[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Granulės
logo

Granulės

Apie papūgų mitybą ir papildus

Standartinė sailor » 2015.11.05 19:57

Vygintai, beveik visos 61-jo puslapio žinutės kaip tik apie šitas granules ;) ,.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Mela » 2016.02.05 00:09

Sveiki, gal žinote dar kokių būdų kaip paskatinti paukštį granules valgyti? Rašė, kad padeda į apelsių sulčių mirkymas, bet mano apelsinų nelesa. Bandžiau su bananais maišyti, bet irgi nelesė, nors bananai skanėstas. Papūga pasiima granulę, susmulkina ir išspjaudo.
Vartotojo avataras
Mela
 
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2016.01.15 23:48
Miestas: Lisabona
Augintiniai:

Standartinė egljarm » 2016.02.05 11:20

Aš tai jam narve palieku tik granules ir nieko daugiau. iš pradžių verkė sypavo bet nelesė, išvertė snapu iš indo, bet nekreipiau į jį dėmesio, ir tada pradėjo lesti. Maišyti nėra prasmės, nes paukštis išsirinks kas jam skaniausia. Ir šiaip gali būūti, kad paukščiuio nepatinka tos granulės, galbūt reikėtų pabavndyti duoti kitokių granulių.
Vartotojo avataras
egljarm
 
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2015.12.27 04:05
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė fubus » 2016.02.05 13:11

:yes4: Ne taip viskas lengva.Va mano Setukui,bet kas tinka,o Klara is penkto karto,kol harisono pasiuliau,kitu net nebande.Ir tai pirmas dienas kartu valgem,kol uzpavydejo,paeme is rankos ir paragavo.Dabar atskirame indelyje pastovei yra granules.Ismokinau,kad granules reikia is kojytes valgyti,nes kaip tik snapu paima,sutraisko,ismeto ir visas geris ant dugno.Vis pabardavau,,kaip valgai,, ,,i kojyte paimk,,-ismoko.Dabar,jei nenori su koja laikyti,taip ikisa gilei galva i indeli,kad niekas neiskristu :xaxaxa:
Vartotojo avataras
fubus
 
Pranešimai: 971
Užsiregistravo: 2013.01.31 22:51
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė egljarm » 2016.02.07 10:18

Na, mano Benukui irgi ne viskas į gerklę patenka, kai ką snapu išstumia iš indo, kai kas šiaip nukrenta, bet kad specialiai išspjauna tai nemanau... O įdomu tai, kad jis sugeba granules valgydamas ir čiulbėti. :cha: dėl to aš jam šiek tiek daugiau duodu jų negu lesinimo rekomendacijos.
Vartotojo avataras
egljarm
 
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2015.12.27 04:05
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė gede » 2016.04.06 20:05

Nebepamenu, kaip palmių aliejų ant granulių dozuoti, gal ir rašyta kur buvo?
Vartotojo avataras
gede
 
Pranešimai: 4906
Užsiregistravo: 2007.12.09 18:20
Miestas: Panevezys
Augintiniai:

Standartinė fubus » 2016.04.06 22:09

:yes4: Raso,tiesiog ideti nedideli kieki ant maisto.Ant galo saukstelio pasemti ir ismaisyti ,kad granules sugertu(vienam maitynimui).Taip manau,nors mano papugos is saukstelio valgo,duodu kol praso ,,dar nori?,,nori,nori,,
Vartotojo avataras
fubus
 
Pranešimai: 971
Užsiregistravo: 2013.01.31 22:51
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė egljarm » 2016.04.07 06:48

Gal kam reikia granulių, neseniai perktos iš scarlets, Mano Benukas jų nelesa jokiais būdais nei su aliejum nei be jo. Kartais net išstumia snapu iš indo.
sakydamas "fu". nežinau kodėl jam jos taip nepatinka.
http://www.scarlettsparrotessentials.co.uk/pretty-bird-african-grey-special-8lb
Vartotojo avataras
egljarm
 
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2015.12.27 04:05
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė fubus » 2016.04.07 12:37

:no: Mano papugos spalvotu ir nevalgo.
evers Kruopa sitas granules valgo
Vartotojo avataras
fubus
 
Pranešimai: 971
Užsiregistravo: 2013.01.31 22:51
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė evers » 2016.04.07 19:51

maniškės šitas labai valgo,kad ir krameris taip pat .
Vartotojo avataras
evers
 
Pranešimai: 4410
Užsiregistravo: 2009.10.21 15:21
Miestas: kretingos raj,
Augintiniai:


Grįžti į Mityba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius