[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Susipažinomas su paukščio auginimo ypatumais prieš perkant
logo

Susipažinomas su paukščio auginimo ypatumais prieš perkant

Visi kiti skelbimai
:old: Dėmesio:
Draudžiama viešai aptarinėti moralinę ir finansinę skelbimų pusę, galima pasiklausti, pasitikslinti informaciją.
Visų labui skelbimų pavadinimus rašykite kuo informatyviau

Standartinė egljarm » 2017.11.14 23:57

Labas vakaras, kreipiuosi į tuos, kurie gyvena, geriausia Kaune
Situacija tokia: Mano vienas pažįstamas norėtų auginti žako papūgą. Aš norėčiau, kad jis susipažintų iš visų sudėtingiausių pusių (juk jam tai gali pasitaikyti) ir pagalvotų ar tikrai nori tokio paukščio.
Gal kas nors, kas turit kokią neitin jaukią(nesileidžiančią paimamą į rankas Žak) ir galėtumėt ir norėtumėt papasakoti jam ir parodyti kokių iššukių gali kilti auginant tokį paukštį. Visa didžiausia esmė ta, kad mano tas pažįstamas visai nemato. Aš pati to padaryti negaliu, nes mano paukštukai tam per geri, ji ir nesikandžioja ir ant rankų mielai lipa.
Ačiū
Vartotojo avataras
egljarm
 
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2015.12.27 04:05
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Grįžti į Kita

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius