[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Ataugėlė tarp menčių
logo

Ataugėlė tarp menčių

Standartinė denane » 2013.12.06 16:44

Turiu kanarėlę, kuri nuplikusi viršugalvyje, aplink kakliuką ir pilvuką. Oda ant sprando keistoka, gelsvas plonytis sluoksnis. Jokių kenkėjų nerandu, be to jeigu būtų, tai ir kita kanarėlė nupliktų. Kas tai gali būti? Be to, kai buvo šlapia, radau tokią keistą ataugą tarp menčių, lyg prisisiurbusi erkė, bet jokių kojų nesimato. Kas tai ir ką daryti?
Prikabinti failai
P1000622.JPG
denane
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2013.12.06 16:24
Augintiniai:

Standartinė lea » 2013.12.10 02:39

na, aš tai nedaryčiau nieko ir ta oda man normaliai atrodo
Vartotojo avataras
lea
 
Pranešimai: 3287
Užsiregistravo: 2008.08.24 21:59
Miestas: Crawley, UK
Augintiniai:

Standartinė denane » 2013.12.10 14:26

O ta ataugėlė matosi?
denane
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2013.12.06 16:24
Augintiniai:

Standartinė Plunksna » 2013.12.11 00:51

Nuotraukoje ta ataugėlė matosi, bet nemanau, kad ji gali turėti įtakos paukščio svaikatai, o tuo labiau nuplikimui. Aš nekreipčiau į ją dėmesio. Dėl nuplikimo tai gal kanarėlė tiesiog šeriasi?
Plunksna
 
Pranešimai: 675
Užsiregistravo: 2010.01.24 20:04
Miestas: Prienų raj.
Augintiniai:


Grįžti į Sveikata

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius