[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Savos gamybos žaislai papūgoms
logo

Savos gamybos žaislai papūgoms

Narvai, maudynės, karpymai, žaislai ir t.t.

Standartinė Gusteas » 2014.03.01 00:09

Sveiki. Gal tiks mano klausimas sioje temoje :geda: Taigi, norejau paklausti. Girdejau, kad daug kas gamina zaisliukus savo papugoms ir popieriaus, kartono. Ar visoms papugoms galima tokius zaisliukus gaminti? (Pas mane nimfa). :):
Gusteas
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2014.01.29 17:40
Augintiniai:

Standartinė lizzi » 2014.03.01 00:30

Aš asmeniškai esu prieš žaislų pagaminti iš popieriaus arba kartono, ne labai noriu "gauti" uždegimas gūžys. :undecided:
Vartotojo avataras
lizzi
 
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 2013.08.23 19:27
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Ieva » 2014.03.01 03:11

Šiaip galima gaminti žaislus iš tokių medžiagų, tik jie labai jie greitai ,,sueina" :)
Vartotojo avataras
Ieva
 
Pranešimai: 2032
Užsiregistravo: 2008.05.05 16:57
Miestas: Kaunas, Vilijampolė
Augintiniai:

Standartinė Gusteas » 2014.03.01 09:42

Aciu uz atsakymus :):
Gusteas
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2014.01.29 17:40
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2014.03.01 15:04

Na, ir kas, kad greitai sueina, bet tai nekainuoja nieko ir paukščiai kuriam laikui užsiėmimo turi. Aš savo kakadulei dažnai duodu kokią kartoninę dėžutę, ir ji taršo ją sau patenkinta.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Munex » 2014.03.01 15:42

Mano nimfukai irgi labai megsta kartonines dezutes apziuret :spiteful: ,kiek kur suranda,tos visos jau kiaurais kampais :girl_haha:
Vartotojo avataras
Munex
 
Pranešimai: 6282
Užsiregistravo: 2009.02.20 20:54
Miestas: Utena
Augintiniai:

Standartinė Ieva » 2014.03.05 01:45

Na, aš Kruopai buvau padarius iš dėžės žaislą kažkada, tai buvo 5 minutės darbo, 4 dienos baimės ir žaislo pratinimo, 15 minučių džiaugsmo... :zhako
Prikabinti failai
IMG_5931.jpg
Vartotojo avataras
Ieva
 
Pranešimai: 2032
Užsiregistravo: 2008.05.05 16:57
Miestas: Kaunas, Vilijampolė
Augintiniai:

Standartinė Ieva » 2014.03.09 22:56

Žmonės :kap:

Kokius pjūkliukus naudojat žaislams gaminti?? Galit gal įkelti nuotrauką ar nuorodą mestelti?

Turiu kreizą, kuris per didelis žaisliukam gamint, nes baisu kokios rankos nenusidrožt, tada turiu kitą elektrinį pjūkliuką, bet jis labiau skirtas paletėms pjaustyti, todėl rimtesnių malkų neperpjauna... Na, ir dar rankinis pjūklas žinoma yra, bet su juo tai baisiai ilgai darosi viskas (dar kai pagyvenęs tas pjūklas).

Galvoju, kad reikia naują įrankį įsigyti. :darbas:
Vartotojo avataras
Ieva
 
Pranešimai: 2032
Užsiregistravo: 2008.05.05 16:57
Miestas: Kaunas, Vilijampolė
Augintiniai:

Standartinė Ausrele » 2014.03.10 19:53

Niekuo negaliu pagelbėt šiuo klausimu... Nebent vyrukai atsiliektų. Arba kitos nagingos moterytės. Man visuomet vyras pagelbsti šiais klausimais, o aš į jo įrankių dėžę (tiksliau - dėžes/stalčius ir kitas vieteles) nosies nekišu. :crazy2:
Vartotojo avataras
Ausrele
 
Pranešimai: 2498
Užsiregistravo: 2009.04.21 16:31
Miestas: Vilniaus r.
Augintiniai:

Standartinė Munex » 2014.03.10 22:48

As ne vyrukas,tai pasakysiu kuo as pjaustau :pooh_lol: nezinau kaip tiksliai vadinas,na buna tokia plona pielute,kuri dedasi i remeli su rankena,labai plonas grazus pjuvis buna,o jei kokia stambia saka reikia nupjaut,tai su sodo pjukliuku arba "puksu" :chacha: pas mus taip vadinamas vienrankis pjukliukas :chacha:
Vartotojo avataras
Munex
 
Pranešimai: 6282
Užsiregistravo: 2009.02.20 20:54
Miestas: Utena
Augintiniai:


Grįžti į Buitis ir higiena

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius