[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Amadinai pešasi
logo

Amadinai pešasi

Standartinė zipis » 2015.06.18 22:20

Sveiki,esu naujai iskepta amadinu turetoja ;)

nusipirkau du amadinus abu patinus...iki tol jie gyveno kartu,parsinesiau...ir jie pesasi..kapoja vienas kita karts nuo karto...cia ju toks bendravimas?? ar man reiktu kazka daryti? :geda:
zipis
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2015.06.18 22:16
Augintiniai:

Standartinė Ausrele » 2015.06.20 06:13

Aš amadinų neauginu, detalių apie jų gyvenimą narve negaliu komentuoti, bet - toks elgesys, kai paukščiukai vienas kitą puola, yra negerai, nes peštynių metu kuris nors gali skaudžiai nukentėti. Jei iš tikrųjų amadinukai pešasi, reiktų atskirti juos.
Vartotojo avataras
Ausrele
 
Pranešimai: 2498
Užsiregistravo: 2009.04.21 16:31
Miestas: Vilniaus r.
Augintiniai:

Standartinė meripihka » 2015.06.25 13:54

Aš taip pat turiu du patinėlius. Tai jie gražiai bendrauja, tai pasipeša retkarčiais. Vakar pastebėjau, kad vienas atrodo gerokai sužeistas prie kaklo. Bandžiau apžiūrėti, bet niekaip nesuprantu, ar čia plunksnos išrautos ar kas. Atrodo lyg snapu iškirsta skylė, bet žaizdos lyg ir nematyti. Ko gero reikia stebėti ir jei ką, atskirti. Kaip manote? :scare2:
Vartotojo avataras
meripihka
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2015.06.25 13:26
Miestas: Vilnius
Augintiniai:


Grįžti į Buitis ir higiena

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius