[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Žako atakos
logo

Žako atakos

Žako, Amazonės, Ara, Kakadu, Did. Aleksandrai ir t.t.

Standartinė Vikute » 2011.06.22 12:38

Neisaugs zinok.. jei neisauklesi gali blogai but, ish savo patirties sakau, su tom atakom gali but pavojinga, mes irgi nesugebejom Emos tinkamai isauklet deja..reiktu vel i seminara nuvaryt, po jo labai gerai sekesi kuri laika o poto vel viskas uzsimirso... Emai teko pakirpt siek tiek sparnus, nebematem kitos iseities kai puldinejo mane kol galu gale viena kart puole ir gerai prakirto man po akim, labai dziaugiaus kad buvau su akiniais ir akis liko sveika.. tai jau tada kirpom nes paukstis ishnaglejo visishkai, vadovaut ir puldinet pradejo, tai bijojom kad gimus vaikeliui ir ji puls. Tai tas keliu plunksnu pakirpimas mum padejo laaabai ilgam (iki pavasario) skraidyt skraide visur kaip ir anksciau, bet nebepuole, matyt vyrazhu nebegalejo daryt.
Tikiuosi jus sugebesit perauklet kitokiu budu..
Vartotojo avataras
Vikute
 
Pranešimai: 3700
Užsiregistravo: 2007.01.23 23:25
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė efi » 2011.06.22 14:41

tikrai, veidelis tai kunigelio, ypac kur su petrazolem :boast:
beda, kad pas mus tokia ilga salta ziema, :zhako nuo pavadelio, ejimo i lauka atsipratina..
sekmes ir linksmu paauglystes nuotykiu :D
efi
 
Pranešimai: 284
Užsiregistravo: 2011.04.06 21:00
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Ausrele » 2011.06.22 14:45

Maniškis kartais irgi bando man pademonstruoti savo valdžią - ne taip agresyviai, kad skraidytų virš galvos ir bandytų kirst, subtiliau - snapu beldžia, sparnus kelia ir vaidina tokį naglą. Tai aš visad beldžiu atgal, o sparnus suglostau delnais, kad suprastų, jog valdžia namuose priklauso man. ;) Tokių principų kaip "dasivyt" neteko taikyt, bet jei pasidarytų blogai, tai tikrai neatsisakyčiau. Nors gerai pagalvojus, gal ir yra tekę taikyti panašius metodus - jei jau nusikalto ir reikia taikyti rimtesnę bausmę (uždaryti į narvelį), tai tokiu atveju kad ir kiek nuo manęs bandytų pabėgti, vis tiek būna sugaunamas. :spiteful:
Vartotojo avataras
Ausrele
 
Pranešimai: 2498
Užsiregistravo: 2009.04.21 16:31
Miestas: Vilniaus r.
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2011.06.22 18:47

Visas šitas istorijas reikėtų surašyti į temą "planuoju įsigyti žako", kad žmonės iš gerai pagalvotų, nes dabar prisižiūri filmukų su protingais kalbančiais žakais, ir užsikepa būtinai tokį įsigyti. O kad jį auginti nėra taip paprasta, ir reikia pasiruošti įvairioms galimoms problemoms, nepagalvoja. Paskui ir keliauja paukščiai iš rankų į rankas.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė sunra_sun » 2011.06.22 22:42

Taip, reikia pasiryžti tokiam žingsniui rimtai. As svajojau ir žakučio laukiau 20 metų. Turiu ji, pasiutėlį, 2 metus ir man nekyla minčių, kad jis man nebetinka. Jis tiesiog tapo mano gyvenimo dalimi.
Vartotojo avataras
sunra_sun
 
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2009.03.07 14:49
Miestas: Šilutė
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2011.06.23 04:43

Mano žinutė jaunimui buvo skirta, tai jiems būdingi skuboti ir neapsvarstyti sprendimai.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Zoraida » 2011.06.23 10:48

Nu va ir as susiduriau su sia problema, nesuprantu, musu Makas eme kapotis, ejau pro sali, jis kabejo ant savo sakos kaip slyvukas ir tik kapt man i ranka virs alkunes, vos ne iki kraujo, apibariau ir nuvariau nio sakos sakydama, kad uzdarysiu i narva, bet pabandyk ji paimti, kapojasi velniukstis :spiteful: Nutupe ant duru ir patapo angeliuku, tokiu nekaltu zvilgsniu ziurejo, tipo, as tik taip...truputi, velnias, vel nei pykt nebeina, bet realiai nezinau kaip ji isauklet. Ar nebus taip, kad nuo mosikavimo jis taps agresyvesnis???
Jo, pritariu idejai, kad reikia pazymeti apie zaku harakterio bruozus skyrelyje "tiems kas ruosiasi isigyti zako", bet tai gal zmonems, kas turi mazus vaikus labiau reiketu paskaitineti, nes pasitaiko nemazai skelbimu kad parduoda zako del nesutarimo su vaikais.
As tai laiminga, nes buvo labai laukiamas musu namuose ilgus metus, kad ir koks jis pasiutes, ravi ir mums viska kas zalia, juk tai gamtos spalva, tiesiog tenka taikytis prie to, rasti kitokiu sprendimu geliu atzvilgiu :)
Tik kaip rasti ta tinkama sprendima, kad atpratinti nuo znaibymosi, mane retai kada uzkabina, bet ant vyro kad supyksta daznai, kelis kartus tupedamas ramiai ant krutines (leidziam patupet kol miegot einam) vos i aki neikirto jam, ir su tuo urzgimu ir prunkstimu tokiu, nu juk nemusi jo, ka jis zino kur kirst :rolleyes: bet kad kazkaip pamokyt, gal kas turit ideju???
Vartotojo avataras
Zoraida
 
Pranešimai: 200
Užsiregistravo: 2010.01.07 23:29
Augintiniai:

Standartinė Papooga » 2011.06.23 11:15

Zoraida, šiuo atveju tai ne ataka, jis daugiau teritoriją savo gynė, o jūs įlindot į jo biolauką kai jis to nenorėjo.

Sukursim temą apie žako atakas ir įdėsim nuorodą prie "Ką dar turiu žinoti".
Vartotojo avataras
Papooga
 
Pranešimai: 10520
Užsiregistravo: 2007.01.23 00:17
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė sunra_sun » 2011.06.23 11:36

Kokie kvailiukai, gina nuo savų ROFL . O mes, tie savi, paskui kraują valomės :) Bet gerai, kad žmonės supranta, kad tai jų genetinis elgesys ir nepyksta, o stengiasi ieškoti būdų kaip gyventi taikiai.
Vartotojo avataras
sunra_sun
 
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2009.03.07 14:49
Miestas: Šilutė
Augintiniai:

Standartinė Zoraida » 2011.06.23 11:46

Puiki ideja sukurt tema, palaikau minti! Velnia, o kai gulim, jis gi musu teritorijoj :yes4: Leidziam pakutineti kaldra, paknaislioti nerinukus, o paskui tik sast pas vyra ir tik kaaaapt i skruosta, i aki vos ne, o net nebuvo kalbintas, nesuprantu kas jam uzeina. Gal tai vyro kalte, jis ipratino ji banana ar tai obuoli atkandes duoti (nepatariu ne vienam pratint prie to, nes nebeina atpratinti, znaibo jam skruosta kol gauna koki kasneli, tiksliau daug kasneliu), tai jis gal is tokio ipratimo, nu bet kerta jam velniuks nu
Nu skrendant tai dar neatakuoja, bet nuo sakos, ipatingai kai kaba, jau kelinta karta mane paskiepija
Vartotojo avataras
Zoraida
 
Pranešimai: 200
Užsiregistravo: 2010.01.07 23:29
Augintiniai:


Grįžti į Didžiosios papūgos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 4 svečių

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius