[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Nusilpimas
logo

Nusilpimas

Standartinė Ieva » 2013.11.11 21:23

Kvailesnio dalyko negirdėjau. NEGALIMA tokiam mažam paukščiui kaip amadinui neduoti maisto visą dieną. Jo juk labai greita medžiagų apykaita ir lengvai nusilpti gali.
Aš tai siūlyčiau palikti tas sėklas narve ten, kur jis pasiektų.
Jei neturit GA, tai aš bent siūlyčiau paimti medaus šaukštelį ir bent kiek pražiodžius amadiną jam į snapą įdėti (ne per daug tik, bent truputi. Galit ir šiek tiek su vandeniu atskiesti), nes gliukozė - energija.
Sėkmės !
Vartotojo avataras
Ieva
 
Pranešimai: 2032
Užsiregistravo: 2008.05.05 16:57
Miestas: Kaunas, Vilijampolė
Augintiniai:

Standartinė lea » 2013.11.12 14:52

yra pirkti paprastos gliukozės, kuri lengvai tirpsta vandeny. ir padėkit lempą prie narvo
Vartotojo avataras
lea
 
Pranešimai: 3287
Užsiregistravo: 2008.08.24 21:59
Miestas: Crawley, UK
Augintiniai:


Grįžti į Sveikata

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius