[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Šiaulietis gamtininkas Valdemaras
logo

Šiaulietis gamtininkas Valdemaras

Kur įsigyti paukštuką

Standartinė Akelas » 2012.11.07 23:50

o del Rietavo,jo gaila kad vis prasilendavom,zinai vasara visokiu progu,tai metines,tai vestuves,tai vel koks balius,o sestad.jei svente,tai kur tu sekmad.bevaziuosi,visgi ir kelias,ir susiruost viska reik,o budavo ir tokiu turgu kad atvaziuoji kaip rugsejo pirma ir nei vieno papugiuko neparduodi,tai kuras,laikas,nuostoliai gaunas nemazi,plius ir pauksciukam stresas,nera geriau kai i namus atvaziuoja,pamato ko butent nori,paiskini zmogui,patari,tai isigyja zmogus kas patinka..o susitikt beabejo kad butu smagu,gal kitais metais pavyks,budavo tam kraste atvaziuoja ir gana rimtu zemaiciu paukstininku,tikrai yra paie ka pakalbet,ir tas laikas greit turguj prabega,tai as ir vistu,pentardu,visciuku graziu atsivezdavau,ir putpeliu,viso ko,kas tik zmogui prie dusios:)
Vartotojo avataras
Akelas
 
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2009.10.04 23:30
Miestas: Siauliai
Augintiniai:

Standartinė Vygintas » 2012.11.07 23:51

Turiu ir aš klausimėlį.Gal turėjai ar matei kur žalios,gamtinės spalvos kakarikių?Įtariu nedaug jų belikę...
Vartotojo avataras
Vygintas
 
Pranešimai: 1422
Užsiregistravo: 2011.04.10 21:10
Miestas: Emigracija
Augintiniai:

Standartinė Akelas » 2012.11.07 23:59

nu,nepigios,nes nera pasirinkimo,plius kad dar Lt kas jas butu isveise,tai irgi labai retas atvejis...o krameriams,rozeloms irgi reikia labai nemazu narvu norint kad veistus,antra tos papugos megsta ramybe,o kai pas mane tai vieni zmones,tai kiti,tai toms papugoms tas ne i nauda,antra kad ir didelis nuosavas namas,bet irgi reiketu laikant tokias papugas gerokai didesniu patalpu kaip tarkim kad ROmas turi Marijampolej ar kiti rimti kaunieciai papugininkai,gal ateiti ir pas mane taip bus,cia yra mano svajone,o dabar stengiuos mazas ir vidutines papugas veisti,kurios beja ir einamesnes,o tu retesniu kad ir isveisiu,bet mazai kas ir domis,praktiskai papuliariausios tai nomfos ir banguotukai,nu dar kanareles ir neisskiriamieji(agaporiniai)...o giesmiu,giesmeliu,tai patikekit,kai as ateinu i kambari,tai visos nuo ryto graziai ciulba,gieda,bet jau kai ateina svetimi zmones,tai ypac patagoniukas,krameriai ir kai kurie nimfu patinai kai vieningai uztraukdavo savo skardziais balseliais,tai visa mano gatvike skambedavo,patikekit:))))o bute niekas ir neleistu tiek laikyt,esu viena nimfos patina laikes ir tai vos ne ant pykscio su kaimynais..kaip sakoma nori laikyt paukscius,tai ir turi jiems sudaryt geras salygas tiek gyvent,tiek ir veistis.
Vartotojo avataras
Akelas
 
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2009.10.04 23:30
Miestas: Siauliai
Augintiniai:

Standartinė Akelas » 2012.11.08 00:05

jo,teko apie tokius girdeti,mano buves gamtos mokytojas tokius veisdavo tarybiniais laikais,bet dabar kad kas LT turetu,tai neteko girdet,nebent gal kas is svetur galetu parvezt.
Vartotojo avataras
Akelas
 
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2009.10.04 23:30
Miestas: Siauliai
Augintiniai:

Standartinė nile » 2012.11.09 00:54

Akelai , tavo grožiai ,nuostabus :give_heart: O tu tikras šaunuolis. BRAVO
Vartotojo avataras
nile
 
Pranešimai: 2708
Užsiregistravo: 2010.08.15 03:41
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė Akelas » 2012.11.09 13:10

Dekui,stengiuos,man pauksciai viskas,aplamai man gamta visas gyvenimas,esu tikras gamtininkas nuo prigimimo:)o didziausias malonumas,kai kiti ta pamato,ivertina ar bent jau patys pradeda imt toki pat pavyzdi:)
Vartotojo avataras
Akelas
 
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2009.10.04 23:30
Miestas: Siauliai
Augintiniai:

Standartinė Ruta7 » 2012.11.13 19:07

Laaabai gražūs paukštukai! :girl_sigh: :fly2:
Ruta7
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2008.01.06 22:53
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Ruta7 » 2012.11.14 21:00

Maždaug prieš metus pirkau iš Valdemaro du fišeriukus :fly2:
Labai tvarkingi ir protingi paukštukai.. :charming:

štai įdedu nuotraukų:

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis


Valdemarai, sėkmės Tau auginant ir prižiūrint šitokius nuostabius sutvėrimus !!! :fly2:
Ruta7
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2008.01.06 22:53
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Jovita » 2012.11.14 21:02

Gražuoliai :give_heart:
Vartotojo avataras
Jovita
 
Pranešimai: 1599
Užsiregistravo: 2010.04.22 21:26
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė alinaaa » 2012.11.14 21:06

Na jau paukštukų grožis. BRAVO Bet jau tas balataveidis nimfukas. :give_heart: :pooh_lol:
Vartotojo avataras
alinaaa
 
Pranešimai: 1748
Užsiregistravo: 2008.06.09 15:40
Miestas: Vilnius - Ignalinos r.
Augintiniai:


Grįžti į Paukščių pardavėjai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius