[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Kanarėlės
logo

Kanarėlės

Astrildiniai - Kikiliniai Audėjai - Estrildidae šeimos paukščiukai ir kanarėlės
:old: Dėmesio:
SVARBU! LIZDELIS PAUKŠČIUKAMS REIKALINGAS TIK PERĖJIMUI (bei skatina kiaušinukų dėjimą)

Standartinė Arven » 2011.09.03 16:14

Beje, mano Uoga, nepaisant to kad dėjo kiaušinius, išperėjo ir išaugino mažylį, vis tiek dar kartais pagieda. Jos giesmelė trumpa ir neįvairi, bet tai jau čiulbėjimas, o ne cypsėjimas.
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Plunksna » 2011.09.03 20:43

Mano irgi dvi patelės pačiulba, bet tikrai skiriasi nuo patinėlių giesmės. Kaip sako Arven - tai ne cypsėjimas, bet trumpa ir nesudėtinga dainelė.
Plunksna
 
Pranešimai: 675
Užsiregistravo: 2010.01.24 20:04
Miestas: Prienų raj.
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2011.12.30 08:35

O pas mane įvyko tragedija. Vakar pusę dienos pražliumbiau, šiandien užtinusiom akim į darbą einu.
Vakar jau turėjo būti 14 dienų kaip mano Uogytė peri. Iki užvakar ji perėjo be galo stropiai ir nuo lizdo ilgiau nei porai minučių neatsitraukdavo. Užvakar ji kažkodėl paliko lizdą. Buvo liūdnoka, bet lesė ir gėrė. Supratau, kad išseko perėdama ir metė lizdą, bet tikėjausi, kad atsigaus. Tačiau vakar ryte ji buvo jau visai silpna ir vakare mirė ant mano rankų. Lizde buvo keturi kiaušiniai su visiškai išsivysčiusiais žuvusiais paukšteliais. Vakar jie turėjo išsiristi.
Jaučiuosi be galo bloga šeimininkė. Niekaip negaliu susitaikyti su tokia baigtimi. Nežinau, kur padariau klaidą. Ar kad leidau perėt žiemą? Ar kad neatėmiau lizdo pastebėjusi, kad Žvirblis nelabai maitina Uogytės? Bet ji pati maitinosi ir aš tikrai negalvojau, kad ji gali šitaip išsekti. Maniau, kad jei jai būtų blogai ji mestų lizdą. Ji tą ir padarė, tik per vėlai.
Žodžiu, liūdna labai labai. Gaila pirmiausia Uogos, taip pat ir keturių žuvusių paukštukų, kurie turėjo išsirist. Negaliu sau atleist, kad kažką padariau ne taip. Esu suaugęs žmogus, bet vakar tai žliumbiau kaip maža mergaitė. Uoga su Žvirbliu buvo pirmieji mano paukšteliai. Vieninteliai, kuriuos vadinau vardais. Uoga dar turėjo nugyvent daug gražių metų.
:cry2: :cry2: :cry2:
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Kikimara » 2011.12.30 10:44

Užuojauta Arven. :'(
Tu nekalta. Čia taip gamta sutvėrė. :'(
Vartotojo avataras
Kikimara
 
Pranešimai: 3651
Užsiregistravo: 2010.07.26 19:18
Miestas: Kėdainiai
Augintiniai:

Standartinė lea » 2011.12.30 11:29

labai gaila, Arven :'(
Vartotojo avataras
lea
 
Pranešimai: 3287
Užsiregistravo: 2008.08.24 21:59
Miestas: Crawley, UK
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2011.12.30 11:36

Ačiū už užuojautas.
Bet kaip išvengti tokių klaidų?
Rodos jau taip stengiaus. Sąžiningai gerai lesinau. Prieš dedant lizdą ir leidžiant poruotis vis dėjau kalcio papildų, kad tik koks kiaušinis neužstrigtų. O bėda ištiko ten, kur visiškai nesitikėjau.
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Papooga » 2011.12.30 12:25

Kokia liūdna istorija, užuojauta, kažin ar tikrai tai išsekimas nuo perėjimo, jeigu pati maitnosi, gal vistik susirgo kuo...
Vartotojo avataras
Papooga
 
Pranešimai: 10520
Užsiregistravo: 2007.01.23 00:17
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Plunksna » 2011.12.30 12:31

Arven, užjaučiu. Nekaltink savęs. Deja, bet ne viskas nuo mūsų priklauso. Abejoju ar čia tikrai nuo išsekimo ji krito. Mano patinėlis irgi vieną vadą perint nemaitino patelės, bet ji sėkmingai išperėjo. Tą kartą ir vaikus maitino tik patelė.
Plunksna
 
Pranešimai: 675
Užsiregistravo: 2010.01.24 20:04
Miestas: Prienų raj.
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2011.12.30 12:57

Kaip liūdna :'( .

Išsekimas yra labai individualus dalykas. Bet kokiu atveju veisimasis organizmui yra didžiulis stresas, ir ne visi jį atlaiko. Be to, stresas susilpnina imunitetą, ir išlenda visokie slapti negalavimai, kurie šiaip gal ir netrukdytų gyventi. Todėl visiems (ypač jaunimui) spirgantiems kuo greičiau susilaukti savo mylimų augintinių palikuonių, patariu neskubėti ir viską gerai apsvarstyti, prieš leidžiant gyvūnams veistis.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Arven » 2011.12.30 13:18

Jau kas kas, o aš tikrai nespirgėjau. Tiesiog jie pradėjo norėt poruotis, ieškotis vietos lizdui, Uoga vieną kiaušą ant žemės pametė. Vieną vadą jie jau sėkmingai turėję. Jiems 2,5m. Maniau, kad viskas bus gerai. Prieš dėdama lizdą gal mėnesį juos lesinau baltymingu maistu, kasdien kiaušinmaisčio ir žalumynų gaudavo, kalcio papildų.
Arven
 
Pranešimai: 1234
Užsiregistravo: 2010.02.09 17:06
Miestas: Vilnius
Augintiniai:


Grįžti į Amadinos, Kanarėlės, Astrildos, Ryžinukai, Amarantai, Munijos, Nigritos ir Pitilijos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius