[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Gyvas maistas
logo

Gyvas maistas

Standartinė Munex » 2012.02.16 21:55

As tai tikrai nezinau,bet sakau,gal kokiose zvejams skirtose parduotuvese butu :twiddle: ,ar su milciais nezuvauja? :geda:
Vartotojo avataras
Munex
 
Pranešimai: 6282
Užsiregistravo: 2009.02.20 20:54
Miestas: Utena
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2012.02.16 22:54

Turėtų būtų zooparduotuvėse, kurios egzotika prekiauja.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Jovita » 2012.02.16 23:10

Yra toje gyvūnų parduotuvėje, kur justiniškių norfa (justiniškių norfos pastate). Ten joje mačiau visokio gyvo maisto.
Vartotojo avataras
Jovita
 
Pranešimai: 1599
Užsiregistravo: 2010.04.22 21:26
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2012.02.16 23:42

Ačiū labai. Ieškosiu rytoj.
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2012.02.19 18:56

Nusipirkau tų lervų, bet labai jau jos brangios mūsų parduotuvėse.
Apšvieskit mane, kaip jūs jas auginant. Nes man tai užtruko labai ilgai, o lervų išaugo tikrai nedaug. Dėjau avižinių dribsnių, sėlenų, kas antrą dieną keisdavau bulvę. Išsirito vabalai po labai ilgo laiko. Dar po ilgesnio laiko radau lervų, bet tikrai nedaug jų buvo, greit sunaudojau. Pagal literatūrą, tai jų turėjo daug tūkstančių užaugt. Likusius vabalus perkėliau į kitą indą, kur viską darau taip pat ir tikiuosi, kad jie dar pridės ten kiaušinių. Dabar jie jau baigia išmirt ten.
Ką darau ne taip?
Šiandien užveisiau dar vieną koloniją lervų, bet su ja reiks laukti tikrai ilgai. Senosios kolonijos dar neišmečiau, slapta viliuosi, kad ten dar yra kiaušinių ir kas nors išaugs.
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2012.02.19 19:51

Paklausiau forume ir man pačiai pasidarė labai smalsu, kodėl gi man nepavyko. Pasiėmiau dar kartą apžiūrėti pirminę koloniją ir pastebėjau kažką judant visur. Apsidžiaugiau, kad čia greičiausiai bus mažos lervutės. Pasiėmiau lupą, kad geriau apžiūrėčiau. Ogi pamačiau mažyčius baltus knibždančius gyvius. Aiškiai jie nebuvo lervos, nes turėjo kojytes. Taip paaiškėjo, kad mano koloniją sunaikino miltų erkutės. Daug apie jas skaičiau seniau, visur jas mini, bet galvojau, kad nedidelė tikimybė, kad man jų paklius. Taigi, kai nesiseka, tai nesiseka viskas: paukščiukus tėvai išmėtė, o pusmečio laukimas nuėjo šuniui ant uodegos per kažkius suknistus gyvius.
Jų galėjo patekt arba su pradinėm lervom, arba su avižų dribsniais ir sėlenom.
Todėl pati nuo šiol taip darysiu ir jums rekomenduoju substratą prieš duodant lervom pašaldyti šaldiklyje kokią parą.
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė lea » 2012.02.19 20:57

jos veisias nuo per didelės drėgmės. pas mane tokių buvo užsiveisę patee kiaušinmaisty, teko išmest...
gal vėsioj vietoj laikai? tada labai sulėtėja tas augimo procesas, ir juk nežinai kiek ten porų pas tave, gal patelių labai mažai, nebent jie hermafroditai
Vartotojo avataras
lea
 
Pranešimai: 3287
Užsiregistravo: 2008.08.24 21:59
Miestas: Crawley, UK
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2012.02.19 22:16

Ten drėgmės buvau vienu metu padauginusi. O šiaip laikau prie radiatoriaus. Šiltesnės vietos neturiu. Bet dėl mažo "derliaus" tikrai kaltos tos erkutės. Jų ten milijonai buvo, tik aš nesupratau. Internete rašo, kad jos kiaušinius suėda. O dėl patelių, tai nežinau kiek ten jų. Vabalus jau kurį laiką esu perkėlusi į kitą indą, bet bijau, kad ir ten erkutes galėjau pernešt. Pažiūrėsiu, gal ten kas ir išeis.
Be to pradėsiu naują kultūrą iš nusipirktų kirmėlių. Dabar jau žinau, ko reikia saugotis.
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė kyzas » 2012.02.20 14:57

Sveiki, sendien is kikos parsiveziau tu milciu kirmeliuku, idejau i amadinasm i narva tai tie vargsai net isigando, dabar is tolo stebi kas ten per gyvei ,bet paragauti net nesiruose. Kaip jus pripratinot prie tu kirmeliuku?
Vartotojo avataras
kyzas
 
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2011.12.27 02:15
Miestas: Naujoji Akmene
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2012.02.20 17:21

Maniškiai tai nusižiūrėjo vieni nuo kieliuko, kiti nuo raudongurklių papūginių, kurios kaip smakai kirmėles ryja.
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:


Grįžti į Mityba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius