[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Gyvas maistas
logo

Gyvas maistas

Standartinė Arven » 2012.12.01 00:47

Pigiausios ar brangiausios - manau, kad nedaug skirtumo. Tiksliai žinau, kad su kažkokiom ekologiškom parsinešiau, o jos tikrai ne pigiausios buvo. Manau, kad parduotuvių sandėliuose tos kandys paplinta tarp įvairių produktų. Mama iš maksimos buvo saldainų nusipirkus su jom. Pralupi popieriuką, o ten voratinkliai ir lervos.
Na o pas mane matomai kažkur yra šaltinis jų, tik aš nerandu. Kažkada radau stalčiuje seniai padėtuose švariuose rankšluosčiuose kokonus. Kažkada vaistų anotacijoj. Po to čili pipiruose. Čia tokios įdomiausios vietos. O šiaip jei tik prieina tai užsiveisia arbatose, vaistažolėse, prieskoniuose, cukruje, saldainiuose, augalų sėklose, aišku kruopose, miltuose. Kad jos neskraidytų ir tinklų nemegztų, tai gal ir nieko būtų. Tas jų lervutes bandžiau duot paukštukam - patiko. Ir gaideliui (žuvytė) buvau kelis kart įmetus, tai su apetitu prarijo.
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Plunksna » 2014.11.25 20:58

Na, pagaliau ryžausi nusipirkti milčiaus lervų. Bandysiu auginti, tik nežinau ar ilgam užteks to ryžto :unsure: Labai jau man nemieli tie padarai :undecided: Tik tiek, kad jie patiko mano astrildam: nendriniam, pelėdžiukam ir auksapilviam. Bandysiu, bet tikrai nepažadu, kad galėsiu auginti...
Rusų forume skaičiau, kad milčiaus lervos būtinos astrildams kad jie sėkmingai perėtų ir išmaitintų jauniklius.
Labai norėčiau, kad atsilieptų tie, pas ką perėjo mano išvardinti paukščiukai. Ar tikrai jiems būtinas gyvas maistas?
Plunksna
 
Pranešimai: 675
Užsiregistravo: 2010.01.24 20:04
Miestas: Prienų raj.
Augintiniai:


Grįžti į Mityba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius