[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Banguotoji papūgėlė krenta nuo laktos
logo

Banguotoji papūgėlė krenta nuo laktos

Visuomet pažiūrėkite temos pirmąją žinutę - ten kaupiama esminė informacija.
Taip pat pasinaudokite paieška.

Kai reikia skubaus atsakymo, o ieškoti laiko nėra arba ieškoti nesiseka savo greitus klausimus klausiame čia, kas nors iš forumo senbūvių gal būt atsakys arba suteiks nuorodą į temą.

Standartinė Audriuks » 2016.03.25 21:07

Sveiki,tikiuosi kas nors patars :kap: Mano banguotukas Ričis naktį kartais nukrenta nuo laktos, pradeda visaip blaškytis, kadangi narvas yra labai didelis tai tamsoje pats neužskrenda reikia jam padėti (kartais sugeba ir pats), na jis truputi keistas, nuolat visko bijo yra ne smalsus, lesa tik suoras nors siūlau visokio maisto. Pagal sudėjimą tai jis man atrodo labai smulkutis, gal dėl to, kad tik suorų kruopas lesa, gal visai nusilpo? Kai pirkom, prieš 3 metus jis nebuvo stambus, per tiek laiko jis nei kiek nepriprato :hmm: Gal jam draugę nupirkti :charming:
Audriuks
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2012.02.06 21:27
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2016.03.26 04:05

Jeigu bailus, tai greičiausiai nukrenta kokio garso tamsoj išsigandęs. Jei būtų nusilpęs, ir dieną nukristų. jeigu be sėklų nieko daugiau nelesa, duok vitaminų būtinai. Ir pabandyk tas soras sudaiginti kada - naudingesnės bus.

O draugę nupirk - paukštukui bus linksmiau :yes4: ,gal ir drąsesnis pasidarys.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Audriuks » 2016.03.26 10:27

Sailor tu tikriausiai teisi, pas mane Kudlius (mano šuo) nakti vaikštinėja po namus tai gal jis ir išgazdina :nunu:
Sailor kaip manai, jeigu pirkti patelę tai kokio amžiaus ji turėtu būti, maniškiui apie 4 metai :twiddle: ir ar jie galetu susilaukti vaikučių :yes4:
Audriuks
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2012.02.06 21:27
Augintiniai:

Standartinė SveikasPaukštis » 2016.03.26 10:57

Dar pažiūrėk, ar laktelės ne per storos, nes jei per storos gali nuslysti naktį. Paukštukas su pirštais turi apimti du trečdalius laktelės.
Ir būtinai daigink soras ir maišyk su vitaminais.
SveikasPaukštis
 
Pranešimai: 158
Užsiregistravo: 2015.06.13 17:13
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė Audriuks » 2016.03.26 12:29

Nu rimtai laktelės pr storos :pozor: kaip aš apie tai nepagalvojau :hmm: Jaučiu kad su juo bus viskas ok ačiu už patarimus :dobri:
Audriuks
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2012.02.06 21:27
Augintiniai:


Grįžti į Greiti klausimai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius