[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Nimfų veisimas
logo

Nimfų veisimas

Auginam jauniklius :)

Standartinė evila » 2015.05.10 10:36

labas, pritariu tau , bet vistiek norisi papugiukų , juos pratinčiau prie rankų, ir viena sau prisipratinus pasilikčiau, nes aš juos nepripratinus nusipirkau, tai rankose neina pasidžiaugti jais.

Jeigu lizdeli pritvirtinčiau aukčciau gal geriau būtų, o jei padės vėl kada po laikraščiais tai aš jų ir nekeisiu kol papugiukai išsiperes ir truputi paaugs, :D bet čia nesamonė.

dabar į narva labai stngiuosi nelysti, vos prisiartinu patelė jau linguoja į šonus grasindama, o patinuks šnypščia,
o į kambarį įėjus nenuleidžia akių nuo manes, ir išleda iš po laikrščių, labai budrūs.

nelabai ką ir padarysi jiems, tik nežinau kaip reiks išvalyt narvą, ir išvis prie jo prieit jei ant narvo dugno padės kiaušinių, neišeis nei lest paduoti.. :undecided:

ar negali būti taip kad vos išsiritusius jauniklius jei taip atsitiks kada jie pradės lesti, jei truputi lysiu į narvą jį aptvarkyti.

nes pvz. prieš 5 metus, ziurkėnus auginau, atsivesdavo peliukų ir suesdavo pora, jei kvapą svetimą užuosdavo.
Šito ir bijau labiausiai kad su papugiukais neatsitiktų......

dėkui už atsakymus.
evila
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2015.05.08 15:47
Augintiniai:

Standartinė Munex » 2015.05.10 14:31

Dar karta sakau-papugos peri inkiliukuose,ne lizdeliuose ir kvapo nelabai jaucia,bet daznai lysti nereikia.Aisku,po kurio laiko reiks aptvarkyti inkiliuka,reiketu nutaikyti momenta kai tevai islenda palesti.Ir butu patogu jei inkiliuko virsus kazkaip atsidarytu.
Vartotojo avataras
Munex
 
Pranešimai: 6282
Užsiregistravo: 2009.02.20 20:54
Miestas: Utena
Augintiniai:

Standartinė Rodnega » 2015.05.10 15:25

evila - apvalus narvas blogai ir beje, labai mažas
Nimfos peri inkiluose
Paukštis ne graužikas, kvapai negalioja
Kai žmogus rašo , kad norisi papūgų, aš jo visada klausiu , -" jei tėvai nemaitins jauniklių, jam taip pat norėsis keltis kas 1.5 valandos ir asmeniškai kiekvieną iš jų maitinti? O jeigu jaunikliai susirgs, jis sugebės rasti laiku nusimanantį veterinarą ir juos pagydyti? Jeigu numirs? "
Niuansų n ir kai kada geriau atsisakyti noro ir turėti mažiau problemų
Vartotojo avataras
Rodnega
 
Pranešimai: 1830
Užsiregistravo: 2010.02.01 20:29
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2015.05.10 17:14

Tai kad narve matosi inkiliukas, mažokas tik ir labai jau negilus, gilesnio reikėtų, ir ne ant dugno pastatyti, o aukščiau pakabinti.

Po laikraščiais leisti perėti negerai, nes bus priteršta iš visų pusių ir iš viršaus, paukščiukai greitai kokią bakteriją gali pasigauti. Arba groteles kokias uždėk, kad nelįstų po laikraščiais, ar kraštus kokiais sunkiais daiktais apdėliok, kad negalėtų palįsti. Arba vietoj laikraščių kokį nors kraiką naudok (pjuvenas ar žvyriuką).
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė ikaras260 » 2015.05.11 09:16

Evila, visų pirma nuotraukoje parodytas inkilas yra skirtas kanarėlių arba banguotų papūgų perėjimui (iš bėdos paukščiai geriau renkasi medį o ne plastiką) nimfų inkilo dugnas turi būti mažiausiai 25 X 25 cm. Kiek žinau Kaune nė vienoje zoo parduotuvėje nieko panašaus nėra.
Vartotojo avataras
ikaras260
 
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010.05.13 19:20
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė evila » 2015.05.11 09:49

Sveiki , dėkui už atsakymus.
visu pirma narvas yra tikrai didelis, nuotraukoje jis visas nesimate, pati stačiau narva su mama kad pastatytume kuo aukštesni nes parduotuvei neapsimokėjo pikrti ir tai buvo mažesni nors gal ir platesni, bet kaip žinom paukščiams patinka būti aukštai ir viską stebėti.
narvas yra apie 90 cm aukščio savo papugeles myliu ir nereikia priekaištauti.

o kad perėti po laikraščiais tai tikrai nesamonė, pritariu, turi būti guolis, lizdas, bet pas mus nėra kas pastatytų inkilo, o čia parduotuvėse kikos nemačiau tokių didesniu, tik tie šiudiniai kanarėlems, tad teks važiuot į kauną ieškot inkilėlio, bet su perėjimu ir mama sako man neskubėt, nes bus tik problemų.
aš jų neskatinu dėt kiaušinius, bet jaigu padėjo trys paslapčia, padės ir dar kartą, todėl ir rūpinuos ką daryt.
o dėl maitinimo jau žinau,
kad kai turės papugiukų duot minkšto maisto, kiaušinio virto, ir kt.
ir dabar mano porelės racijonas gausu, nelesa vien sauseko, riešutų, duonos šlapintos ar džiovintos gauna, obolio pagriaužt banano, kai mažėsni buvo cyp cyp košytes atšalusios palesdavo, ir visa ko.
taigi dar kartą dėkoju už ats.
pasirūpinsiu kad neperėtu po laikraščiais ir ieškosiu rimto inkilo užkabint, nes žinau ankščiau ar vėliau padės kiaušinių, nes poruojasi meilučiai tai dažnai.. :pooh_lol:
evila
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2015.05.08 15:47
Augintiniai:

Standartinė Rodnega » 2015.05.11 10:15

Narvas yra APVALUS ir tai labai blogai
O kai papūgiukų nemaitins, išvardink prašau, kaip tu išmaitinsi juos?
Duona, batonas yra blogai. Prašom skaityti viewforum.php?f=15
Vartotojo avataras
Rodnega
 
Pranešimai: 1830
Užsiregistravo: 2010.02.01 20:29
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė evila » 2015.05.11 10:39

galima ir gražesne forma šiaip bendrauti,
jei kas atsitiks tai jau ir atsitiks jei išperės tai ir išperės aš paukščiams neisakysiu nedėt kiaušinių, o jei kas atsitiks tai išeičių visada rast galima jeigu tik ieškai, o man ant mano paukščių nėra nemotais jeigu jūs taip įsivaizduojat.
ir kad narvas apvalus čia jokios tragedijos nėra, neieškokit kalbliukų, kaip tik kampai paukščiams yra pavojingi, narve skraidant ar dar ką.
mano porelė jau virš tryjų metų gyvena tam narve ir labai laimingi.
mato ir per langą kas vyksta, ir kambarį, ir paskraidyt gali patys išlipa iš narvo ir sugryžta.
Aš nesuprantu, kokie jūs žmonės, nepradedi bendraut jau ant galvos lipa rodydami savo tiesas ir isitikinimus nors patys nežino kaip yra.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=723734794365340&set=a.128162333922592.25046.100001864773490&type=3&theater - čia va patelė mano čyta,
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=536164556455699&set=a.128162333922592.25046.100001864773490&type=3&theater ir patinukas čikis. kam idomu :)
evila
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2015.05.08 15:47
Augintiniai:

Standartinė evila » 2015.05.11 10:44

be to dauguma narvų paukščiams daromi apvalūs, čia ne žiurkėnai triušiai ar šunys.
evila
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2015.05.08 15:47
Augintiniai:

Standartinė Rodnega » 2015.05.11 10:49

Geriau griežčiau iš pat pradžių, nei po to forume skaityti skausmo pilną tekstą, pavadinimu - KAIP MAITINTI?
Apvalus narvas yra blogai būtent tuom, kad jame nėra nei vieno kampo. Paukštis jame nesijaučia saugus. Vizualiai tai ne visada pamatysi, tik su laiku suprasi, kad paukštis irzlus, depresuoja , pešiojasi arba, kas irgi nutinka, staigiai žūsta. Tuomet forume atsiranda kitas skausmo pilnas tekstas, pavadinimu - Sveikas paukštis staiga žūvo.......
Aš paukščius myliu ir atsižvelgiu ne į tai, ko noriu aš, bet kaip sveikiau, geriau yra jiems :friends
Vartotojo avataras
Rodnega
 
Pranešimai: 1830
Užsiregistravo: 2010.02.01 20:29
Miestas: Kaunas
Augintiniai:


Grįžti į Veisimas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius