[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Katarinų veisimas
logo

Katarinų veisimas

Auginam jauniklius :)

Standartinė Ieva » 2010.04.07 12:15

O pas mane katarinos lenda į inkilą, jį kapsto, tvarkosi taip kaip jom reikia, guli gal valandą... nakčiai sulenda miegot... bet, kad poruotųsi - nemačiau nė karto. Yra viena pora (lyg...) susidariusi, sėdi kartu visad, Nors, nebūnu aš prie narvo kiaurą parą, gal ir poruojas kai nematau, bet sakau, aš nė karto pati nemačiau, kad liptų viens ant kito. Inkiliukas jau mėnesį gal pakabintas. Gal visgi bus kas nors, jei taip ilgai inkile sėdi?
Vartotojo avataras
Ieva
 
Pranešimai: 2032
Užsiregistravo: 2008.05.05 16:57
Miestas: Kaunas, Vilijampolė
Augintiniai:

Standartinė Saulius » 2010.04.07 12:27

katarinos slapukės jos ir inkile gali poruotis,pagal požymius galit tikėtis perėjimo
Vartotojo avataras
Saulius
 
Pranešimai: 4294
Užsiregistravo: 2007.02.26 16:04
Miestas: KAUNAS
Augintiniai:

Standartinė Ieva » 2010.04.07 12:30

bet, kad jos visos trys ten sulindusios, tai jei dvi poruojas, viena "ne į temą", nebus problemų su ja? Natūralu jei porelė pradėtu ginti inkilą, tai ją skriaustų, tai reiks išskirt ją, taip?
Vartotojo avataras
Ieva
 
Pranešimai: 2032
Užsiregistravo: 2008.05.05 16:57
Miestas: Kaunas, Vilijampolė
Augintiniai:

Standartinė Saulius » 2010.04.07 12:32

taip nes jų agresija perėjimo metu gan didelė :)
Vartotojo avataras
Saulius
 
Pranešimai: 4294
Užsiregistravo: 2007.02.26 16:04
Miestas: KAUNAS
Augintiniai:


Grįžti į Veisimas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius