[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Northern Parrots siuntos
logo

Northern Parrots siuntos

Visuomet pažiūrėkite temos pirmąją žinutę - ten kaupiama esminė informacija.
Taip pat pasinaudokite paieška.

Kai reikia skubaus atsakymo, o ieškoti laiko nėra arba ieškoti nesiseka savo greitus klausimus klausiame čia, kas nors iš forumo senbūvių gal būt atsakys arba suteiks nuorodą į temą.

Standartinė egljarm » 2016.07.13 07:28

Sveiki, Klausimas tiems, kas į Lietuvą siunčiasi reikmenis papūgoms iš northernParrots. Esmė tame, kad darbo metu man buvo atvežta siunta (bent jau taip rodo parcel Force siuntų sekime), O jokio lapelio nepaliko ir aš dabar nežinau į ką kreiptis, kas pas mus vežioja tas siuntas iš Parcel Force. :(
Tai štai gal žinote kokia siuntų tarnyba pristatinėja siuntas siųstas per ParcelForce? Lietuvos pašte nei pagal adresą, nei pagal siuntos numerį neranda
Vartotojo avataras
egljarm
 
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2015.12.27 04:05
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė egljarm » 2016.07.13 11:08

Pagaliau viską išsiaiškinau!
Jeigu kartais turėsite tokių pačių problemų,t.y. užsisakinėsite ką nors iš Northern Parrots ir norėsite paderinti siuntos laiką ar kitus duomenis tai:
Lietuvoje parcelForce perima kompanija Itela GLS savo siuntą reikia sekti per
https://gls-group.eu/EU/en/parcel-tracking
Būtinai sekite savo siuntą čia, nes kai ji pasiekia Lietuvą, gauna kitokį parcel number ir čia jis bus parašytas, paskambinus 865295379 galėsite išspręsti visas iškilusias problemas, bet jiems reiks padiktuoti ne tą siuntos numerį, kurį suteikė parcel Force, o tą kitą kuris susideda vien tik iš skaičių.
Northern Parrots klaidingai nurodė mano adresą: tik šalį, miestą ir gatvę. Nenurodė nei mano telefono numerio, nei elektroninio pašto adreso, todėl jie niekaip negalėjo su manim susisiekti. Man teko pasitelkti visus smegenų resursus kol pagaliau radau.
Vartotojo avataras
egljarm
 
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2015.12.27 04:05
Miestas: Vilnius
Augintiniai:


Grįžti į Greiti klausimai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius