[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Kanarėlės
logo

Kanarėlės

Astrildiniai - Kikiliniai Audėjai - Estrildidae šeimos paukščiukai ir kanarėlės
:old: Dėmesio:
SVARBU! LIZDELIS PAUKŠČIUKAMS REIKALINGAS TIK PERĖJIMUI (bei skatina kiaušinukų dėjimą)

Standartinė Arven » 2011.05.18 16:11

Mano kanarėlės visai iš proto kraustosi. Nesuprantu aš jų. Patinas pastaruoju metu daug giedojo. O šiandien jis vis šeria Uogą, kuri pastarąją savaitę nebedemonstravo bandymų giedot. Toks jausmas, kad ji pati jam į snapą lenda, bet ir jis nesipriešina. Nejaugi jie pagaliau ima mąstyt apie giminės pratęsimą?

Apskritai jų santykiai nuo tada kai apgyvendinau su guldukais dideliame narve gerokai pasitaisė. Pykstasi daug rečiau. Be to ir geresniais skraiduoliais patapo - nebepavargsta paleisti į kambarį.

Kokia toliau būtų teisinga veiksmų seka? Gal vėl bandyt kabint lizdelį?
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė lea » 2011.05.19 09:48

gali bandyt, tik manau reiktų atskirt juos nuo guldų
Vartotojo avataras
lea
 
Pranešimai: 3287
Užsiregistravo: 2008.08.24 21:59
Miestas: Crawley, UK
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2011.05.19 16:25

Ko gero, reiktų... Bet dabar kieliukas tam skirtą narvą užėmė. Na, kol kas dar palauksiu ir stebėsiu toliau. Gal jiem čia laikinai užplaukė.
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2011.06.15 17:28

Nesigyriau, bet mano kanariukai jau susikrovė lizdą ir virš savaitės laiko peri. Vadinas, vis delto jie pora. Lizdo netikrinau, tai net neisivaizduoju ką jie ten turi.
Ir kaip tie hormonai juos pakeitė! Vietoj peštynių dabar absoliuti darna - Uoga peri, o Žvirblis ją kruopščiai maitina.
Taip buvo iki šiandien. Perėjo tik Uoga ir iš lizdo ilgiau nei porai minučių nepasitraukdavo. O šiandien kažkodėl lizde tupi Žvirblis!

Na, jie vėl pasikeitė. Bet abu kažką sau papilvėm su snapais darė lizde tupėdami ir drebėjo panašiai lyg maitindami. Bet jei būtų ten kas nors išsiritę, tai ko gero cypsėtų, ar ne?
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė lea » 2011.06.15 19:54

kaip smagu :)
būna kad pasitvarko plunksnas, kads plika oda labiau tuos kiaušinius liestų, o mažyliai turėtų pradėt girdėtis nuo antros paros laiko
Vartotojo avataras
lea
 
Pranešimai: 3287
Užsiregistravo: 2008.08.24 21:59
Miestas: Crawley, UK
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2011.06.16 08:27

Reik tikėtis, kad išsiris kas nors. Mano paskaičiavimais turėtų ristis šį savaitgalį.
Bet aš juos tik vieną kartą besiporuojančius mačiau ir tai kažkaip nevykusiai. Gali būt ir neapvaisinti kiaušinukai.
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Plunksna » 2011.06.16 13:30

Tikėkimės kad viskas bus gerai. Aš saviškių irgi nemačiau poruojantis, bet kiaušinukai visi versti buvo. Kai išsirita mažyliai, pradžioje tikrai jokio garso nebūna. Pas maniškius buvo taip, kad ryte išsirito vienas, o vakare - antras. Sekantys ritosi po vieną per dieną.
Plunksna
 
Pranešimai: 675
Užsiregistravo: 2010.01.24 20:04
Miestas: Prienų raj.
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2011.06.16 15:44

Ai, aš kantriai nusiteikus į lizdą nelįst. Tegu gamta savo darbą daro, o aš stengsiuos netrukdyt. Aišku, smalsu, ką jie ten turi, bet kaip sakoma "smalsumas pražudė pelę".
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Plunksna » 2011.06.16 15:55

Aš irgi specialiai nelindau - tiesiog pamatydavau, kai patelė minutėlei nušokdavo palesti ar atsigerti.
Plunksna
 
Pranešimai: 675
Užsiregistravo: 2010.01.24 20:04
Miestas: Prienų raj.
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2011.06.16 16:18

O aš jiems įdėjau kelis lizdus, bet jie išsirinko būtent tą, kuris man neprieinamoj ir neapžiūrimoj vietoj. Be to kai tik prieinu prie narvo, jie stengias prie lizdo būt. Nenoriu jų gąsdint be reikalo.
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:


Grįžti į Amadinos, Kanarėlės, Astrildos, Ryžinukai, Amarantai, Munijos, Nigritos ir Pitilijos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 11 svečių

cron

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius