[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Gyvas maistas
logo

Gyvas maistas

Apie papūgų mitybą ir papildus

Standartinė Arven » 2011.08.23 16:37

Kai bandžiau jam iš pat pradžių sliekų iš žvejų parduotuvės duot, tai jis nelesė - teko sliekus į laisvę paleist. Nebent būna kokia mini sliekų veislė. Bet man poros vazonėlių neužtektų, kad jį išmaitint. Jis gi jei vien tik kirmėlėm šerti, sulesa jų keliasdešimt per dieną.
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Gabrielee » 2013.02.24 00:24

Nusipirkau ir as gyvu milciaus lervu.bet manasis zakas nevalge nes neprates.matyt near mates tokiu dalyku per savo 5 gyvenimo metus.istrauke is indelio,ir ismte lauk.o siaip milciaus lervos yra labia geras dalykas.turi proteino ir kitu mineralu,kuriu nera jokiame kitame maiste.manau,kad bandysiu kaipnors prisipratinti vis pasiulydama.
Gabrielee
 
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: 2013.02.23 18:37
Miestas: USA
Augintiniai:

Standartinė ErikaE » 2013.02.24 00:55

vaje, aš tai net pagalvot negaliu apie gyvą maistą papūgoms :scare2: Juk yra dabar tiek daug įvairaus papūgų maisto, kuriame yra išties daug įvairiausio gėrio :yes4: suprantu, jei papūga valgo tik sausiaką, tai nekas jai tikrai, bet jei valgo granules, daiginukus, vaisius, daržoves...kam dar kišti gyvas lervas :shocked:
Vartotojo avataras
ErikaE
 
Pranešimai: 3962
Užsiregistravo: 2011.01.05 21:08
Miestas: Lentvaris
Augintiniai:

Standartinė Gabrielee » 2013.02.24 21:10

cia proteine esme.visuose gruduose ir seklose jo taip pat yra,tik jis incomplete protein(nepilnavertiskas proteinas).na,ir man ne kas buvo su tom lervom vajavotis,bet kazkaip perlipau per tai. turetu buti pirkti dziovintu lervu gyvuneliu parduotuvese.o gal ir maltu ar smulkintu.tuo nesidomejau.
Gabrielee
 
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: 2013.02.23 18:37
Miestas: USA
Augintiniai:

Standartinė Gabrielee » 2013.03.09 22:10

Taigi,mano paukstis neprokur needa gyvu, ar tik is saldytuvo dar mieganciu vabalu lervu.ir visgi noriu juos irasyti i savo pesioklio raciona.tik va klausimas tas,kaip man cia geriau juos pasiruosti.vakar tiesiog gyvus sumeciau i malykle kartu su kitu maistu.tam kad jis juos su maistu visgi lestu.man pasiseke.jis lese kaip niekur nieko.bet esme tame,kad mane pykino visa vakara.gal kas geresni varianta prigalvojo,nes gyvu saldytuve dar daug turiu.o noro juos gyvus malti-ne.
Gabrielee
 
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: 2013.02.23 18:37
Miestas: USA
Augintiniai:

Standartinė ebas » 2013.03.09 23:36

O kam juos malti??? :nežinau:
Pora kirminukų į lesyklėlių sausiaką/daiginukus paleisk gyventi ir viskas :):
Vartotojo avataras
ebas
 
Pranešimai: 4707
Užsiregistravo: 2010.03.09 02:23
Miestas: E.U.
Augintiniai:

Standartinė Gabrielee » 2013.03.10 02:31

Nu kad mano paukstis ju needa.as negaliu I bliuda imaisyti su sakykim kad ir sausiaku,nes bijau,kad nees nieko vien pamates juos besiraitancius.jis matyt turi tokia pacia "alergine reakcija" kaip ir as,haha.
Gabrielee
 
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: 2013.02.23 18:37
Miestas: USA
Augintiniai:

Standartinė viliuss » 2013.03.10 11:29

Forumietė lea juos verdančiu vandeniu nupildavo
Vartotojo avataras
viliuss
 
Pranešimai: 2652
Užsiregistravo: 2009.06.27 20:22
Miestas: Šeduva
Augintiniai:

Standartinė Gabrielee » 2013.04.04 23:21

Uzsaldziau sliekus.dabar kai reikia.issitraukiu ir sumalu kavamale ir imaisau i maista.ne kas,bet bent nepykina manes taip ir sliekai susismulkina.tokius Zakas nejucia suvalgo.
Gabrielee
 
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: 2013.02.23 18:37
Miestas: USA
Augintiniai:


Grįžti į Mityba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius