[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Keliauninkė Žako papūga grįžo :)
logo

Keliauninkė Žako papūga grįžo :)

Skelbimai apie rastus ir prarastus paukščius
:old: Dėmesio:
Draudžiama viešai aptarinėti moralinę ir finansinę skelbimų pusę, galima pasiklausti, pasitikslinti informaciją.
Visų labui skelbimų pavadinimus rašykite kuo informatyviau

Standartinė Jovita » 2011.06.12 12:55

:URA Kaip nuostabu, kad atsirado!
Vartotojo avataras
Jovita
 
Pranešimai: 1599
Užsiregistravo: 2010.04.22 21:26
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė linska » 2011.06.13 01:08

Kaip smagu kad atsirado :zhako :)
Vartotojo avataras
linska
 
Pranešimai: 667
Užsiregistravo: 2009.01.21 22:03
Miestas: Kedainių r.
Augintiniai:

Standartinė vaitkai » 2011.06.16 16:03

Sveiki visiems :bye:

Nelabai turiu ką papasakoti. Atsirado mano keliauninkas labai netikėtai, kai jau buvome praradę viltį jį pamatyti. Kadangi gyvename nuosavame name, tai ir mūsų paukštis išskrido į niekur...aukštyn į dangų. Stovėjom ir žiūrėjom apstulbę, negalėjom patikėti, kad žakas gali skraidyti kaip ERELIS. Vaizdas nuostabus... Bet kur jo ieškoti po to? Buvome visiškai pasimetę. Apėjau visus medžius maždaug apie du km ton pusėn, kur nuskrido žakas, bet, aišku, nieko neradau...
Tik po penkių dienų (penktadienį) gavau žinutę : "Jūsų paukštis atskrido pas mus. Paskambinkite." Pasirodo, kad žakas pas juos atskrido ketvirtadienio vakarą. Visą naktį nesitraukė nuo žmonių, o penktadienį ryte mes jį atgavome. Atrodė liūdnai, gana nusilpęs. Parą laiko tylėjo, tik valgė ir gėrė. Man vis atrodė, kad tai ne mano Mambutis. Bet kai jis prašneko, viskas grįžo į savo vietas. Mano Mambutis dabar dar švelnesnis, mielesnis, o ir skraidyti kolkas jam nesinori :no:
vaitkai
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2011.06.08 14:13
Augintiniai:

Standartinė vaitkai » 2011.06.16 16:04

Nuo namų jis nuskrido apie 10 km
vaitkai
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2011.06.08 14:13
Augintiniai:

Standartinė evers » 2011.06.17 18:02

tik įsivaizduot galiu kiek jums džiaugsmo...
Vartotojo avataras
evers
 
Pranešimai: 4410
Užsiregistravo: 2009.10.21 15:21
Miestas: kretingos raj,
Augintiniai:

Standartinė vaitkai » 2011.06.18 13:00

:URA :URA :URA
vaitkai
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2011.06.08 14:13
Augintiniai:

Standartinė Petriukas » 2011.07.01 10:40

Tai jau tikrai kad dziaugsmo turit pilni buti :).Mano nimfuke buvo irgi iskridus i netolima miskeli,bet gerai vijausi ir maciau kur nutupe.Tai iki mazdaug 1 nakties mes rekavom kad nusileistu na ir potruputi sokinedamas po sakas nusileido tiesiai ant pecio :yahoo: .
Petriukas
 
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2008.11.16 09:44


Grįžti į Radau/Pabėgo

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius