r.
Augintiniai:

Standartinė roza333 » 2014.04.28 11:18

linska aprašė iškeliavusio paukštuko ligos simtomus, su kuriais aš susidūriau tai pat. Man nimfos patelė iš ryto dar buvo guvi, tačiau po poros valandų jau snaudė ant laktos, tačiau nieko nebevalgė, tik gėrė. praėjus dar porai valandų jau buvo apačioje ant dugno ir vien tik tupėjo, tiesiog silpo akyse. Vėmė ir skystos išskyros buvo. Ir alijošiaus lašų daviau, ir angliuko, ir šildžiau. Niekas nepedėjo, vakare jau braukiau ašarą... Aš kaip supratau nuo tokios staigios mirties niekas nepadės, bet čia greičiausia joms yra peršalimas, nes jos to neatlaiko. Todėl esmė-laikyti ten, kur nėra skrsvėjo. Kitaip niekas nepadės. :unsure:
roza333
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2014.04.27 22:20
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2014.04.28 16:49

Užuojauta dėl paukštuko, bet vėmimas su peršalimu tikrai nesusijęs.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:


Grįžti į Memorialas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius