[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - World of Zoo, Kaunas
logo

World of Zoo, Kaunas

Kur įsigyti maisto, papildų ir kitų prekių?

Standartinė Kukutis » 2012.12.16 12:53

BRAVO BRAVO
Vartotojo avataras
Kukutis
 
Pranešimai: 2888
Užsiregistravo: 2009.08.29 12:08
Augintiniai:

Standartinė Vikute » 2012.12.16 15:26

DoDo, gaila kad parasei per velai..buciau atvezus ir tau, nes atsiveziau sau ir dar porai zmoniu kaip tik vakar daiginukus is parduotuves...
Vartotojo avataras
Vikute
 
Pranešimai: 3700
Užsiregistravo: 2007.01.23 23:25
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė DoDo » 2012.12.16 18:48

Na, palauksim, kol Emukas sukramsnos daiginukus ir važiuosi kitos partijos... :winkas:
Vartotojo avataras
DoDo
 
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007.02.04 12:31
Miestas: Vilnius

Standartinė Sem » 2012.12.17 16:03

Mes pastu gavome daiginukus ir esam patenkinti.O ka daryt,jei kitaip nesigauna?!
Del nuolaidu nelabai ka zinau.Noretusi ju gauti,aisku :yes4: ,bet kai tokia pasiula Lietuvoje....,apie jas mazai mastai.Ypac kai laikai keturias papugas ar daugiau ir joms neidomu kiek tai kainuoja ir t.t.
As bijau skaiciuoti kiek isleidziu papugu maistui,zaislam,o dar du sunys praso valgyt-is vilniaus uzsakinejame :xaxaxa: kaip tik uztenka mano atlyginimo :xaxaxa:
Vartotojo avataras
Sem
 
Pranešimai: 1374
Užsiregistravo: 2007.01.24 20:46
Miestas: Klaipėda
Augintiniai:

Standartinė deivis373 » 2012.12.17 18:08

na man tik smagu isgirsti kritika ir noreciau kad visi man parasytu atvirai kas ir kaip, tik tada as galeciau daryt isvadas kad jus laimingesni butumet, tik zinoma viskas proto ribose. as jums tokiu istoriju galeciau papasakot apie musu forumo draugu cirkus kad uzsijuoktumet, bet tai liks tik man :xaxaxa:
, na Gabusia nepaslaptis kad tu ir dar keli forumieciai gaudavot tikrai grazias nuolaidas dar nuo Elenos laiku :yes4: , bet tai buvo gan senai, nuolaidu sumazejimo priezastis yra paprasta, prekes brangsta, transportas irgi, mokesciai uz viska taip pat, darbuotojai nori algu, bet klientai nenori brangiau moketi :( to pasekoje uzsidare beveik visi mano pazystami. praejusia savaite vel gavau is Versele Laga nauja kainyna su pabrangusiomis kai kuriomis pozicijomis, ir taip nuolat. del asortimento gausos, jei versele laga jos nedidina pas mane ji irgi nedides, as juk negaminu produkcijos o ja tik platinu
kai forumistu pagedavimu atveziau ZuPreem granuliu, jas teko ismesti nes niekas nepirko, tad dabar rizikuoti nelabai norisi, o vezti bet koki lenkiska suda neverta, vien del to kad jis pigus. man atrodo protingi paukstininkai suprato apie ka as.
del prekiu neatvezimo, teks man atsiprasyti: geda: kaltas, todel dabar ir sedi ten vietoj manes profesonalus verslininkas o ne as, tad speju su prekiu atvezimu bus stipriu pasikeitimu.

Daugeliu Jusu pageidavimu priimsime visus uzsakymus, kuriuos galite rasyti i musu el. pasta: worldofzoo@yahoo.com
Tuomet suformuosime uzsakyma ir gave prekes jus informuosime, prasau nurodyti pageidaujamas pakuotes bei kiekius, bent jau apytiksliai.
Vartotojo avataras
deivis373
 
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 2009.05.01 14:27
Miestas: Kaunas

Standartinė *Maja* » 2013.01.11 09:41

Sveiki, parašiau jums email :kap:
Vartotojo avataras
*Maja*
 
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: 2011.05.06 15:02
Augintiniai:

Standartinė Ausrele » 2013.03.25 14:01

Ar aš teisingai supratau, kad parduotuvė Taikos g. jau nebedirba? Veikia tik el. parduotuvė? Jei taip - tada gal reikia atitinkamai paredaguoti ir temos pavadinimą bei pirmąjį pranešimą? :write:
Vartotojo avataras
Ausrele
 
Pranešimai: 2498
Užsiregistravo: 2009.04.21 16:31
Miestas: Vilniaus r.
Augintiniai:

Standartinė fubus » 2013.07.11 20:11

:yes4: Tikrai taip .Tik el.parduotuve
Vartotojo avataras
fubus
 
Pranešimai: 971
Užsiregistravo: 2013.01.31 22:51
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė fubus » 2013.09.24 15:42

:no: Jau svetaine uzdaro.Dabar vyksta ispardavimai su 25% nuolaida.Gal kam idomu
Vartotojo avataras
fubus
 
Pranešimai: 971
Užsiregistravo: 2013.01.31 22:51
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė Rytis139 » 2014.03.01 17:02

Gal kas žinot ar vis dar veikia World of zoo internetinė parduotuvė?
Rytis139
 
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: 2012.09.29 12:56
Miestas: Ukmergė
Augintiniai:


Grįžti į Maisto pardavėjai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius