[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Nimfų veisimas
logo

Nimfų veisimas

Auginam jauniklius :)

Standartinė Ema13 » 2020.05.11 10:41

Čia aš naujas veidas, noriu patarimo. Aš turiu petelę ir patiną, pirkau iš žmonių kurie sakė kad jau daug kartų turėję jauniklių. Jie pas mane jau 3 mėnesiai,bet nededa kiaušinių. Yra dar viena problema kad iš praeitos vados dar yra viena patelė tai jie tryse. Tai patelei jauniklei virš metų jau. Tai manau kad jau turėčiau sulaukt kiaušinių. Inkilas yra, mityba gausi.
Ema13
 
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2020.05.06 20:35
Augintiniai:

Standartinė Ema13 » 2020.05.13 00:14

Ir dar yra viena problema, tokia, kad inkilas mano yra tiesiog dėžė maždaug pagal imatavimus reikalingus nimfoms ir pidėta pjuvenų, su landa, padėtas ant dugno, nes nežinau kiek aukštai reikia kabinti kad mažyliai mėnesio laiko neiškristų iš jo ir neatsitiktų nelaimė. Patarkit dėl inkilo, ir kodėl jie nededa kiaušinių.
Ema13
 
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2020.05.06 20:35
Augintiniai:

Standartinė Ema13 » 2020.05.13 18:49

Viską sujungiu į vieną ir čia klausimas. Aš jau tris mėnesius turiu tris nimfas( dvi patelės-mama ir dukra ir patinėlis). Ta dukra iš kitų žmonių kai pirkau jau buvo, todėl žinau kad vaisingi. Patinėliui ir patelei jau 5 metai, o dukrai 1 su biškiu metų. mityba labai įvairi, tarpusavyje draugauja, patinėlis išskietęs sparnus ir giedodamas prie patės lenda , o ji nesidomi ir lekia šalin. Pagaminau inkilą, dukrelę perkėliau į kitą narvą ir susitinka jie tik skraidant. Tad noriu paklaust kodėl jie nesiporuoja ir nededa kiaušinių, jei prieš tai jau tris metus perėdavo jauniklius sveikus ir laimingus, tik pas kitus žmones. Dabar pats jauniklių perėjimo laikotarpis, o aš labai noriu turėti jauniklių. KODĖL JIE NESIPORUOJA IR NEDEDA KIAUŠINIŲ?
Ema13
 
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2020.05.06 20:35
Augintiniai:

Standartinė Papooga » 2020.05.14 00:25

O tai patelė į inkilą lenda?
Vartotojo avataras
Papooga
 
Pranešimai: 10520
Užsiregistravo: 2007.01.23 00:17
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Ema13 » 2020.05.14 09:44

Iš pat ryto kai šviečia saulė pro langą, tuomet keliom minutėm lenda patinėlis, o paskui kelio minutėm patelė, ir kiekvieną dieną pakaitom. Ten pasikuisia pjuvenas pagrabsto patinėlis ir viskas. :o
Ema13
 
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2020.05.06 20:35
Augintiniai:

Standartinė Ema13 » 2020.05.14 11:01

Šiandien pirmą kartą po trijų mėnesių mano porelė poravosi, ar tai jau reiškia kad bus kiaušinių? :xaxaxa:
Ema13
 
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2020.05.06 20:35
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2020.05.24 00:53

Nebūtinai. O inkilas yra?
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Ema13 » 2020.05.24 12:25

Labas, turiu gerų naujienų, mano nimfukė padėjo kiaušinį ir jį peri jau nuo pat pirmojo. Mano porelė pasidarė labai agresyvūs, vos galiu pakeisti maistelį ir vandenį. Kiaušinėlis padėtas inkilėlyje (padarytame iš dežės), bet jei aš juos išleidžiu, tai skraido negalvodami apie perėjimą ir skraido kol jų nesugaudau. Ką daryti tokiu atveju, ar išleisti juos paskraidyti ar paleisti ir vėl gaudyti? :o
Ema13
 
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2020.05.06 20:35
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2020.05.25 01:59

Nereikia gaudyti, kai daugiau kiaušinių padės, perintis paukštis nenorės ilgam kiaušinių palikti pats pareis į inkilą.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Ema13 » 2020.05.25 07:23

Gerai, ačiū už patarimą :xaxaxa:
Ema13
 
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2020.05.06 20:35
Augintiniai:


Grįžti į Veisimas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius