[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Veisimo ypatumai - jaukių, laukinių, rankinių, nejaukintų...
logo

Veisimo ypatumai - jaukių, laukinių, rankinių, nejaukintų...

Auginam jauniklius :)

Standartinė Phonto » 2012.01.06 19:54

Aš turiu vieną klausimuką(nežinau ar čia rašyt reikia, bet manau tiks). Taigi ar gali ir ar nori veistis rankinės papūgos? Čia turiu omenyje daugiau didžiąsias papūgas, tokias kaip žako, nes man atrodo, kad veisimui laikomos laukinės papūgos. Na niekur neradau, kad būtų apie tai rašyta, bet man taip smalsu :$
Vartotojo avataras
Phonto
 
Pranešimai: 255
Užsiregistravo: 2011.01.13 21:59
Miestas: Rokiskio raj.
Augintiniai:

Standartinė gabusia » 2012.01.07 20:19

Pas mane buvo patinas visiskai laukinis.. Kazkiek prisipratinome, ranku kaip ir nebijojo, kalbeti pora zodziu pramoko.. Veliau nusipirkau visiskai rankine ir kalbancia patele.. Tarpusavyje susidraugavo.. Su patinu maziau "dirbti" pradejome ir vel sulaukejo.. Nu nieko kazkaip tai veisiasi laukinis patinas ir rankine patele.. :pooh_lol:
Vartotojo avataras
gabusia
 
Pranešimai: 5104
Užsiregistravo: 2007.09.12 14:11
Miestas: Vilniaus r.
Augintiniai:

Standartinė Phonto » 2012.01.07 22:03

Ačiū už atsakymą :*
Vartotojo avataras
Phonto
 
Pranešimai: 255
Užsiregistravo: 2011.01.13 21:59
Miestas: Rokiskio raj.
Augintiniai:

Standartinė ebas » 2012.01.07 23:36

Skirtumas yra tarp zmogaus ismaitintu ir prijaukintu pauksteliu, ir kuriuos uzaugino tevai :yes4:
Tevu uzaugintas paukstis zinos, kaip elgtis su jaunikliais :yes4: . O zmogaus ismaitintas vadovausis inkstintais, bet jokios patirties ir pavyzdziu atmintyje netures :yes4:
Paskutinį kartą redagavo ebas 2012.01.08 01:19. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
ebas
 
Pranešimai: 4707
Užsiregistravo: 2010.03.09 02:23
Miestas: E.U.
Augintiniai:

Standartinė Phonto » 2012.01.08 00:15

Dabar suprantu, kodėl didžiųjų papūgų veisimui dažniausiai laikomos laukinės(bijančios žmogaus, nebandytos jaukintis, jei kas nesupranta :) ) papūgos...
Vartotojo avataras
Phonto
 
Pranešimai: 255
Užsiregistravo: 2011.01.13 21:59
Miestas: Rokiskio raj.
Augintiniai:


Grįžti į Veisimas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius