[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Banguotukai milžinai
logo

Banguotukai milžinai

Banguotukai, Neišskiriamieji, Aimara, Žvirblinės, Burko, Giedančiosios ir t.t.

Standartinė viliuss » 2010.05.06 17:08

Jei nori milžino, pasieškok kitur, nes kikoj gali būti ne visai gryni. Saulius kiek žinau tokiais prekiauja :yes4:
Vartotojo avataras
viliuss
 
Pranešimai: 2652
Užsiregistravo: 2009.06.27 20:22
Miestas: Šeduva
Augintiniai:

Standartinė Tutis .5 » 2010.05.19 17:52

Maciau kikoj milzinuka. nu grazuciai
Vartotojo avataras
Tutis .5
 
Pranešimai: 920
Užsiregistravo: 2009.07.07 09:14
Miestas: Vokietija, Bochum
Augintiniai:

Standartinė minajavas » 2011.02.25 13:24

sveikas geri ar dar augini milzinukus? noreciau ju porele ysigyti :yes4:
minajavas
 
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2010.07.14 13:41
Miestas: marijampole
Augintiniai:

Standartinė lizzi » 2013.09.04 20:06

Sveiki :) Aš iš anksto pasakyti, kad aš esu iš Rusijos ir šiuo metu gyvena Lietuvoje , todėl prašome , atleisk man už klaidas . Na, šioje temoje aš noriu papasakoti apie parodos budgies arba kaip jie vadinami " čekai ". Rusijoje ir Europoje , jie yra gana populiarus, tačiau Lietuvoje , aš niekada matė juos , tik vieną Pet Store galėjau pirkti šį vieną (bet daugiau apie tai vėliau). Kaip atrodo tas pats šių " Čekai pasakyti. " Bohemia " yra budgies , bet nėra paprasta. Čia yra informacija apie juos , kad aš paėmė iš vienos svetainės . Koks skirtumas banguota papūga paroda" Čekų "
nuo įprastų « banguota »
Šis klausimas dažnai klausia žmonės, kurie niekada "gyvai" nematė " ir Čechovo " - paroda budgies . Matydamas šį " stebuklą plunksnų , " sunku atsispirti pagundai padaryti sau tokį augintinį. Pagrindinis (ir pagrindinis) skirtumas tarp " čekų " iš « banguota ", yra visų pirma ieškoti. Čech didesni ir sunkesni brolį ir jo banguoti per storas ir pūkuotas plunksnų atrodo labai kietas. Storio dangtelis ir barzda daro šis paukštis atrodo tiesiog nenugalimas. Didžiuotis poza , gravitacija ir geras pobūdis - kaip skiriamųjų savybių " čekų " . Taitikrai kilnus paukštis , ir tai dosnumas , taip pat, yra pateikti savo charakterį. Skirtingai« banguota » Čekijos daug ramesnis : tai yra mažiau triukšmingesni , mažiau lakus . Dėka šių savybių , šie paukščiai labai greitai eiti į kontaktą su asmeniu tampa priklausomas greitai ir lengvai išmokyti kalbėti .
Kalbant apie parodos budgies išvaizda, reikėtų pažymėti , kad kiekvienas Čekai taip pat skiriasi " pagal tipą " : tai gali būtisu labai ilgu plunksnos paukštis - su prabangos " kepurės " ir " barzdos " , arba su labai stora ir tanki plunksna todėl jie atrodo kaip "kamuolys " . Ir tam, kad aprašyti visas esamas galimybes spalvų - jums reikės visą straipsnį . Visa tai daro labai įdomių parodų budgies , tiek profesinės veisėjų ,veisimo ir paprastų paukščių mylėtojams. Aš baigsis tai, jei jus domina daugiau informacijos apie čekų aš galiu sukurti jums sekančią temą :spiteful:
Prikabinti failai
YaIcKkRY26E[1].jpg
Čia yra nuotraukos, čekai.
L0OoahQyJhc[1].jpg
yBQBUST_dcQ[1].jpg
kfCFzn9LKvI[1].jpg
YatM_L4MJPQ[1].jpg
image[1].jpg
Bet tarp Čekai ir banguota papūga skirtumas
Vartotojo avataras
lizzi
 
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 2013.08.23 19:27
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Ausrele » 2013.09.05 13:52

Lizzi, mes šiuos banguotukus vadinam "milžinais". :xaxaxa: Ir netgi atkirą temą apie juos turim (kaip matot, jūsų pranešimas buvo sujungtas su šia tema). Jei auginate tokį banguotuką pati, gal plačiau papasakosite apie jį? Ir nuotraukų įkelsit?
Vartotojo avataras
Ausrele
 
Pranešimai: 2498
Užsiregistravo: 2009.04.21 16:31
Miestas: Vilniaus r.
Augintiniai:

Standartinė lizzi » 2013.09.05 15:09

Ačiū labai) :give_heart: Čia yra mano milžinas :geda:
Prikabinti failai
Yg9sMc3tSIU[1].jpg
Vartotojo avataras
lizzi
 
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 2013.08.23 19:27
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Ausrele » 2013.09.05 22:03

Oho! Tikrai, kad milžinas! :o Bet gražus! :tender:
Vartotojo avataras
Ausrele
 
Pranešimai: 2498
Užsiregistravo: 2009.04.21 16:31
Miestas: Vilniaus r.
Augintiniai:

Standartinė evers » 2013.09.06 07:47

Tikrai sudominote,gal galite plačiau,kiek laiko auginate iš kur toki gavote? Ir nuotrauku dar norėtusi iš šono,kad dydis geriau matytusi.
Vartotojo avataras
evers
 
Pranešimai: 4410
Užsiregistravo: 2009.10.21 15:21
Miestas: kretingos raj,
Augintiniai:

Standartinė lizzi » 2013.09.06 17:57

Kur ji perkama, paslaptis:) Bus fotografuoti, šiek tiek vėliau, jis dabar yra sulaikytas :spiteful:
Vartotojo avataras
lizzi
 
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 2013.08.23 19:27
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė lizzi » 2013.09.09 17:29

čia yra Ir naujos nuotraukos su milžinas :yes4:
Prikabinti failai
а.jpg
nit2CF_ea7k[1].jpg
Vartotojo avataras
lizzi
 
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 2013.08.23 19:27
Miestas: Vilnius
Augintiniai:


Grįžti į Mažosios papūgėlės

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius