[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - "Įtėviai"
logo

"Įtėviai"

:old: Dėmesio:
SVARBU! LIZDELIS PAUKŠČIUKAMS REIKALINGAS TIK PERĖJIMUI (bei skatina kiaušinukų dėjimą)

Standartinė Arven » 2012.02.17 19:03

Daug kur internete aprašomas astrildinių veisimas naudojant japoniškus amadinus kaip įtėvius.
Gal kas turite tokios patirties ir galite ja pasidalinti?
Beskaitant aš vis nesuprantu, kaip tinkamai paruošti japoniukus tapti įtėviais?
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė lea » 2012.02.18 01:44

jeigu juos laikai atskiram narve, tai nepraeis nė kelios valandos kaip lizdas su įdėtais kiaušiniais bus užsėstas, jeigu voljere, tai konkurencija aišku gali padaryt savo.
narve geriausia yra tiesiog laikyt lizdą su netikrais kiaušiniais ir kai būna tam tikras laikas pakeist juos.
patys japoniški neturėtų imt dėt, jeigu lizde bus bent 4-5 kiaušiniai.
aš esu bandžius japoniškus auginant zebrinius, tiesiog rinkau mėtomus kiaušinius ir dėjau į jų lizdą. ir kas iš to išaugo, pukiai rūpinas savo esamais jaunikliais, matyt esmė, kad bent vienas iš tėvų būtų natūraliai užaugintas
Vartotojo avataras
lea
 
Pranešimai: 3287
Užsiregistravo: 2008.08.24 21:59
Miestas: Crawley, UK
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2012.02.18 01:51

O tai perkeli kiaušinius su visu lizdu ar iš kur tas lizdas atsiranda? Nes jei leidi jiems susisukt savo lizdą, tai ko gero jie ten ir savo kiaušinių padeda.
Dar skaičiau, kad tam tikslui galima ir du arba tris patinus naudot. Ar tai tiesa?
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė lea » 2012.02.18 01:57

tiesiog padedi susuktą lizdą su kiaušiniais, aš pati priklijuoju dugną.
galima naudot ir du patinus, bet dvi patelės greičiau užsėda.
o šiaip, tai kiek ten tų japoniškų yra, tie jie visi ir sėdės :pooh_lol: pas mane visi 8 susigrūsdavo :)
Vartotojo avataras
lea
 
Pranešimai: 3287
Užsiregistravo: 2008.08.24 21:59
Miestas: Crawley, UK
Augintiniai:


Grįžti į Veisimas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius