[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Žalumynai
logo

Žalumynai

Apie papūgų mitybą ir papildus

Standartinė linska » 2012.07.02 17:57

tai pirmoj manau, turėtų būti ten išaugę iš tų baltų, į saulėgrąžas panašių sėklų. O paskutinis tai gal tiesiog žolė?
Vartotojo avataras
linska
 
Pranešimai: 667
Užsiregistravo: 2009.01.21 22:03
Miestas: Kedainių r.
Augintiniai:

Standartinė Munex » 2012.07.02 18:01

Tikrai nezinau,bet pirmoje negali buti dygmynas?
As irgi prisisejau ir duosiu kai bus jaunos seklytes,o kas liks sudziovinsiu sluoteles ziemai.
Vartotojo avataras
Munex
 
Pranešimai: 6282
Užsiregistravo: 2009.02.20 20:54
Miestas: Utena
Augintiniai:

Standartinė linska » 2012.07.02 18:46

Iš google rodomų nuotraukų, kiek matau, tai manau jog pirmoje nuotraukoje ne dygmynas
Vartotojo avataras
linska
 
Pranešimai: 667
Užsiregistravo: 2009.01.21 22:03
Miestas: Kedainių r.
Augintiniai:

Standartinė linska » 2012.07.02 19:01

oi, apsirikau, pirmoje nuotraukoje tikrai turėtų būti dygmynas :pardon2:
Vartotojo avataras
linska
 
Pranešimai: 667
Užsiregistravo: 2009.01.21 22:03
Miestas: Kedainių r.
Augintiniai:

Standartinė alinaaa » 2012.07.02 22:49

Aš irgi pasėjau , bet kai tik būdavo paleistos vištos, taip jos ir keliaudavo į tą plotelį lest. :girl_haha: Nors šiek tiek dar liko ir papūgoms. :xaxaxa:
Vartotojo avataras
alinaaa
 
Pranešimai: 1748
Užsiregistravo: 2008.06.09 15:40
Miestas: Vilnius - Ignalinos r.
Augintiniai:

Standartinė Phonto » 2012.08.10 23:54

Aš pasėjau šiemet sorų. Tik gan keistas dalykas: kur turiu pasisėjęs namuose, jos labai skurdžios, bet jau kai kurios žydi, nors ir labai mažomis šluotelėmis, o kur turiu pasėjęs pas močiutę kaime, tai jos jau už mane aukštesnės :xaxaxa: , bet dar net nežydi... :nežinau: . Ir išviso, soras kartais sėti ne rudenį reikia, nes kažkur internete skaičiau, kad jas sėja rudenį, tai jos tokios kaip žieminiai kviečiai, kitos vasaros pabaigoj užauga :?:
Vartotojo avataras
Phonto
 
Pranešimai: 255
Užsiregistravo: 2011.01.13 21:59
Miestas: Rokiskio raj.
Augintiniai:

Standartinė Munex » 2012.08.11 14:21

Net nezinau :nežinau: ,as tai irgi pavasari pasisejau,tai jos tokios iki juosmens uzaugo ir labai veslios grazios sluoteles,jau paskanavom,bet itariu,kad dar grudeliai nedidukai,tai pasitaupom velesniam laikui :geda: O dabar avizas ir kviecius naikinam.
Ir dar pastebejau,kad bus dvieju rusiu,vienos tokios nusvirusios sluoteles,o kitos panasios,kaip pirkti buna.O sejau is paprasciausio lesaliuko gera sauja ir dar nuo sluoteliu tu paprastu ir kur rudos spalvos,palaidesnes buna.
Vartotojo avataras
Munex
 
Pranešimai: 6282
Užsiregistravo: 2009.02.20 20:54
Miestas: Utena
Augintiniai:

Standartinė Phonto » 2012.08.11 21:11

Aš tai sėjau tik nuo šluotelių kur buvo, tai pas mane ir gavosi tokios. Kad avižų pasisėt, tai net ir nekilo tokia mintis :pozor:

P.S. gal aš per tankiai pasėjau?
Vartotojo avataras
Phonto
 
Pranešimai: 255
Užsiregistravo: 2011.01.13 21:59
Miestas: Rokiskio raj.
Augintiniai:

Standartinė Munex » 2012.08.12 16:55

Na,as tai irgi ir saujos pavariau tankokai :pardon2: gal tu veliau sejai,todel veliau uzaugs.Jei nepamirsiu,pafotkinsiu kaip maniskes atrodo.
O seju ne tik avizas,bet ir vasarinius kviecius,kukuruzus,saulegrazas savo bandytukams :xaxaxa:
Vartotojo avataras
Munex
 
Pranešimai: 6282
Užsiregistravo: 2009.02.20 20:54
Miestas: Utena
Augintiniai:

Standartinė Phonto » 2012.08.12 21:16

Šiandien buvau pas močiutę nuvažiavęs, tai mačiau tos mano soros jau žydi, gal dar ir spės sunokti :yes4: . Tik keista, kad sėjau kartu ir raudonas, ir geltonas, ir atrodo abiejų pavienodai buvo, bet daugiausia žydi tai raudonos :nežinau:
Vartotojo avataras
Phonto
 
Pranešimai: 255
Užsiregistravo: 2011.01.13 21:59
Miestas: Rokiskio raj.
Augintiniai:


Grįžti į Mityba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius