[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Kanarėlės
logo

Kanarėlės

Astrildiniai - Kikiliniai Audėjai - Estrildidae šeimos paukščiukai ir kanarėlės
:old: Dėmesio:
SVARBU! LIZDELIS PAUKŠČIUKAMS REIKALINGAS TIK PERĖJIMUI (bei skatina kiaušinukų dėjimą)

Standartinė Arven » 2011.06.20 18:23

Na ką, apžiūrėjau lizdą ir rezultatas puikus - jame du kanariukai ir vienas kiaušinis! :pooh_lol: Vakar draugas žiūrėjo ir lyg matė vieną kanariuką ir du kiaušinius. Taigi gal ir iš trečio dar kas nors išsiris.
Be to mačiau tėvelius maitinant mažylius, taigi labai tikiuosi, kad ir toliau viskas eisis sklandžiai. :victory:
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė lea » 2011.06.20 19:59

smagu :)
Vartotojo avataras
lea
 
Pranešimai: 3287
Užsiregistravo: 2008.08.24 21:59
Miestas: Crawley, UK
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2011.06.21 16:13

Apžiūrėjau, kad ten dar ir daugiau kiaušiukų yra. Gal jie neapvaisinti, kad dar neišsirito? Ką tokiu atveju daryt? Išimt ar dar laukt? Ar patys tėvai susitvarkys, jei tie kiaušiniai tušti?
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė lea » 2011.06.21 16:46

susitvarkys tėvai, jei ne, tai neskubėk išimti, prie progos, kad jų netrikdyt
Vartotojo avataras
lea
 
Pranešimai: 3287
Užsiregistravo: 2008.08.24 21:59
Miestas: Crawley, UK
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2011.06.21 17:01

Na, Uogytė dar šildo tuos likusius kiaušiukus. Gal dar kas nors išsiris. Smagu būtų. Nes man rodos, kad vakar pasivaideno ir vigi ten tik vienas mažiuliukas ir dar kažkiek kiaušinukų (vakar tik vienas matėsi, o šiandien tris priskaičiavau).
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė lea » 2011.06.21 18:39

nėra reikalo skubėt išimt tikrai. blogo nieko neatsitiks jei ir bus, bet greičiausiai išmes patys
Vartotojo avataras
lea
 
Pranešimai: 3287
Užsiregistravo: 2008.08.24 21:59
Miestas: Crawley, UK
Augintiniai:

Standartinė daiva3 » 2011.06.26 13:59

Sveiki,

turiu klausimėlį: kiek žalumynų ir vaisių suvalgo jūsų kanarėlės. Gavom iš kaimynų pažiūrėt paukščioką. Aš jam įdedu ryte obuolio riekutę, mažą salotą, iki pietų viskas būna sulesta 8| Ne per daug čia jam? Mano banguotukai tai ne tokie "apetitni", jie daugiau sėklas lesa
daiva3
 
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2011.04.24 17:25
Augintiniai:

Standartinė lea » 2011.06.27 08:51

nežinau kaip kiti, bet aš tai tokios nuomonės, kad kiek nori, tiek tegu lesa. pas mane visad daug pridėta būna, vakare pakeičiu naujais
Vartotojo avataras
lea
 
Pranešimai: 3287
Užsiregistravo: 2008.08.24 21:59
Miestas: Crawley, UK
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2011.06.27 09:55

Maniškės irgi žalumynams teikia pirmenybę ir nevaržau aš jų.

Turiu tokį klausimėlį: kažko Žvirblis su protu susipyko - visą laiką Uogą vaiko. Paukščiokas tai jau toks nemažas - prasimerkė, plunksnos kalasi. Bet Žvirblis neleidžia Uogai jo nei šildyt, nei maitint. Na, bet pats jis tą mažylį maitina. Ką daryt? Atskirt Žvirblį? Atskirt Uogą? Palikt abu?
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė lea » 2011.06.27 10:00

hmm...
o žvirblis šildo tą paukštį? o uogą tik vejoja ar ir peša plunksnas kartu?
aš tai turbūt atskirčiau agresyvesnį paukštį.
dar ir nemažai veisėjų tik išsiritus paukščiukams patinus atskiria...
Vartotojo avataras
lea
 
Pranešimai: 3287
Užsiregistravo: 2008.08.24 21:59
Miestas: Crawley, UK
Augintiniai:


Grįžti į Amadinos, Kanarėlės, Astrildos, Ryžinukai, Amarantai, Munijos, Nigritos ir Pitilijos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius