[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Nimfos - Nymphicus hollandicus
logo

Nimfos - Nymphicus hollandicus

Senegalai, Nimfos, Rozelos, Margaspalvės, Krameriai, Aratingos, Kakariki ir t.t.

Standartinė Maksas1 » 2015.04.17 23:08

coccinella, o ar paukštis maudosi, ar purškiate vandenį ant jo su purškikliu? :):
Vartotojo avataras
Maksas1
 
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2012.07.19 12:26
Miestas: Klaipėdos raj.
Augintiniai:

Standartinė Aušra123 » 2015.04.20 13:59

Sveiki,
Turiu nimfą patinėlį. Jam apie 4 mėn turėtų būti dabar. Pas mane gyvena pora savaičių. Viskas buvo lyg ir gerai, bet vat pora dienų pradėjo baisiai klykauti dienos metu, blaškosi po narvą, ant laktos šmirinėja pirmyn atgal nervingai, pradeda plasnoti sparnais įsikibęs į grotas, aiškiai matosi, kad visas įsitempęs ir jautriai reaguoja į bet kokį garselį, kartais kažką mėgina pagąsdinti - staigiai atsuka galvą atgal ir praskleidžia sparnus (lyg ko būtų pats išsigandęs). Kai uždengiu narvelį - apsiramina. Tik atidengiu ir vėl klykauja, kad net ausys vyniojasi. Vakare aprimsta...gražiai pačiulba, pašvilpauja. Tik kartais snapu kalą stipriai į grotas arba medines kopetėles.
Ar čia normalu toks jo elgesys (gal dar vis adaptacija vyksta?), ar ieškoti bėdų dėl tokio elgesio? :nežinau:
Vartotojo avataras
Aušra123
 
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2013.04.21 19:07
Augintiniai:

Standartinė fubus » 2015.04.20 19:43

:yes4: O tu isleidi paskraidyti? ar tik narve tupi?
Vartotojo avataras
fubus
 
Pranešimai: 971
Užsiregistravo: 2013.01.31 22:51
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė Aušra123 » 2015.04.20 19:52

:geda: dar ne... Kažkaip galvoju, kad dar nepripratęs ir nesusidraugavom dar. Kai keičiu maistą, vandenį, tai šnypščia, gąsdint mane mėgina :)
Ir vat dabar, atėjus vakarui, čiulba gražiai sau, kažką kalba džeržgiančiu balsu. O dieną panika neapsakoma būna.
Sakot reikėtų leisti pasiganyti? :unsure:
Vartotojo avataras
Aušra123
 
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2013.04.21 19:07
Augintiniai:

Standartinė Vygintas » 2015.04.20 20:17

Kai įsikerta į grotas ir energingai plasnoja...Tiesiog ženklas,kad jam reikia išsilakstyt.Apsuktų pora ratų kambarį ir vėl ramus. :):
Vartotojo avataras
Vygintas
 
Pranešimai: 1422
Užsiregistravo: 2011.04.10 21:10
Miestas: Emigracija
Augintiniai:

Standartinė Munex » 2015.04.20 20:35

Man tai irgi panasu,kad jis cia duksta :xaxaxa: ,maniskis,ypac berniukas,labai daznai taip daro-pakimba kazkur zemyn galva isskleistais sparnais ir klykia,arba duodasi ratais po kambari,po to nutupia ant duru irgi isskleidzia sparnus ir snypscia issiziojes ant visu su parekavimais :xaxaxa:
Vartotojo avataras
Munex
 
Pranešimai: 6282
Užsiregistravo: 2009.02.20 20:54
Miestas: Utena
Augintiniai:

Standartinė Aušra123 » 2015.04.20 20:40

:fly2: Na, mėginsim leisti į laisvę. Tik reikia susikaupti man pačiai, nes pirmas paukštelis mano gyvenime :twiddle:
Ačiū už patarimus :)
Vartotojo avataras
Aušra123
 
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2013.04.21 19:07
Augintiniai:

Standartinė fubus » 2015.04.20 22:37

:yes4: Tik saugok,kad i langus nesitrenktu :pozor:Ir pati netrauk jo,tegu ramiai pats is narvelio islenda.Jie skraidyti nori,bet pirma karta kai pakyla,supanikuoja,nes nezino,kur detis ir kur nutupti,ziopliukai.
Vartotojo avataras
fubus
 
Pranešimai: 971
Užsiregistravo: 2013.01.31 22:51
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė Rytis139 » 2015.04.20 22:42

Geriausia paleisk ant vakaro, kai jau bus tamsoka, tada lengviau paimt būtų jeigu kartais negrįžtu į narvą :):
Rytis139
 
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: 2012.09.29 12:56
Miestas: Ukmergė
Augintiniai:

Standartinė Aušra123 » 2015.04.20 22:47

Aga, šitą žinau, kad langus reikia pridengti. Užuolaidų neturiu, bet roletai tamsūs, kai užsitraukia pilnai, tai prietema būna.
Svarbiausia, tai kad aš nesupanikuočiau :scare2: :pardon2:
Norėjau įkleti audio kelis failiukus, kaip "gieda" mano paukštis, bet nors buvau ir su ausinėm - išgirdo ir pradėjo rėkauti. Rytoj pamėginsiu, nes gaila kaimynų dabar tokiu metu.
Vartotojo avataras
Aušra123
 
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2013.04.21 19:07
Augintiniai:


Grįžti į Vidutinės papūgos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius