[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Banguotosios papūgėlės - Melopsittacus undulatus
logo

Banguotosios papūgėlės - Melopsittacus undulatus

Banguotukai, Neišskiriamieji, Aimara, Žvirblinės, Burko, Giedančiosios ir t.t.

Standartinė sailor » 2017.02.20 17:06

Koks gražuolis :give_heart: . Visai kaip mano Pilkis :pooh_lol: .
O kad tyli, tai stresuoja dar - nauj aplinka ir dar kitų paukščių aplinkui nėra. Reikia laiko apsiprasti.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė unkind » 2017.02.21 13:35

Ačiū, sailor, viliuosi, kad greitu metu apsipras :yes4:

Bandžiau jau pirštą atkišti ir paglostyti atsargiai, tai užlipt užlipo, bet glostymas ne visai patiko :undecided: Pastačiau narvelį šiltai prie radiatoriaus ir prieblandoje, kad biškį pailsėtų nuo mano dėmesio iki kol vyras pareis.
Vis bando narvelio kampe apačioj prakrapštyti popierių, bei daro kūlversčius, apsiversdamas tarp kojyčių ir užsikabinęs už narvelio. Nelabai suprantu tokio elgesio dar :nežinau:

Beje, mūsų pilkius irgi iš Šiaulių veisėjo, iš didelio būrio paukščių. Labai tikiuos, kad nebus triukšmadarys, kaip kad Roxy pasakojo apie savąjį.
Vartotojo avataras
unkind
 
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2017.02.20 16:04
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Ilona » 2017.02.22 00:55

Koks gražus pilkiukas - kai išgražės, kokių 6 mėn. kai bus pamatysit bus galvytė ryškiai geltona - man tokie geltongalviai labai gražūs. Maniškiai abu geltongalviai :) :clapp:

kiek laiko jam?(nors matau kad jaunutis) ar jaukus? ar vieną laikysit? ar pirksit mergaitę jam?

raškit - viskas įdomu.

pagaliau - Vilnius :)

o kaip parsigabenot iš Šiaulių?
tai iš voljero pirkot ar namie iš žmogaus?
Vartotojo avataras
Ilona
 
Pranešimai: 697
Užsiregistravo: 2007.01.23 18:45
Miestas: Vilnius

Standartinė Roxy » 2017.02.22 11:22

Laaabai gražus paukštukas :yes4:
Labai įdomios spalvos. Nesu net tokio mačiusi.
Mūsų iš Vilniaus į Šiaulius atkeliavo, jūsų iš Šiaulių į Vilnių :xaxaxa:
Čia gal iš parodos pirkote, kuri neseniai buvo Šiauliuose? Aš sužinojau tik po laiko jau, būčiau irgi nuėjusi savajam direktoriui panos pasidairyti.

Mūsų žalias keičia "kailiuką" tai dabar toks apšiuręs, bet mandrumas nedingo niekur :narcizas:
Labai faina kai ryte atėjus į virtuvę žiūri žiūri ir tokiu švelniu balseliu pradeda kalbinti: "Riči" :tender:
Tai vienintelis žodis kol kas kurį atpažįstame. Dar kažką burbuliuoja, bet nelabai aiškiai.
Vaikai vis labiau jau kalba apie tai, kad reikia mūsų kavalieriui panelės, nors anksčiau sakė "jokių panelių", nes jau toks naglas darosi, raganėja. Mažiuką mano kartais iki ašarų davaro, atbėga pas mane slėptis nuo mažojo teroristo.
Roxy
 
Pranešimai: 158
Užsiregistravo: 2016.09.28 10:54
Miestas: Šiauliai
Augintiniai:

Standartinė Ilona » 2017.02.22 12:39

Roxy kurį čia taip engia tavo direktorius? šuniuką ar iš vaikų ką ? :hmm:
reikia reikia jam panelės - visai kitas gyvenimėlis prasidėtų.
Vartotojo avataras
Ilona
 
Pranešimai: 697
Užsiregistravo: 2007.01.23 18:45
Miestas: Vilnius

Standartinė Roxy » 2017.02.22 13:35

Nuo šuns turime saugoti, nes ji jau puola tą žalią, kai jis pradeda lįsti prie jos. Mano mažąjį vaikiuką - 6 metų :pardon2:
Roxy
 
Pranešimai: 158
Užsiregistravo: 2016.09.28 10:54
Miestas: Šiauliai
Augintiniai:

Standartinė unkind » 2017.02.23 10:36

Ačiū už pagyras! :*

Ilona, kad jau dabar rodos ryškesnė ta geltona ant galvos, nei kad kėliau nuotrauką, kai parsivežėm :tender: O jam dabar dar tik 1.5mėn. Laikysime vieną kol kas, nes vaikiukų nesinori :yes4: Tai nebent patinėlį į kompaniją, bet gal kada vėliau. Labai norisi šitą pirmiau prisijaukinti. Plius, aš namuose dirbu, tai man kompanija puiki. Kol kas jis visai "ne rankinis", daugiausiai laiko praleidžia ramiai, kartais bandydamas prisikviesti savo "chebrą" garsiai čiurlendamas. Vakar pirmą kart nuo šeštadienio (diena, kada parsivežėm), porą kartų kažką maloniai sumurmėjo, cyptelėjo. Bandom su vyru šnekint ir jaukint, bet kol kas visai dar mažius ir nelinkęs pripažinti ne plunksnuotus draugus. Šiandien trumpam buvau išlėkus, grįžau, norėjau pašnekint, pabandyt vėl ant piršto pratint, bet kad atidarius narvelį, pradėjo slėptis narvely ir stresuoti :asaros:
Parsigabenom dėžutėje patys su mašina. Visą kelionę pergyvenau, stresavau, manau, labiau nei paukštis :pozor: O pirkome iš Valdemaro Šiauliuose, jis kaip suprantu laiko daug tų paukščių, bet mes neužsukom ten, o susitarėm pas jį namo užlėkt. Tai ne naminis paukštelis, o iš būrio. Bet jis minėjęs, kad ne vienas iškeliavęs sėkmingai prisijaukinti buvo.

Roxy, mes iš to pačio žmogaus kaip ir jūs savo pirmus du pirkome (vardų nepamenu, tik kad patinėlis buvo labai triukšmingas, o patelė sirgo).
O spalvos tikrai įdomios - pilkas pilvukas ir labai gražiai ornamentuotos geltona ir juoda spalvomis sparnų plunksnų apatinė/vidinė dalis. Plius uodegos plunksnos labai gražiai iš tamsios, beveik juodos, šviesėja link kūnelio. Na, įdomus toks įvairiaspalvis :girl_sigh: Bandysiu kada prigauti ir įkelti daugiau nuotraukų, bet kol kas iš narvelio nepaleidžiame.

Na ir litaniją išbėriau.. :read:
Vartotojo avataras
unkind
 
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2017.02.20 16:04
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Ilona » 2017.02.25 10:58

unkid,

nebūtina laikyti vieną kad nebūtų vaikų.
Galit laikyti ir porelę, tik niekada nedėti inkiliuko ir nebus vaikų.
Mes taip laikėm porelę.
O kažkada turėjau broliuką ir sesutę tai irgi nedėjau jiems inkiliuko ir net nebandė veistis, nes nebuvo sąlygų sudaryta tam.

Ir aš iš to Voldemaro vieną paukštuką buvau parsisiuntus - Vanilę - Ričiuko patelę, bet ji taip ir netapo jauki. Gal per mažai pastangų įdėjau nežinau.

O pas mus naujiena - Zumi jau senai atkartoja mano vieną garsą, o Čeisas irgi šiandien tokį patį garsą atkartoja.
:) kai laikant du - tai jau pasiekimas :) nes tikrai nemanau kad išmoks dar kažko, nes dviese auga.
Vartotojo avataras
Ilona
 
Pranešimai: 697
Užsiregistravo: 2007.01.23 18:45
Miestas: Vilnius

Standartinė unkind » 2017.02.25 15:36

Naujienos pas mus ne per mieliausios - vakar vakare ir šiandien ryte mūsiškis pilkasis labai agresyvus buvo. Vos tik prie jo ranką ar pirštą pakišti bandėm narvely, tai žiebė kaip reikalas. Tiek man, tiek vyrui bandė įsisegti.
Net baisu jau darosi, kad liks toks laukinis.. :( Vis guodžiuos mintimis, kad mažai laiko praėjo, kad nepripratęs, išsigandęs. Bet anksčiau esu turėjus banguotuką, nuo vaikystės "užaugom" kartu. Tai mielybių mielybė ir nebuvo tiek vargo su juo. Pragyveno maždaug 13 metų pas mus su mama. Paskaičius čia atsiliepimus, darosi įspūdis, kad iš Valdemaro papūgos - kovinės.

Gal mes kažką ne taip darome? Gal kas galėtų pasidalinti patirtimi savo?
Vartotojo avataras
unkind
 
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2017.02.20 16:04
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė IRENA » 2017.02.25 15:59

Aš taip pat pirkau papugiuką iš Valdemaro, tik ne banguotuką,tai labai nepatenkinta juo.Jis turėtų vadintis tik veisieju, o ne papugų mylėtoju,kaip skelbiasi.
IRENA
 
Pranešimai: 729
Užsiregistravo: 2008.06.07 09:19
Miestas: kaunas
Augintiniai:


Grįžti į Mažosios papūgėlės

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius