[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Prijaukinimas
logo

Prijaukinimas

Jaukinimas, dresavimas, žaidimai su augintiniais ir t.t.

Standartinė Ausrele » 2016.02.19 11:23

Aš neimčiau. :twiddle: Kiti, tikriausiai, kitaip mano.
Vartotojo avataras
Ausrele
 
Pranešimai: 2498
Užsiregistravo: 2009.04.21 16:31
Miestas: Vilniaus r.
Augintiniai:

Standartinė Ptichka » 2016.03.09 19:51

Caroline aš neimčiau.
Mūsų krameriuką šeimininkas gaudydavo rankšluosčiu užmesdavo ir tada imdavo rankomis. Tai po šiai dienai pilnai rankomis nepasitiki. Jau mielai atskrenda, atsitupia, pats pirštus knebinėja, bet mes jo paglostyt dar negalime, o jau 1,5 metų pas mus. Aš manau, kad kaltas buvo gaudymas per prievartą. Nežinau, gal klystu.
Tiesiog manau, kad prisijaukinti galima ir kitais metodais tik kantrybės reikia.

O kam jį aplamai į saują imt? :hmm: Juk net leidžiasi kasomas ir taip jaukus.
Ptichka
 
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2014.08.01 18:00
Augintiniai:

Standartinė Emma » 2019.06.28 00:19

Sveiki! esu čia nauja :) Turiu savo Žieduotąjį Kramerio papūginą jau beveik 4 mėnesius, bet jis manęs bijo lyg būtume susipažinę pirma karta prieš kelias minutes. Jam suėjo 1 metukai Birželio 6d. Šiandien maždaug prieš valanda nusprendėm su tėvu jį išmaudyti. jau ne pirmas kartas kaip jį maudome, nes skraidydamas sugeba ir prie musgaudžio prilipt, ir voratinklių surast :pozor: :xaxaxa: Bet šį kartą pabandėm rankose palaikyti kai jau buvo šlapias, kad nenuskristu. Jis ganėtinai gerai elgėsi, labai daug nesikandžiojo ir nebandė dažnai pabėgti. galu gale į jį lėtai pradėjau pūsti šiltą orą ir jam patiko. Leido paliesti pilvuką :URA paskui sedėjo ant tėvo peties ir leido jam su galva prisiliesti prie jo, bet truputi kandžiojo ausi. :xaxaxa: :xaxaxa: Atnešiau jo mėgstama braške iš kiemo, šviežiai nuskinta, truputi pakandžiojo, bet daug neėme :undecided: Po to nusprendžiau, kad reikia jį nešti į narvą, dažniausiai paimdavau su rankšluoščiu, bet šį karą tik ant rankos pasodinau ir lengvai nuėjau prie narvo, jį įdėjau į narvą ir supratau, kad visą tai kažką reiškė. :twiddle: :nežinau:
Nežinau ar gerai pasielgiau, ar ne per daug jam streso? Bet tikiuosi, kad ryte nebus taip, kad vėl bijos manęs kaip ir anksčiau :unsure:
vistiek iki šiol nežinau kaip ji prisiaukinti, tikiuosi gauti patarimų :xaxaxa: :geda: :pardon2:
Emma
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2019.06.21 00:40
Augintiniai:

Standartinė Ema13 » 2020.06.01 16:40

Labas.

Aš auginu tris papūgas-porelė ir jų vaikas metų laiko. Norėčiau prijaukinti tą vaikutį(jį pirkome su tėvais). Vaikutį atskyriau prieš mėnesį nuo tėvų(jį atskyriau, kad tėvai nedarytų jam blogos įtakos). Kai prisiartinu prie narvo ji iškart bėga nuo manęs ir šnypščia. Kai duodu iš rankos soru ji baikščiai, bet valgo(bet vistiek bijo mano rankų). Daugiau pažangos nepadariau ir nežinau ką toliau daryti. Patarkit jei galit :nežinau:

Iš anksto ačiū :geda:
Ema13
 
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2020.05.06 20:35
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2020.06.06 05:05

Na. šitoj temoj daug visokių patarimų yra, reikia tik skaityti. Kantrybės reikia, ir nespausti paukščio per prievartą. Kuo dažniau būti prie narvo, tiesiog ką nors daryti, nelabai kreipiant į pauktį dėmesio. Dar paskaityti jam galima (arba padainuoti) :).
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Ema13 » 2020.07.26 17:15

Sveiki, mano porelė buvk išperėjusi 4 mažylius, bet jie nejaukūs ir jų prisijaukinti nepavyko. Kaip reikėtų prijaukinti neseniai išsiritusius mažylius, kad jie išlindę iš inkilo būtų jaukūs, paglostomi ir pripratę prie žmogaus? :unsure:
Ema13
 
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2020.05.06 20:35
Augintiniai:

Standartinė ebas » 2020.07.26 19:36

Reikia daug bendrauti su jais :yes4: . O mažylius, tikrai lengva prijaukinti :yes4:
Vartotojo avataras
ebas
 
Pranešimai: 4707
Užsiregistravo: 2010.03.09 02:23
Miestas: E.U.
Augintiniai:


Grįžti į Jaukinimas ir dresūra

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius