[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Banguotosios papūgėlės - Melopsittacus undulatus
logo

Banguotosios papūgėlės - Melopsittacus undulatus

Banguotukai, Neišskiriamieji, Aimara, Žvirblinės, Burko, Giedančiosios ir t.t.

Standartinė Ilona » 2017.11.13 19:47

Pagal šias foto - naujokė tikrai ne mergaitė, o berniukas - jaunutis patinukas - vaškinė ryškiai violetinė. Bent per kompą taip atrodo. Būtent tokio spalvos būna jaunų patinukų.
Gal vaiko senbūvį, nes jaučia, kad tas sergantis - net nežinau.

Ne jokių slogų (per 10 metų kiek esu turėjusi banguotukus) nebuvo nei vienam mano paukšteliui ačiui Dievui.

O tai jis kada blogai pasijuto? kai žuvo jo pora? ir kiek laiko jis taip jaučiasi? gali užkrėsti ir jauniklį, gal negalima laikyti kartu jų.
Reiktų skaityti viską apie ligas tame skyriuje, kur sloga ir pan. kaip ją gydyti.

Beje, labai gražus naujokėlis. Toks tikrai visai dar lėliukas 2 mėn. ir jaukus nebijo rankų. O kaip senbūvis - ar jaukus?

Beje, kur pirkote naujokėlį? labai fainutis, ar irgi iš KIKOS?

Vitaminų duodu kartais. Maistą šiaip geriausią perku Vitakraft. Ir + aišku visokios kreidos, sepijos ir pan. Daržovių pripratinau valgo.
Maniškiai viską mėgsta - košes grūdines, agurkus, pomid. kukuruzų kruopas, pienių lapus, aišku obels šakas mėgsta graužti.
patinukas tai iš vis dėl visko valgomo pamišęs, tik ir taikosi kai valgau - lenda į lėkštę - jam viskas skanu. Tik aišku ne viską aš jam leidžiu ragauti. Dėl ledų yra net galvą pametęs 8| Paragauna visko po truputį - kas jam nekenksminga.
Vartotojo avataras
Ilona
 
Pranešimai: 697
Užsiregistravo: 2007.01.23 18:45
Miestas: Vilnius

Standartinė sailor » 2017.11.16 12:35

Tą senbuvį tai gydyti reiktų, iš nuotraukų matosi, kad ligotas. Geriausiai veterinarui parodyt būtų. Gal iš šitų Klaipėdoj dar kuri nors dirba
1) Janonio g. 27 tel.869878764
veterinarė Dalia Kujalienė
2) Vet. gydytoja Liuda Gricienė,
tel. 8-46-345578,
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Ilona » 2017.11.20 20:37

Mikis ir lolo, na kaip ten paukštukai laikosi? kaip ligoniukas? kai naujokėlis?

Roxy - aūūūū :clapp:
Vartotojo avataras
Ilona
 
Pranešimai: 697
Užsiregistravo: 2007.01.23 18:45
Miestas: Vilnius

Standartinė Ilona » 2017.12.06 18:13

Nu va pagaliau forumas vėl veikia. Tik, kad bendraminčių mažoka.... :(

Mūsų Čipukas ir Žėrutė
Prikabinti failai
cipukas apie 9 men..jpg
Zerute apie 5 men..jpg
Zeute vel.jpg
zerute vel vel.jpg
Vartotojo avataras
Ilona
 
Pranešimai: 697
Užsiregistravo: 2007.01.23 18:45
Miestas: Vilnius

Standartinė gede » 2017.12.07 00:05

Nagi gražūs bangučiai, tokie jau ramybės pavyzdiniai :):
Vartotojo avataras
gede
 
Pranešimai: 4906
Užsiregistravo: 2007.12.09 18:20
Miestas: Panevezys
Augintiniai:

Standartinė Roxy » 2017.12.07 16:10

Sveiki,

Ilona, o tavo patelės vaškinė dar neparudavusi. Kiek jai dabar laiko?
Parodyk ko narvelyje ten esi prikabinėjusi.

Mūsų Pupa išmoko lesyklėlės dangtelį nukelti, lesyklėlė kabinasi išorėje narvelio. O tada laisvė papūgoms. Nesugalvoju ką dabar daryti, negi reiks tas skyles užtaisyti kažkaip ir maistelį kabinti į vidų... Ot gudročiai 8|
Roxy
 
Pranešimai: 158
Užsiregistravo: 2016.09.28 10:54
Miestas: Šiauliai
Augintiniai:

Standartinė Ilona » 2017.12.07 16:57

Nu mano tai visi indeliai viduje visada kabo. Nemėgstu aš tų narvų, kur indeliai išorėje ir po to išlenda paukščiai per tuos langus ir pan.
Nieko mandro pas mane nėra narvelyje. Bet kada pafotkinsiu.
.
Žėrutei kiek tiksliai nežinau, bet gimus lyg birželio pabaigoje arba liepos pradžioje. Tai turi būti dabar apie 6 mėn.
Taip, dar neparudavus. Ir nesiruošia.
Nors kai turėjau kitą patelę tai tokiu metu jau buvo ruda.
Vartotojo avataras
Ilona
 
Pranešimai: 697
Užsiregistravo: 2007.01.23 18:45
Miestas: Vilnius

Standartinė Ilona » 2017.12.13 12:33

Roxy, na tai kur tavo porelės foto?
Vartotojo avataras
Ilona
 
Pranešimai: 697
Užsiregistravo: 2007.01.23 18:45
Miestas: Vilnius

Standartinė Ilona » 2018.01.03 19:17

Nu va norėjo Roxy pamatyt mūsų narvo foto. Nieko mandro pas mane nėra. Bet tai jų tvirtovė. Tą iš šiaudų ratuką pati padariau. Nusižiūrėjau rusiškuose tinklapiuose :yes4:
Nors jie daug labai laiko laisvai skraido, bet vis viena mano supratimu narvas turi būti mažiausiai toksai.
Nesuprantu, kaip kiti įkiša į mažus ar net apvalius siaubingus tokius, kur tik transportuoti galima. Gaila paukštukų kurie tokiuose ankštuose gyvena.

Bet kur visi banguotukų šeimininkai ? nejau niekas jų nelaiko? ar jie neįdomūs niekam. Man jie patys pačiausi (kaip kad Sailor kažkada sakė)

Beje, neatsidžiaugiu šia patele - dar nesu turėjusi tokios (ypač patelės), jai dabar apie 6-7 mėn. o tokia meili - nėra net sužnybus niekada. Patinukas - meilybė, bet kai užplaukia tai gali caktelti - ypač dabar kai harmonai kasdien jam siaučia - nuo jos neatstoja, o parėkauja kaip 8| O patelė - tokia nepateliška, nesikandžioja visai. Net keista. Ir ne pikta, kaip kad dažniausiai būna su jom. Aišku patinkukas gal labiau paskui mus visur laksto ypač valgis jam rūpi. Pastebėjau eina iš proto dėl žuvies, ledų 8| tik aišku neduodu aš jam daug tokių dalykų, bet matau kad net dreba dėl valgio. Labai daug visko jis mėgsta. Patelė mažiau kėsinasi į žmonių patiekalus - o tas tai vos ne kaip žmogus. Taip ir sėdi lėkštėje mano vos tik nešuosi valgyti.
Prikabinti failai
narvas.jpg
Vartotojo avataras
Ilona
 
Pranešimai: 697
Užsiregistravo: 2007.01.23 18:45
Miestas: Vilnius

Standartinė MeiLLi » 2018.01.06 21:28

Sveiki banguotukų augintojai, norim ir mes prisijungti prie Jūsų būrio. Gan ilgai dairiausi skelbimuose ramių paukštukų ir pasitaikė tokia proga banguotukus įsigyti. Gavo žmonės dovanų ir nebenorėjo auginti tad praktiškai iš parduotuvės atkeliavo tiesiai pas mus. Geras mėnuo jau juos turim pas save. Patinėlis gan drasus ir norintis mėgdžioti garsus, bet patelė baili ir per jos panikavimus kenčia ir patinėlis. Ta blaškytis pradeda dedant jiems maistelį ir jis supanikuoja galiausiai :( . Gavosi taip,kad besiblaškydama patelė išskrido kol maistà dėjau iš narvo tai galiausiai teko ir patinukà paleist, nes patelė visur daužės :( . Bandė jis jà narvan prisikviest, bet galiausiai teko abu sugaudyt su vyro marškiniais ir narvan patupdyt. Dabar jau kaip ir bijau juos paleisti po tokio jos nesėkmingo pasiskraidymo ir nesugrįžimo narvan. Užsakėm erdvų narvą iš vokiečių ir vis galvoju ar bandyt patinuką jaukintis ar palikt taip kaip yra. Noris jaukios papūgos tad manau vasarą apsigyvens kokia didesnė papūga nuo mažos žmogaus užauginta, o banguotukės galės ir toliau saugiai čirpauti vaiko kambaryje :)
MeiLLi
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2018.01.06 20:39
Augintiniai:


Grįžti į Mažosios papūgėlės

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius