[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Kalendorius 2015
logo

Kalendorius 2015

Forumo kalendoriai

Standartinė evers » 2014.12.27 13:56

Sveiki kalendorius pas mane jau..ačiū visiems. :URA
Vartotojo avataras
evers
 
Pranešimai: 4410
Užsiregistravo: 2009.10.21 15:21
Miestas: kretingos raj,
Augintiniai:

Standartinė ebas » 2014.12.27 20:27

Aš irgi jau apžiūrėjau :yes4: :winkas: .

Daaaug Ačiukų Aušrelei ir visiems prisidėjusiems prie kalendoriaus gamybos :* :* :*
Vartotojo avataras
ebas
 
Pranešimai: 4707
Užsiregistravo: 2010.03.09 02:23
Miestas: E.U.
Augintiniai:

Standartinė Vikute » 2015.01.04 15:47

Kikimara, aciu kad maketuoji kalendoriu, kadangi niekas neapsiima, bet ir tau is to didele nauda-praktika. O i kritika reikia atsizvelgti ir dekoti uz ja, nes tai labai pravercia ateities darbams, mokslu ant peciu nenesiot. Pati siuo metu mokausi magistranturoj, ir labai dziaugiuosi kiekvienai konstruktyviai pastabai ir kritikai, nes tai palengvins man magistrinio rasyma. Taigi del kalendoriaus norejau savo pastaba ishsakyti, nors nesu menininke ar dizainere ir kalendorius yra reikalingas mano asmeninem reikmem, kai lyginu ji su praeitu metu kalendoriu, man trukumas atrodo siemet itin mazi dienu skaiciukai, patogiau buvo didesni ir i eilute sustatyti :) Ir menesio uzrasas visishkai neiskaitomas, kai pirma kart atsiverciau sausi, galvojau kad mano vaikas jau su flomasteriu primakalavo kazka :xaxaxa: Prasau neisizeisti, bet mano nuomone sriftas turetu but aiskesnis ant kalendoriaus :)
Vartotojo avataras
Vikute
 
Pranešimai: 3700
Užsiregistravo: 2007.01.23 23:25
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Svetukas » 2015.01.17 21:01

Aciu visiems :yes4: kalendorius labai grazus BRAVO :* :):
Vartotojo avataras
Svetukas
 
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: 2012.06.18 21:50
Miestas: Kaunas
Augintiniai:


Grįžti į Kalendoriai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius