[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Vištų laikymo sąlygos
logo

Vištų laikymo sąlygos

Vištos, fazanai, putpelės, povai ir pan.

Standartinė Berankis » 2014.06.09 23:30

Sveiki,

Norėčiau jūsų paklausti vieno klausimo. Gyvenu nuosavame name, pats jokių naminių paukščių neauginu, tačiau mano kaimynai prie pat tvoros susiresė vištidę - jų skleidžiamas išmatų kvapas riečia nosį visame kieme, o išmatos manau greit atsidurs ir ant mano pievos. Klausimas būtų toks - ar yra kokios nors vištidžių statybos normos nuosavo namo teritorijoje, ar kaimynai turi teisę statyti vištidę prie pat tvoros ir gadinti mano kieme kvapą, plius atmatos po lietos 100 procentų nuplauks ant mano bulvių. :unsure:
Berankis
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2014.06.09 23:24
Augintiniai:

Standartinė Ausrele » 2014.06.10 09:23

Kiekviena savivaldybė turi pasitvirtinusi taisykles dėl gyvūnų laikymo. Pvz., Vilniaus rajono savivaldybės taisyklėse teigiama, kad paukščių narvai negali būti arčiau nei per 2 metrus nuo sklypo ribos. Be to taisyklėse yra atskiras skyrius, kuris nustato ūkinės paskirties gyvūnų laikymą. Taip pat turi būti laikomasi higienos reikalavimų. Viso to reziumė - pirmiausia susiraskit savivaldybės patvirtintą gyvūnų laikymo tvarką (toks dokumentas turėtų būti skelbiamas pačios savivaldybės internetiniame puslapyje). Tada žiūrėkit, kaip ten kas aprašyta ir kreipkitės į kaimynus, kad jie susitvarkytų visus statinius-vištides taip, kaip reikalauja taisyklės.
Vartotojo avataras
Ausrele
 
Pranešimai: 2498
Užsiregistravo: 2009.04.21 16:31
Miestas: Vilniaus r.
Augintiniai:


Grįžti į Vištiniai ir kiti naminiai paukščiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius