[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Kanarėlės
logo

Kanarėlės

Astrildiniai - Kikiliniai Audėjai - Estrildidae šeimos paukščiukai ir kanarėlės
:old: Dėmesio:
SVARBU! LIZDELIS PAUKŠČIUKAMS REIKALINGAS TIK PERĖJIMUI (bei skatina kiaušinukų dėjimą)

Standartinė Baffy » 2010.04.01 22:01

Stai ir maniskiai siandiena antra kiausini padejo. Lizdeliui medziaga daviau pasirinkti. Smulku sienuka (tik ne siaudus, o minksta) arba siulus. Tai dugna isklojo siulais o ant virsaus sieno koki 2-3 cm storio. Svarbiausia kad patinas mano tinginis didziausis lizdo nesuko. Viska padare pati patele. Pasirodo ir pas paukscius vyru-"Sirsiu" pasitaiko. Uz tai maitina savo zmona daznai ir sociai. Nors cia nepasisiukslino! ROFL
Vartotojo avataras
Baffy
 
Pranešimai: 230
Užsiregistravo: 2007.07.06 17:32
Miestas: Klaipeda
Augintiniai:

Standartinė viliuss » 2010.04.02 23:07

baffy, ne sirsiu, o tranu :taunt:
Vartotojo avataras
viliuss
 
Pranešimai: 2652
Užsiregistravo: 2009.06.27 20:22
Miestas: Šeduva
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2010.04.07 20:23

Ar gali kanarėlės užkimti ir dėl ko? :fly:
Mano Žvirblio balsas dingo. Kai bando čirkšt ant patelės, jei ko nepasidalina, tai tik snapelį pražioja ir beveik jokio garso neišleidžia. Kai čiulba, tai gerokai tyliau nei seniau būdavo ir toks prikimęs balsas.
Šiaip žvalus, elgesys nepakitęs, lesa, geria, skraido ir t.t.
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2010.04.08 15:04

Kiek internete payko rast, tai gali kanarėlėms balsas dingt per šėrimąsi. Bet jis tikrai nesišeria. Per visą laiką pas mane jam vienas ar du pūkeliai teiškrito.
Be to, jis netyli, jis čiulba ir čypsėt bando, bet jo balsas tiesiog užkimęs. :crazy
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė lea » 2010.04.08 15:05

o bandei pražiodžius apžiūrėt? gal ten kas trukdo išeit tam garsui? :crazy
Vartotojo avataras
lea
 
Pranešimai: 3287
Užsiregistravo: 2008.08.24 21:59
Miestas: Crawley, UK
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2010.04.08 15:14

Na va, ką tik apžiūrėjau. Visai nenudžiugo mažylis.Dabar bando atsigriebt įnirtingai kapodamas morką. :pooh_lol:

Viskas atrodo sveikai. Snapukas, liežuvukas, gerklytė pagal mano supratimą atrodo sveiki, rausvi, neparaudę. Jokių žaizdelių ar maisto likučių. Iš šnervių irgi jokių išskyrų nėra, plunksnytės sveikos.
Jis vakarais dažnai išsižioja ir liežuvėlį pajudina, bet aš manau, kad čia taip jis žiovauja. Uoga irgi kartais taip pat daro, bet ji neužkimus.

Tas Žvirblelio užkimimas prieš velykas kažkada atsirado. Bet aš nelabai kreipiau dėmesį, galvojau gal man tik rodosi. Bet dabar jis dar labiau užkimo ir pirmadienį net į svečius atėjęs draugas pastebėjo, kad jo balsas pasikeitęs ir pritilęs.
Norėjau lizdelį dėt, bet dabar net nežinau, ar jis čia man susirgo ar kas daros.
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė lea » 2010.04.08 15:21

tas liežuvėlio kaišiojimas tai tikrai nieko bendro neturi su balsu. gal užsienio literatūroj kas rašoma...
Vartotojo avataras
lea
 
Pranešimai: 3287
Užsiregistravo: 2008.08.24 21:59
Miestas: Crawley, UK
Augintiniai:

Standartinė Saulius » 2010.04.08 17:13

Gal šaltesnį vandenį kada padavėt?ir iš minkšto lesalo ką davėt be morkų?ar paukščiai dehelmintizuoti?nes tie patys helmintai įvairūs įtakos gali turėt taip pat
Vartotojo avataras
Saulius
 
Pranešimai: 4294
Užsiregistravo: 2007.02.26 16:04
Miestas: KAUNAS
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2010.04.08 17:43

Vat ir mąstau dabar, ką padariau ne taip. Vandenį stengiuosi duot kambario temperatūros. Perskaičiau dabar internete, kad nereikėtų pernelyg dažnai maudymosi vonelės dėti, o pas mane ji kiekvieną dieną yra. Gal besimaudydamas persišaldė. Pabandysiu nedėt kurį laiką.

Iš minkšto lesalo gauna morkų, agurkų, obuolių, kriaušių, paprikų, salotų, brokolių, banano, kiaušinių, daiginukų. Na, kasdien kažkur dviejų rūšių daržovių arba vaisių, kas trečią dieną kiaušinio maistelio ir daiginukų beveik kasdien.

Ko gero nedehelmintizuoti. Nežinojau, kad ir paukščiukams reikia. Reiks sveikatos skyriuj pažiūrėt, ką duot nuo kirminukų.

Dar radau internete, kad pataria užkimusiems kanariukams duot lašinių arba aliejaus lašelį arba linų sėmenų kisieliaus su medum. Ką apie tai manote?
Kol kas įlašinau į vandenuką šiek tiek medaus. Gal padės bent kiek.

Nežinau, ar čia gali turėt įtakos, bet aš irgi jau ilgiau kaip savaitę sloguoju, o mano brolis jau dvi savaites sloguoja ir kosti. Kažkokią virusinę infekciją pasigavom.
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė lea » 2010.04.08 21:30

nuo šaltalankių aliejaus gal nieko blogo ir neatsitiks, bet lašiniai... 8|
o gal pas jus namuose koks alergenas atsirado?
Vartotojo avataras
lea
 
Pranešimai: 3287
Užsiregistravo: 2008.08.24 21:59
Miestas: Crawley, UK
Augintiniai:


Grįžti į Amadinos, Kanarėlės, Astrildos, Ryžinukai, Amarantai, Munijos, Nigritos ir Pitilijos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 2 svečių

cron

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius