[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Skirtingų egzotinių paukščių laikymas bendroje teritorijoje
logo

Skirtingų egzotinių paukščių laikymas bendroje teritorijoje

Astrildiniai - Kikiliniai Audėjai - Estrildidae šeimos paukščiukai ir kanarėlės
:old: Dėmesio:
SVARBU! LIZDELIS PAUKŠČIUKAMS REIKALINGAS TIK PERĖJIMUI (bei skatina kiaušinukų dėjimą)

Standartinė Arven » 2013.08.07 15:12

Bendrai paėmus galioja taisyklė, kad jokios papūgos su jokiais žvirbliniais paukšteliais nesuderinamos.
Esmė tame, kad net ir mažiausios papūgos turi labai stiprius snapus, yra agresyvesnės ir gudresnės už amadinukus. Todėl jos be vargo ginčų metu gali pastarąsias stipriai sužaloti (nukąsti kojas, sparnus, nuplėšti snapą, iškabinti akis) ar pribaigti.
Nors esu mačius youtube, kaip vienam voljere eklektusas su guldais gyvena, bet nematau prasmės tokių eksperimentų daryti.
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė knopkex » 2013.08.07 15:29

pasidalinsiu savo patirtim,pas mane vienam narve 50x50x100,gyveno vienu metu pora nimfu,prispyrus reikalui suleidau kartu zebriuku jaunima ir japoniuka,ir nieko jokios agresijos is nimfu puses,prie lesalo smulkme didiesiems eile uzleidzia ir viskas.Tupi vieni vienam gale kiti kitam-jokio karo(tik zebriukai tarpusavy kariauja).Ir jauciu kad iskritikuosit mane dabar bet as net leidau nimfom peret tam paciam narve ir viskas praejo sekmingai jaunosios nimfos taip pat nerodo jokios agresijos maziams.Tai tiek mano kuklios patirties.
knopkex
 
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2012.09.23 06:44
Miestas: Kelmė
Augintiniai:

Standartinė Plunksna » 2013.08.07 22:12

Aš jau kažkada rašiau, kad pas mane gyveno kartu 3 lazūrinės papūgėlės su guldais ir kanarėlėm. Niekada jokios agresijos nepasireiškė. Na nuvydavo papūgėlė mazgių nuo supynių jei pati užsinorėdavo ten atsitūpti. O lesdavo dažniausiai visi kartu. Svarbu, kad vietos netruktų.
Plunksna
 
Pranešimai: 675
Užsiregistravo: 2010.01.24 20:04
Miestas: Prienų raj.
Augintiniai:

Standartinė Agne44 » 2013.08.08 23:31

Java su kanarele imanoma apgyvendinti? Arba 2 kanareliu patinus,be pestyniu?
Vartotojo avataras
Agne44
 
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2013.07.31 00:20
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė lea » 2013.08.09 01:45

dėl dvie kanarėlių patinų nežinau, bet javos tai muša tyliai, jei netyčia kas šalia atsitupia, bandydamos nuvyt gribžteli, o jei nesuveikia tas, tai tikrai nemenko stiprumo snapu (įsitikinau karpydama nagus) griebia už sparno arba kojos, tai tokia praktika..
Vartotojo avataras
lea
 
Pranešimai: 3287
Užsiregistravo: 2008.08.24 21:59
Miestas: Crawley, UK
Augintiniai:

Standartinė Plunksna » 2013.08.09 12:24

Kaip sugyventų java su kanarėle - praktikos neturiu :no: O kelios kanarėlės (patelės ir patinėliai) dideliame savadarbiame narve gyveno puikiai.
Plunksna
 
Pranešimai: 675
Užsiregistravo: 2010.01.24 20:04
Miestas: Prienų raj.
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2013.10.19 15:59

Šiaip bent pas mane kanarėlės yra neagresyvios kitų rūšių atžvilgiu. Tik tarpusavy pakariauja. Na, ir aišku nieks jų stumdyti nedrįsta, nes jos didžiausios. Jei jau kanarėlinas ko nors nori, ima piktai čirkšti ir kiti kažkodėl be peštynių užleidžia vietą.
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:


Grįžti į Amadinos, Kanarėlės, Astrildos, Ryžinukai, Amarantai, Munijos, Nigritos ir Pitilijos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius