[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Kaip pabėgo mano paukštis
logo

Kaip pabėgo mano paukštis

Skelbimai apie rastus ir prarastus paukščius
:old: Dėmesio:
Draudžiama viešai aptarinėti moralinę ir finansinę skelbimų pusę, galima pasiklausti, pasitikslinti informaciją.
Visų labui skelbimų pavadinimus rašykite kuo informatyviau

Standartinė Aurimėlis » 2013.08.08 22:46

Šiandien labai labai labai liūdna diena :asaros: pradėsiu pasakojimą nuo pradžios. Šiandien buvo labai šilta ir graži diena, taigi nusprendžiau savo paukštukus palepinti grynu oru ir išnešti į lauką (kalba eina apie zebrines amadinas). Jų buvo visas pulkelis (septynios). Narvelį užkėliau terasoje ant stalo ir palikau kuriam laikui. Iš kažkur atsirado nelemtas katinas :@ šoko ant narvelio, o narvelis ant žemės, nukrito dugnas ir visi paukščiukai pabėgo, pavyko pagauti tik vieną :asaros: :asaros: :asaros: tai negera širdyje... Buvo numylėti, prižiūrėti, o dabar pasmerkti žūčiai... :asaros: :asaros: :asaros: :asaros: :asaros: :asaros:
Aurimėlis
 
Pranešimai: 159
Užsiregistravo: 2013.04.01 23:51
Augintiniai:

Standartinė ebas » 2013.08.09 00:21

Gaila... :(
Vartotojo avataras
ebas
 
Pranešimai: 4707
Užsiregistravo: 2010.03.09 02:23
Miestas: E.U.
Augintiniai:

Standartinė Plunksna » 2013.08.09 12:34

Tikrai gaila augintinių...
Bet labai daug paukščiukų pabėga būtent tada, kai dėl vienokių ar kitokių priežasčių, nukrenta dugnas.
Aš kai nešdavau paukščiukus į lauką su narveliu, pririšdavau šniūru groteles prie dugno. Nežinau kaip čia aiškiai pasakyti, bet pririšdavau šniūrą vienoje grotelių pusėje, paskui perjuosdavau dugną ir pririšdavau prie grotelių priešingoje pusėje. Dėl atsargumo, reikėtų nepemiršti ir durelių pririšti.
Žinoma, pririšimas nuo katinų neapsaugos...
Plunksna
 
Pranešimai: 675
Užsiregistravo: 2010.01.24 20:04
Miestas: Prienų raj.
Augintiniai:

Standartinė rolandelisss » 2013.11.26 22:48

buvo ir pas mane papuga(nimfa) pabegusi i lauka pro atidaryta langa.paskrade ir nutupe ant medzio.buvo vasara apie 7val.as nepasimieciau kadangi zinojau kad sios papugos blogai orentuojasi tamsoje,todel sedejau laukiau kol sutems,kad ja pagauti.sutemus pastaciau kopecias,tevas su vanariku jai sviete i akys kad apapkintu ir maziau orentuotusi kas vyksta,ir tuo momentu greit pagavau.aisku cia labai pasiseke kad ji niekur nenuskrido kol laukiau,nutupo zemai.dbr kai isleidziu visi langai buna uzdaryti!!
rolandelisss
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2013.02.08 17:23
Augintiniai:

Standartinė milduze » 2014.01.10 21:21

kaip tik kelinta diena galvoju apie tai kaip apsaugot savo papugytes nuo pabegimo per langus ,ar atviras duris.isvada : ant langu uztraukti nuo vabzdziu apsaugojancius tinklkelius ,o ant balkono duru ar isejimo duru teks kabinti tokias uzsklandas -uzuolaideles,jos buna ivairiai pagaminta,is calofano ivairiaspalviu juosteliu,ar suvertos is mediniu ,plasmasiniu karoliuku...manau,kad tai jas atbaids ar sulaikys nuo pabegimu...
milduze
 
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2013.11.27 02:14
Augintiniai:

Standartinė Munex » 2014.01.11 15:54

Tinkleliai ant langu siek tiek apsaugo,bet ne visai,gali koks kampukas atsiklyjuot,arba prasigrauzt jei ilgesni laika bus be prieziuros,o tie is burbuliuku suverti ant duru tai,manyciau,juos kaip tik privylios,nes pasirodys visai tinkami pagrauzimui.Be to,jei jie tarpusavyje nesutvirtinti tabaluosis,tai didesniam vejui paputus,gali ir susipinti,ir tarpas koks atsirast,man atrodo nebus saugu.
Vartotojo avataras
Munex
 
Pranešimai: 6282
Užsiregistravo: 2009.02.20 20:54
Miestas: Utena
Augintiniai:

Standartinė juurate » 2014.01.12 01:38

Ant langų tik grotos, tinklelis nuo vabzdžių neapsaugos. Kalbu iš skaudžios patirties. Nebent tai būtų plastikinių langų tinklelis, perkamas ir pritvirtinamas atskirai. Bet negarantuoju. Medžiaginis tinklelis - bėda.
Vartotojo avataras
juurate
 
Pranešimai: 787
Užsiregistravo: 2007.01.29 22:20
Miestas: Biržai
Augintiniai:

Standartinė BARBORA » 2015.08.04 16:16

Laba diena, noriu trumpai pasidalinti mintimis-pabėgo mūsų mylimas Žakiukas BILIS.,jam 5mėn.ir 18dienų.mažas dar-žiopliukas, bet mes aišku už jį žioplesni -kieme su pavadėliu perdavinėjome vienas kitam ir jis pakilo aukštai aukštai apsuko kelis ratus aplink sodybą ir nuskrido į šalimais 20-30 metrų beržą į kurį įlipti neįmanoma....o ir pabaidytas skraidė nuo beržo prie beržo-beržai aukšti....Naktį praleido(pramiegojo) prie namų viename iš medžių, vaikai budėjo, kad žinotų į kurį medį nutūps jeigu kas pabaidys. Labai visi pergyveno buvo planuojama gelbėjimo operacija...
Svarbiausia, kad paskambinus praktiškai visoms su gyvūnų saugojimu ir gelbėjimu susiejusioms organizacijoms visos, švelniai tariant pasiuntė ANT TRIJŲ RAIDŽIŲ...(neįtikino net ,kad maži vaikai mano gyvūno kančias it t.t.)Bilis buvo pasmerktas MIRČIAI, plėšrūnių maistui...
Atėjus rytui Biliukui 30metrų aukštyje išsėdėjus 17val., nors vienu momentu lyg ir norėjo atskristi pas vaikus, pamatėme, kad pavadėlis susipynė su šakomis. Tai Jį ir išgelbėjo nes tada buvo operatyviai suorganizuotas 30met. aukščio bokštelis(kaina jau neturėjo jokios reikšmės) ir didėlės baimės aukščiui(reikėjo keltis patiems) dėka mažasis mirtininkas grįžo NAMO. Dabar pavadėlis prisirišamas prie rankos ir jokių perdavimų.
O Biliui irgi pamoka-pasikeitė-pasidarė daug meilesnis ir norintis dar daugiau bendrauti. SAUGOKITE SAVO MYLIMUS PAUKŠČIUS IR IŠ MŪSŲ SKAUDŽIOS PAMOKOS ŽINOKITE JIEMS GALIME PADĖTI TIK MES JUOS MYLINTYS ŠEIMININKAI.KAS KĄ BEDEKRARUOTŲ NORMALIOS PAGALBOS(net ir žodžiu) organizacijų NĖRA...
BARBORA
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2015.04.22 07:57
Augintiniai:

Standartinė Ausrele » 2015.08.04 23:52

Oho, kokia istorija! Svarbu, kad viskas laimingai baigėsi! O kiti gali pasimokyti, kad net su pavadėliu paukštis sugeba "pabėgti".
Vartotojo avataras
Ausrele
 
Pranešimai: 2498
Užsiregistravo: 2009.04.21 16:31
Miestas: Vilniaus r.
Augintiniai:

Standartinė medyte » 2015.08.05 11:46

Sveiki!
Norėčiau papasakoti kaip pabėgo mano nimfukas- Džimis.
Viskas prasidėjo nuo to, kad Džimis visiškai nebepaskrido :(. Aš stoviu prie stalo, o Džimis ant mano peties bando atskristi ir iškarto nukrenta ant grindų.
Man pasiūlė ji išnešti į kiemą, kad ant žolės pavaikščiotu. Aš ji tik išnešiau į kiemą ir jis įsitempė ir pradėjo skristi!!! Aš pradėjau bėgti paskui ji. Jis skrido per žmoniu kiemus. Viena moteris man ir mano broliui sakė, kad perliptume per jos tvorą ir bėgtume tiesiai, nes jis ten nuskrido...
Jis skraidė ratais aplink aukščiausia mūsų kaimelio medį(tas medis už mūsų namo). Atėjo ir kaimynai, nes galvojo, kad kas pasikorė :hang3:
Mes stovėjome ten iki 23:00 h
Jis tupėjo pačioje viršunėje :(
Aš jį kviečiau vardu:
- Džimiukai atskrisk pas mane, eisim namo.
- Džimiukai kutikuti (jam patinka kai pakasai jam galvytę, todėl ir taip sakiau)
Bet jis buvo labai išsigandęs :(
Parėjome namo, o kitą dieną aš atsikėliau 04:30 h, bet jo jau ten nebebuvo :asaros:
Jieškojome visą liepos menesį, bet jis taip ir neatsirado, dar skelbimus klijavome, bet kažkas nuplėsė :asaros:
Džimis buvo pats geriausias pasaulyje paukštis iš visų kurios aš turėjau :asaros:
medyte
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2015.08.02 19:30
Augintiniai:


Grįžti į Radau/Pabėgo

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius