[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - DOVANOJU Zebrinį amadiną
logo

DOVANOJU Zebrinį amadiną

Skelbimai apie dovanojamus paukščius
:old: Dėmesio:
Draudžiama viešai aptarinėti moralinę ir finansinę skelbimų pusę, galima pasiklausti, pasitikslinti informaciją.
Visų labui skelbimų pavadinimus rašykite kuo informatyviau

Standartinė Duobė » 2015.03.26 20:28

Sveiki. Dovanoju zebrinį amadiną, patinėlį.
Nežinau, nesusitvarkau su juo, noriu atiduoti jį į geras rankas. Jis turėjo dvi pateles, pirmoji negalavo-numirė. Įsigijau iš gerų žmonių antrą patelę, ji išbuvo kelias savaites ir irgi numirė.....Nesuprantu kodėl, sutarė gerai, kartu lizdelį suko.. Labai skaudu jau ir nežinau kaip tvarkytis. Paukščius man padovanojo, prižiūrėjau ir visa kitą, dabar keičiasi ir man pačiai gyvenimo sąlygos, todėl labai tikiuosi, kad atsiras kas priims šį patinėlį. Jis aktyvus, daug skraido, bet jaučiasi, kad jam reikia draugės. Labai lauksiu žinučių į privatą norinčių zembrinio amadinuko!
Duobė
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2015.03.04 01:40
Augintiniai:

Grįžti į Dovanoju / Prašau padovanoti

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius