[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Ar papūgoms galima arbatos?
logo

Ar papūgoms galima arbatos?

Dažniausiai užduodami klausimai

Standartinė deizi » 2014.02.19 23:02

sveiki visi, man iškilo toks klausimas, ar galima papūgai duoti gerti šiltos arbatos? na ne vietoj vandens, o šiaip kai pati geriu arbatą(mėgstu žaliąją arba vaisinę su medum), Žakas visada atskrenda ir mane reketuoja. Atrodo geria pasimėgaudamas,cukraus niekada nededu, saldinu medumi, jam patinka ir žalia ir vaisinė, iškiša liežuvį ir iš šaukštelio siurbia. Galvoju gal nieko blogo arbata? ar kam nors teko su tuo susidurti, nes aš negaliu ramiai išgert puodelio prieš televizorių, jis visada prisistato vos pamatęs.O gal paukščiui tai visiškai netinkama, neduodu daugiau nei šaukštelio, bet jis gertų daugiau jei leisčiau. Tikiuos kas nors pakonsultuos mane šiuo klausimu, nes truputį neramu.
Vartotojo avataras
deizi
 
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2011.08.23 19:44
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė evers » 2014.02.19 23:27

Manau nedaug ir kokios žoleliu arbatos su medum galima..
Vartotojo avataras
evers
 
Pranešimai: 4410
Užsiregistravo: 2009.10.21 15:21
Miestas: kretingos raj,
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2014.02.20 00:42

Žalia tai gal nelabai tinka, bet vaisinė ir įvairių žolelių tai gerai :yes4: . Mano kakadu visada dalyvauja su manimi vakariniame arbatos gėrime, iš išmaukia kokį trečdalį puodelio :pozor: (kažkiek išpilsto, aišku, bet daug ir išgeria). Aš vakarais įvairias žolelių arbatas su medumi geriu, tai palaukiu, kol pravėsta, kad papūgai nekaršta būtų, nes ji, puodelį pamačiusi, iškart prisistato.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė deizi » 2014.02.20 17:15

ačiū, nuraminot :) nuo šiol gersim abu su Žakūsia. beja jis kai išmoko sakyt "niamu niamu" tai terorizuoja visus ir visą dieną.mama tik išgirsta ir lekia duot pusryčius, pietus, vakarienę, tai tas niam niam,mėgstamiausias žodis tapo paukščio žodyne :xaxaxa:
Vartotojo avataras
deizi
 
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2011.08.23 19:44
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė lizzi » 2014.02.28 21:52

Taip, galima, kaip skanestai. Bet be cukraus ir kitų priedų,.
Apie medaus: medus gali būti pateikiamas tik dėl peršalimo, lašų ištirpinti vandenyje pora. Kitais atvejais, dažną medaus gali sukelti papūga Candida albicans - arba kandidozė. :whistle2:
Vartotojo avataras
lizzi
 
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 2013.08.23 19:27
Miestas: Vilnius
Augintiniai:


Grįžti į DUK

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius