[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Mėlyngalvė Loriketė - Trichoglossus haematodus
logo

Mėlyngalvė Loriketė - Trichoglossus haematodus

Senegalai, Nimfos, Rozelos, Margaspalvės, Krameriai, Aratingos, Kakariki ir t.t.

Standartinė Arven » 2011.07.13 09:59

O palyginamo garsumo? Nes aratingos gyvai negirdejau nei karto, o vaivorykštines teko. Kažkodėl iš aprašymų atrodo, kad aratingų triukšmingumas turėtų prilygti kakadulių ir pan.
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė evers » 2011.07.13 18:29

sveiki ir aš mačiau šiandien kikoj-loras na kad man būtu labai patikusios nepasakysiu(na man mano raudonkepurės labiau :$ ),na o dėl garso tai nepasirodė didelis jis.(arba jau ausim nebegirdžiu) .bet kuitinėjosi jos fainai..
Vartotojo avataras
evers
 
Pranešimai: 4410
Užsiregistravo: 2009.10.21 15:21
Miestas: kretingos raj,
Augintiniai:

Standartinė glitter » 2011.07.30 00:58

Mano draugas labai susizavejes loriketais ir man jos grazios, bet va kai balseli isgirdau, tai mane galima sakyti, nupute nuo narvo :D labai dar norejau pasigrozet, bet neistveriau. Labai aukstas ju balsas. Del to jos ir sneket sunkiau ismoksta. O dergimo problema skirtingai sprendzia zmones. Vieni paruosia narvus, kad neprasautu pro sali ir zino kada ju papugos tustinasi. Is narvo ima tik po pakakinimo. Kiti mokina tustintis pagal komanda. Skaiciau, kad papugos is principo nekakoja ten kur valgo ir miega.. tai loriai butent del to stengiasi reikalus ispurksti toliau nuo narvo. Galima sakyti labai svarus pauksciai :D
Skaiciau idomia istorija.. Zmogus isigijo lori ir aisku jis ji pastoviai apkak. Po to tekdavo eiti persirengt, o kol seimininkas rengiasi, papuga turi laykti narve. Kas kart taip nutikus zmogus sakydavo "go home" ir kisdavo pauksti i narva, is kur nebutinai jau ir pasiimdavo atgal. Ilgainiui loris ismoko pries apsikakodamas sakyti "go home" :) puikus zenklas seimininkui. Dar viena istorija bylojo apie tai, kad zmones ismokino lori kakint i siukslune, tai jis ir narve budamas pataike i salia esanti kibireli :)
Vartotojo avataras
glitter
 
Pranešimai: 1220
Užsiregistravo: 2009.05.02 10:42
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė Ieva » 2011.08.01 14:17

O vakar loriuką iš megos kikos nusipirko :give_heart: šeimininkai labai faini atrodė, į gerus namus loris papuolė, gal naujas forumietis atsiras forume... ;)
Vartotojo avataras
Ieva
 
Pranešimai: 2032
Užsiregistravo: 2008.05.05 16:57
Miestas: Kaunas, Vilijampolė
Augintiniai:

Standartinė glitter » 2011.08.01 17:10

Reikejo is karto pribegt ir kviest i foruma :D labai idomu kaip ten jo auginimas vyksta :)
Vartotojo avataras
glitter
 
Pranešimai: 1220
Užsiregistravo: 2009.05.02 10:42
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė Ieva » 2011.08.01 17:36

na, sakė užsuks dar į parduotuvę papasakot kaip jiem seksis, tai pasiūlysiu, nors gal patys atras jį... :yes4:
Vartotojo avataras
Ieva
 
Pranešimai: 2032
Užsiregistravo: 2008.05.05 16:57
Miestas: Kaunas, Vilijampolė
Augintiniai:

Standartinė lea » 2011.08.05 21:30

šiandien stebėjau dvi loriketes dūkstančias, nu šakės žinokit, kaip peliukai kokie vartėsi :pooh_lol: dar taip smagiai nesu mačius :pooh_lol:
tikrai labai idomūs paukščiai ir laikyt tik du reiktų, vienam liūdna.
vienas ir spiegia daugiau, o kai du, tai jie arba dūksta, arba kasinėja viens kitą, kažkaip idomiai burbuliuoja, spygtelėjo kartą man būnant, bet ne iš visų plaučių :)
Vartotojo avataras
lea
 
Pranešimai: 3287
Užsiregistravo: 2008.08.24 21:59
Miestas: Crawley, UK
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2011.08.27 12:10

Tas jų burbulivimas man irgi mielas ausiai pasirodė.
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė glitter » 2011.10.09 21:26

Is naujo imam galvoti apie lori. Vel atgijo mintis mano draugo galvoj. Po truputi skaitineju forumus. Sveriu + ir -. Mane jos zavi ne tiek isvaizda, kiek charakteriu. Kai buvom Loro parke, tai is daugybes papugu rusiu pabendrauti su manim atskrido butent sitos. Porele. Viena tik ziurejo, o kita lipo ant pirsto, kaisiojo liezuveli po nagais ir zieda kramsnojo ant pirsto :) Tikrai labai smalsios ir drasios.
Ir mane gasdina ne tiek mityba, kiek ismatos. Nebaisu, kad dergs narve ar per sona. Taigi galima aplinka pritaikyti tam ir aisku valyti valyti. Kas ten yra ta skysta suduka nubraukt kelis kartus per diena. BET kaip suvaldyt tustinimasi tuo laiku, kai papuga bus laisveje? Paskaitau kaip zmonems pasiseka atrasti buda susitvarkyt su tuo, bet ne visiems pasiseka :) Dauguma loriu, kuriuos maciau youtubej yra stipriai pakirptais sparnais..
Vartotojo avataras
glitter
 
Pranešimai: 1220
Užsiregistravo: 2009.05.02 10:42
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2011.10.09 22:15

Kai skaičiau tavo įspūdžius iš parko, taip ir pagalvojau, kad imsi svarstyti apie šią papūgą :).
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:


Grįžti į Vidutinės papūgos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 3 svečių

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius