[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Prijaukinimas
logo

Prijaukinimas

Jaukinimas, dresavimas, žaidimai su augintiniais ir t.t.

Standartinė Ptichka » 2015.02.07 16:15

M9sūškis pasidarė tylesnis, rėkimas jokios naudos neduoda, visiškai ignoruojamas kai rėkia arba iš karto esinama šviesa aki tik rėkt išsižioja (aišku jei lauke tamsu). Panašu, kad rėkimu bando prisikviest mane, nori mano dėmesio. Ir šiaip aš jo mylimukė :girl_pinkglassesf: Aš jam daugiausia savo laiko skiriu. Kambarin ateinu iš karto ratą virš galvos suka ieško kur tūpt - pečių ir galvos bijo, o kol pilnai kambarin neįėjus nespėju rankos ištiest. Paskui jau ant tuščios rakos lekia ir įdėmiai apžiūrinėja kodėl ji tuščia. Na tada jau leidžia maistą paimt. Pagaliau progresas - naujas didelis žingsnis - vakar net kelis kartus pirštukus jo paglosčiau savo pirštu :fly2:
Su ,,touch' komanda ir klikeriu paskui pagaliuką lengvai laksto, o ištiesus pirštą elgdavosi kaip su pagaliuku snapu liesdavo neskaudžiai, o jei arčiau kišdavau nuskrisdavo ir oiktai žiodavo gąsdindavo. Tai kol išmoko atskirti, kad pagaliuką snapu liesti, o piršto ne teko pavargt. Tada jau pirštu vis arčiau, arčiau lindau ir pagaliau kojelę paglosčiau :yahoo:
Vat taip ir gyvenam.
Ptichka
 
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2014.08.01 18:00
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2015.02.07 19:47

Na va, kaip smagu :).
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Ptichka » 2015.02.08 14:22

Labai smagu. Beje ir dukros su juo mieliau laiką leidžia. Kuo jis jaukesnis tuo joms smagiau, tada laiko jam daugiau skiria, o tada progresas didesnis...užburtas ratas.
Šiandien vyresnėlė nuobodžiavo, norėjo kažką iš parankinių medžiagų kurt, tai pasiūliau padirbėt tikslingai sukurt papūgais žaislų, galvosūkių...sėdi dirba :dance3:
O mažėlė naujų triukų mokina jau valandžiukę.
Beje šiandien laikraštį po jo žaidimų aikštele keitė, tai kol šakas kilnojo, laikraštį čežino Riko nesiteikė niekur nuo šakų trauktis, taip ir pratupėjo visą laiką :zhako baimės jausmą baigia prarast :girl_dance:
Atsiprašau už klaidas, įdėmiau peržiūrėsiu prieš siųsdama. Skubėjau vakar.
Ptichka
 
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2014.08.01 18:00
Augintiniai:

Standartinė Irma » 2015.02.12 21:14

Sveiki,mano banguotukas jau apsiprates buvo tai pabandziau prisijaukinti,ant delno uzberiau maisto ir letai prikisau prie paukstuko,tai jis truputi palauke ir uzlipes lese :dance3: bet kita ryta radau paukstuka kruvina,patele jam parode kaip su zmonem bendraut.Ir pasveikes nebeprisileidzia,tai gal man isnesti ji i kita kambari,bet yen bus nauja vieta ir vel blogai.Ka as blogai darau.
Irma
 
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2015.01.08 19:03
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2015.02.12 21:35

Nemanau, kad dėl bendravimo su žmonėmis patelė jį sumušė, banguotukų patelės paprastai agresyvesnės būna, ir jei kitas banguotukas per arti lenda, kai jos nenori, kerta (taip kad gali ir su naujoku elgtis, "savo" teritoriją gindamos). O dabar jis su patele gyvena? Ar atskirai? Nieko blogo išnešti į kitą kambarį, palauk, kol nurims ir vėl neskubėdama jaukinkis.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Tortaletė » 2015.03.10 10:46

Jau nuo gruodžio pas mus naujas šeimos narys- Krameris Tortas. pasidalinsiu istorija, kaip mes jaukinamės vieni kitus:) tai įvyko, mano galva, labai greitai- per mėnesį jis ėmė lest iš rankų, lipti ant rankų, leistis glostomas, tūpti ant peties, galvos ir visur, kur tik jam norisi :) Tai pirmasis paukštukas mūsų gyvenime, tad patirties neturėjom niekada ir jokios. parsivežiau jį dėžutėj iš Marijampolės(ačiū Geriui :) ) į Vilnių. Laukinukas buvo, visko bijojo, neramus pirmas dienas.. Apgyvendinom narve, o narvas- garbingiausioj dukrų kambario vietoj. Kitur net negalėjo būt statomas, nes Tortas- gimtadienio dovana jaunėlei (8m.). Po savaitės pirmą kartą paleidom paskraidyt, bet gaudymas po to mums visiems kėlė per daug streso, todėl po dviejų savaičių narvas Tortui tik vieta, kur jis lesa, mėgaujasi sepia kreida, geria ir būna tik tada, kai pats to nori. Žodžiu, LAISVĖ PAPŪGOMS :) Ne iš karto, bet maždaug per tris-keturias dienas, tiksliau vakaraus, išmoko, kad elektros jungiklio paspaudimas, t.y. šviesos išjungimas, reiškia, kad jam reikia skristi ant narvo- jis ten ir miega. Ką veikia dieną? O ko tik jo širdis geidžia: skraido kur nori ir kiek nori. Manau, kad būtent laisvė ir lėmė tokį greitą jo prisijaukinimą(prisidėjo, matyt, ir sorų šakelės :D ). Tiesa, kol kas ir kūnu ir siela jis atsidavęs tik mano dukrom. Į mane vis dar žiūri atsargiau. Stengiaus jį prisijaukinti, bet jis vis laikėsi pagarbaus atstumo, dabar situacija keičiasi, bet ne aš jį, o jis mane ėmė jaukintis: pats priskrenda vis arčiau, kalbina mane, būna su manim mano kambary... pagarbus atstumas vis mažėja ir tai labiau jo, nei mano , pastangos :) Tikiu, kad greitai ir aš galėsiu su juo bučiuotis, nes jaunėlė (geriausia Torto draugė), jį šiom dienom to ir išmokė :)
Tortaletė
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2015.03.10 10:09
Augintiniai:

Standartinė Ptichka » 2015.03.14 09:51

Sveikinu su plunksnuotu augintiniu :*
Smagu, kad taip gerai sekasi.
O kokio amžiaus Torčiukas, kokios spalvos?
Ptichka
 
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2014.08.01 18:00
Augintiniai:

Standartinė Tortaletė » 2015.03.21 21:46

Ačiū už sveikinimus :) Žalias Tortas ir jam jau metai. Šiom dienom pradėjau suprast, kodėl manęs jis šiek tiek baiminasi... pasirodo, kad kalti mano akiniai:) Dukra ėmė nešiot akinius, tai ir į ją ėmė atsargiau žiūrėt, kai nusiimam- draugės.
Tortaletė
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2015.03.10 10:09
Augintiniai:

Standartinė ugvile » 2015.05.21 14:21

Sveiki, mano dukra gavo dovanų banguotąjį papūgiuką :): bet jis toks įdomus. Būna tik narve, kartais išlenda ant pagalio, nutiesto iš narvo į išorę, lesa tik sorų kruopas, kad ir ką įdėčiau, lieka neliesta. Dukra tik viena gali jį iš narvo išimti, kitiems kerta. Narvo niekada neuždarome, bet ji ir neskrenda lauk. Kartoja šarkų garsus, nes kieme yra jų lizdas, tai tenka jam dažnai girdėti :xaxaxa: Šiaip jis mielas, nečirškia naktį, tik kai atidengiu roletus eina lesti ir paplepėti, narvelyje būna smagus ir kalba su veidrodėliu ir barasi :cha: Neįsivaizduoju kaip jį galima labiau prisijaukinti, norėtųsi,kad jis ilgiau pabūtų ne narve, bet kaip tai padaryti?
Tiesa jam jau metai ir trupučiu.
ugvile
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2015.05.21 13:46
Augintiniai:

Standartinė Bugajus » 2015.09.23 17:00

Sveiki,
Turim 3,5men. Žako. Noriu paprasyti patarimo,kaip ji/ja pradeti jaukinti? Kai paleidziam is narvo maziau rekia,taciau prisiliesti nesileidzia,o narve visai priesiskas mums.Koki turetu buti pirmieji zingsniai tiek papuginui,tiek mums.
Ir dar siandien pastebejom pradejo pasyti plunksnas..
Bugajus
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2015.09.23 16:20
Augintiniai:


Grįžti į Jaukinimas ir dresūra

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius