[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Pirksiu banguotąją papūgėlę.
logo

Pirksiu banguotąją papūgėlę.

Pirksiu/priglausiu
:old: Dėmesio:
Draudžiama viešai aptarinėti moralinę ir finansinę skelbimų pusę, galima pasiklausti, pasitikslinti informaciją.
Visų labui skelbimų pavadinimus rašykite kuo informatyviau

Standartinė Ežimantas » 2014.11.23 20:34

Noriu pirkti banguotąją papūgėlę. Tik jauniklį. Geriausia patinėlį, bet labai jaunai, nelabai eina atskirti, tad apsiribosiu loterija. :pleasantry: . Kai jau įsigysiu, temą panaikinsiu, ar parašysiu, kad nebedomina.
Beje, rašykite kur galiu įsigyti ne vyresnę nei 2 mėn baguotąją papūgą. Zoosodas, Kika ir kitos gyvūnų parduotuvės jau žinomos, tad nevarkite patardami jas :narcizas: . Skelbiu.lt stebiu kas dieną, tad ir jo galite nesiūlyti :-). Esu iš Kauno, tad pageidaučiau, jog pardavėjai gyventų netoliese, arba jei jie iš toliau, tai man atvežtų iki Kauno. BRAVO
Ežimantas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2014.11.20 23:43
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2014.11.23 21:42

Labai jauną negerai pirkti, paskui visokios problemos su sveikata būna. Ir mokosi jaunikliai daug ko iš tėvų. Šiaip banguotukų nerekomenduojama pardavinėti anksčiau nei 8 savaičių amžiaus, tai apie 2 mėnesius ir bus. O tokio amžiaus banguotuko lytis jau nesunkiai nustatoma.

Pas Margaritą auga du šaunūs ir jaukūs banguotukai, tikrai geras variantas :yes4: .
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Ežimantas » 2014.11.23 23:49

Tai aš ir turiu omenyje ne jaunesnį nei 2 mėn. Tik nebuvau garantuotas, ar tokio amžiaus jau lengva atskirti. Dėl Margaritos mastau. Biški spalva nelabai patinka, bet gal ir imsiu, nes žmona sakė, kad visai faina. Nors bosas aš ant papūgų, tai mano galutinis žodis visgi bus :narcizas: . Ryt skambinsiu į zoosodą ir klausiu, kada bus naujagimių. Jei ne greitai, tai gal iš Margaritos imsiu, jei dar niekam neprižadėjo. :charming:
Ežimantas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2014.11.20 23:43
Augintiniai:


Grįžti į Perku paukščius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius